Şimdi yükleniyor

Kamil Koç Bilet İptal Etme Şartları Para İadesi

Kamil Koç Bilet İptal Etme Şartları Para İadesi

Kamil Koç Bilet İptal Etme Şartları Para İadesi

Türkiye’nin en büyük otobüs firmaları içinde yer edinen ve 1926 yılından bu yana kaliteli hizmetler veren Kamil Koç, yolcularına detaylı imkânlar sunmaktadır. Alan kişi memnuniyetini en üst yörede tutarak sektörde kalıcı bir etki yaratmayı başaran Kamil Koç detaylı özellikler ve imkânları yolcularına sunmaktadır. Bu imkânların başlangıcında da sık sık problemler yaşanabilen bilet iptal etme işlemleri geliyor. Kamil Koç bilet iptal etme işlemlerinde başka firmaların aksine detaylı şartların oluşması halinde imkân sağlıyor.

Türkiye’de yalnızca otobüs firmaları içinde değil tüm sektörler arasındaki en büyük 500 şirket sıralamasında de kendisine yer bulmakta olan Kamil Koç, detaylı çevrimiçi işlemler gerçekleştirebileceğiniz uygulamalara da yer veriyor.

Kamil Koçtan Alınan Otobüs Bileti Nasıl İptal Edilir ?

Kamil koç bilet iptal etmek istiyorsanız en önce çevrimiçi olarak web sitesi üstünden bu prosedürü gerçekleştirebilirsiniz. Biletinizi gişelerden ya da web sitesi üstünden almış olmanız fark etmeksizin Kamil Koç sizlere biletinizi iptal etme ve geri verme hakkı sunmaktadır.

Kamil Koç bilet iptal etme amacıyla tek şart ise gezi saatinden 6 saat evvelce bu prosedürü gerçekleştirmiş olmanız gerektiğidir. Çeşitli nedenlerden kaynaklı gezi saatinden 6 saat evvel yapılmayan iptal ya da iade işlemleri Kamil Koç doğrultusundan işleme alınmamakta.

Kamil Koçtan Alınan Otobüs Bileti İadesi Nasıl Yapılır?

Kamil Koç Firması bilet iade kurakkaru yukarıdaki açıkalamalar aracılığı ile yapıldıktan sonrasında kullandığınız ödeme yöntermi tekniğine gore paranızı iade alabilirsiniz. Eğer otobüs biletini web üstünden aldı iseniz 48 saat ile 72 saat içinde kullanmış olduğunuz kartınıza Kamil Koç doğrultusundan ücret iadesi gerçekleştirilecektir.

Eğer biletinizi rastgele herhangi bir otogardaki Kamil Koç Firması gişelerinden ya da değişik otogarlarda , şehir içindeki yer alan  yetkili Kamil Koç Firması acentelerinden aldıysanız buraya bileti vererek  ücretinizi iade alabilirsiniz.

Share this content:

Yorum gönder