Ana Sayfa > Evde İş İmkanları > Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar Sıralaması

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar Sıralaması

A. Cenk Yorulmaz

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

Ev ekonomisine katkı sağlamak için kargo ile evlere iş veren firmalara ulaşabilir ve bu sayede kısa sürede günde 4-5 saat ayırarak para kazanabilirsiniz.
Devletimizde büyük işletmelerin tamamı paketleme gereksinimleri için onlarca personel istihdam etmektedir. Sadece orta ve ufak ölçekli işletmeler fazlaca düşük sermayeler ile kuruldukları ve aylık harcamalarını artırmanın problemler ortaya çıkartması sebebiyle paketleme gereksinimleri için personel istihdam etmez. Bunun yerine bu tür firmalar kargo ile evlere iş vermekte bu sayede daha azca maliyet ile paketleme gereksinimlerini gidermektedir.
Türkiye’nin değişik şehirlerinde 800 bini aşkın insanoğlunun evlerinde çalmış olduğu ve bu sayede ev ekonomisine katkı sağlamış olduğu bilinmektedir. Siz de evde ek iş yaparak para kazanabilir ve çeşitli ihtiyacınız olan şeylerin bu sayede üstesinden gelebilirsiniz. Evde ek iş olarak paketleme yapmak düşündüğünüz kadar zor bir iş değildir. Gün içinde 4-5 saatinizi ayırarak binlerce ürünü paketleyerek satışa hazır hale getirebilirsiniz.

ilgili içerik

Ufak Yatırımlar Yaparak Iyi mi Varlıklı Olunur?

İÇİNDEKİLERNASIL EVDE EK İŞ BULUNUR?NE KADAR KAZANIRIM?NE YAPMALIYIM?ÖNEMLİ UYARI! DİKKAT!
NASIL EVDE EK İŞ BULUNUR?
Türkiye’de evde ek iş verenlerin büyük kısmını çeşitli aksesuar, suni yada naturel çiçek, hediyelik ürünler, nişan ürünleri, düğün ürünleri, parti ürünleri, sünnet ürünleri, ofis malzemeleri ve haç malzemeleri üreten firmalar sağlıyor. Bu sayede şehrinizde bu yönde bir üretim icra eden şirket bulunuyorsa direkt bu işletmeye ulaşarak iş fırsatları hakkında data alabilirsiniz.
Yaşadığınız şehirde organize endüstri bölgesi var ise evde ek iş veren firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sadece eğer bu yönde bir gereksinim bulunan bir şirket yoksa, bu durumda kargo ile evlere iş veren firmalara ulaşmanız gerekir. Lakin son dönemde kargo ile evlere iş veren firmaların sayısı büyük oranda azalmıştır. Bu sebeple işletmeler bu ürünleri kargolamak ve tekrardan kargo ile almak ile uğraşmak ek olarak bundan dolayı süre yitirmek istemiyor. Bundan dolayı bu süreçte bir şahıs için kargo ile evlere iş veren şirket bulmanız zor olacak. Lakin çevrenizde sizinle beraber çalışacak 5-6 kişilik bir grup bulmanız durumunda iş alma ihtimaliniz artacaktır. Bu sebeple işletmeler bu işi topluca vermeye daha çok yanaşmaktadır.
NE KADAR KAZANIRIM?
Evde paketleme işi yapmak kolaydır. İşletmeler de bu işin kolay bulunduğunu esasen biliyorlar. Bundan dolayı evde kargo ile paketleme işi yaparak günlük maksimum 60 TL kazanabilirsiniz. Bazı hususi paketleme işlerinde bir şahıs 4-5 saatte emek harcayarak 100 TL‘ye kadar kazanç elde edebiliyor. Günümüzde evde paketleme işi icra eden ev kadınlarının büyük kısmı 2 ile 3 bin lira içinde gelir elde etmektedir.
NE YAPMALIYIM?
Evlere kargo ile iş veren firmalar ara sıra Yeni İş Fikirleri’ne ulaşmakta ve iş yapabilecek gruplar hakkında data istemektedir. Bu doğrultuda aşağıda yer edinen yorum kısmına Mail adresinizi yazarak iş alabileceğinizi belirtebilirsiniz. Ihtimaller içinde bir iş durumunda sizlere data sağlayacağız.
ÖNEMLİ UYARI! DİKKAT!
Asla fakat asla evde ek iş almak için sizden para isteyen birine saygınlık etmeyin. Yüzde 100 ihtimalle bir dolandırıcı ile karşı karşıya bulunuyorsunuzdur. Gerçek işletmeler asla evde ek iş için para talep etmez.
Yazar:
A. Cenk Yorulmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir