Kitap Okurları İçin E-Kitap Uygulamaları

 
 
Kitap okuma hepimiz için değişik bir duygu hissettirebilir. Kimi için eğlence, kimi için ise bir işkence haline gelebilir. Değişen teknolojinin gelişmesi ise insanoğlu artık gerçek kitap alma yerine kitapları online olarak satın almak ve akıllı cihazları üstünden okumayı tercih ediyor. Birçok kitabı taşımak yerine onları ufak dosyalar halinde cebimizde taşıyarak istediğimiz yerde okuyabilir duruma geldik. Doğal olarak indirdiğimiz bu kitaplarıda okumak için android için çeşitli uygulamalar geliştirildi. Bizde bu uygulamaları sizler için araştırdık.

 
1- Google Play Books

Hem kitap okumak ve hemde satın alabileceğiniz Google Play Boks en kapsamlı uygulamalrdan birisidir.Hem de okuduğunuz kitabı telefonunuzda okuduğunu şeklinde bilgisayarınızdanda devam ettirebilirsiniz. Yer imi ekleme, metin altı çizme ve not ekleme şeklinde temel özellikleri ile kitaplarınızı okumaya başlayabilirsiniz. Kitabın yazı tipini, büyüklüğünü ve şablonunu ayarlayabilir istediğiniz yerde ister gece ister gündüz kitaplarınızı okuyabilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın -> Google Play Books
 
2- Kobo

Kitap okuma programlarından en iyilerinden biri olarak tanımlarsak hata yapmış olmayız.Yalnız okumak için değil yeni kitaplar keşfetmek ve satın almak içinde kullanabileceğiniz en güzel uygulamlardan biridir. Not yazma, altını çizme, uygulama içi kitap satın alma, kitapların ilk bölümünü parasız okuyabilme, gece ve gündüz modu şeklinde kapsamlı özellikleri ile en başarı göstermiş uygulamalardan bir tanesi.
İndirmek İçin Tıklayın -> Kobo
 
3- Cool Reader

epub, fb2, txt, doc, rtf, html, chm, tcr, pdb, pml formatlarındaki kitapları bu uygulama yardımıyla okuyabilirsiniz. Zip arşivlerinden kitap okunabilir ve Parasızdır.
İndirmek İçin Tıklayın -> Cool Reader

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.