Kişi Ödemeleri Banka Hesabı Tanımlama Iyi mi Yapılır?

sahis odemeleri banka hesabi tanimlama nasil yapilir 6192cb7b343bb Kişi Ödemeleri Banka Hesabı Tanımlama Iyi mi Yapılır?

Kişi Ödemeleri Banka Hesabı Tanımlama Nereden Yapılır; SGK’dan meydana getirilen kesintiler SGK tarafınca geriye yatırılacağı süre “Kişi Ödemeleri Banka Hesabı Tanımlama” işlemi ile geriye yatırılmaktadır. Bu işlem için ise E-Devlet’e gerekseme olacağından bu tanımlama işleminden ilkin E-Devlet şifresi iyi mi alınır sizlere antalım.

E-Devlet Şifresi Iyi mi Alınır ?

E-Devlet pek fazlaca bürokratik işlemimizi kolayca halledeceğimiz bir devlet portalı olma görevini senelerdir sürdürüyor. Fakat kimi nedenlerle E-Devlet’e hemen hemen üyelik almamış vatandaşlar var. Bu vatandaşlar isterlerse E-Devlet şifresini PTT şubeleri aracılığı ile 2 TL’ye alabiliyor. Eğer daha ilkin E-Devlet şifresine haiz olmuş fakat çeşitli nedenlerle kaybetmişlerse E-Devlet şifresini 4 TL’ye yenileyebilmektedirler. E-Devlet şifresi bir mektubun içinde sizlere PTT şubesi aracılığı ile imza karşılığı verilmektedir.

TC Kimlik No ile Banka Hesabı Sorgulama Rehberi

Kişi Ödemeleri Banka Hesabı TanımlamaE-Devlet’e Nerelerden Girerim

Eğer E-Devlet şifresine haiz olduysanız buraya bilgisayar aracılığı ile yada AppStore, Playstore benzer biçimde telefonunuzun işletim sistemine bakılırsa mağazalardan indirerek E-Devlet’e erişim sağlayabilirsiniz. E-Devlet uygulaması hem İOS’lar için hem de Androidler için bulunmaktadır. Eğer bu ikisi haricinde bir telefona sahipseniz telefonunuzun tarayıcı kısmından da buraya girebilirsiniz.

Kişi Ödemeleri Banka Hesabı Tanımlama İçin Yapılması Gerekenler

Artık E-Devlet’e erişim sağladıysanız SGK-Kişi ödemeleri banka hesabı tanımlama yazısını arama kısmına yazıp çıkan seçeneğe tıklamalısınız. Hemen sonra karşınıza çıkan ekrandan tanımlamak istediğiniz bankanın hesap bilgilerini giriniz. Hesap girme işlemi bittikten sonrasında kaydederek işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Banka Kara Sıralama Sorgulama Iyi mi Yapılır? Kara Listede Miyim?

E-devlet Kapısına Iyi mi Giriş Yapılır?

E-devlet şifresi PTT şubesinden nüfus cüzdanız ile beraber küçük bir ücret karşılığı alabilirsiniz.

Ilk olarak PTT’den talep ettiğiniz şifreniz ve T.C. Kimlik numaranızla www.turkiye.gov.tr web adresine giriş yapınız.E-Devlet sistemine giriş yaptıktan sonrasında Sol üstte E-Hizmetleri görmüş olacaksınız ;-Toplumsal Güvenlik Kurumu tıklayacaksınız,-4/A Hizmetlerine gireceksiz…Anlattığımız adımları takip ederek E-devlet sitesinde yer edinen SSK hizmetlerindeki işlerinizi kolayca yapabileceksiz.Kişi Ödemeleri Banka Hesabı Tanımlama yapmak için lütfen tıklayınız.
Evraklar İlgili Yazı :   Gelir Belgesi Nedir ve Iyi mi Alınır? E-Devlet Gelir Belgesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir