Ana Sayfa > ccv > İsimden Numara Bulma ve Sorgulama Parasız (Kolay Yöntem)

İsimden Numara Bulma ve Sorgulama Parasız (Kolay Yöntem)

Makalede Neler Var

İsimden Numara Bulma 2021Bilinmeyen Numaralar Servisi ile İsimden Numara BulmaVodafone İsimden Numara BulmaTurkcell İsimden Numara SorgulamaTürk Telekom İsimden Numara SorgulamaE-Devletten İsimden Numara Sorgulama11880 İsimden Numara Sorgulama Servisiİsimden Numara Sorgulama ÜcretsizÜcretsiz Numara Sorgulama Iyi mi Yapılır
İsimden Numara Bulma ve Sorgulama Parasız; Günümüzde en fazlaca dört gözle beklenen mevzular içinde isimden numara sorgulama mevzusu bulunmaktadır. Sizler için derlediğimiz bu yazımızda devletimizde bulunan operatörlerin isimden numara sorgulama servisi hizmetlerini anlattık. Bu yazımız yardımıyla telefon numarasını bulmak istediğiniz kişinin telefon numarasına kolay bir halde ulaşmış olacaksınız.

Günümüzde artık 7’den 70’e her insanın elinde bir cep telefonu bulunmaktadır. Değişen teknolojinin gelişmesinin etkisiyle de birçok insanoğlunun telefonu elinden düşürmediği görülmektedir. İşte, otururken, çalışırken, dinlenirken, gezerken ve hatta yürürken bile telefon kullanan insanoğlu haline dönüştük.
Bilinmeyen numaraları öğrenmenin şekilleri olduğu benzer biçimde siz değerli üyelerimizin herhangi bir niçin ile ulaşmak istediğiniz kişilerde olabilir. Telefon numarasını aradığınız kişinin adını, soy adını ve yaşamış olduğu yeri bilmeniz yeterlidir. Bu şekilde isimden numara sorgulama işlemini kolaylıkla yapabilir ve ulaşmak istediğiniz kişilere fazlaca kolay bir yöntemle ulaşabilirsiniz. Ne şekilde mi? Buyurun beraber inceleyelim.

İsimden Numara Bulma 2021
İsimden numara bulmak ve isimden numara sorgulamak için bir fazlaca yöntem  bulunmaktadır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom isimden numara bulma işlemini ücretsiz bir şekilde kolay şekilde yapabilirsiniz. İsimden telefon numarası bulma şekilleri ise;

Operatör aracılığı ile
Yasal yollardan
Whatsapp ve öteki uygulamalar üstünden
Bilinmeyen numaralar ve kim aramış servisi ile
İnternet siteleri ve toplumsal medya hesapları ile

Yukarıdaki şekilleri kullanarak isimden numara parasız bulabilirsiniz.
Bilinmeyen Numaralar Servisi ile İsimden Numara Bulma
Numaradan isim sorgulamak için mobil hatta sahipleri bilinmeyen numaralar servisi arayarak isimden numara sorgulaması yapabilir. İsimden numara bulmak için Turkcell 11832, Vodafone 11842 ve Türk Telekom 11811 numaralarını arayarak numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adını vererek numarasını öğrenebilirsiniz.

Isterseniz cep telefonunuzun arama kısmına *100# yazıp arama tuşuna bilinmeyen n umaralar servisine bağlanabilir.
Benzer Mevzular: Numaradan İsim Sorgulama
Vodafone İsimden Numara Bulma
Vodafone operatörü de Türk Telekom benzer biçimde isimden numara bulma hizmetini abonelerine sunmaktadır. Sadece isimden numara bulma servisi için Türk Telekom’da ki benzer biçimde bir uygulaması Vodafone operatöründe mevcut değildir ve bu hizmeti ücretlidir. Vodafone abonesi bulunduğunu bildiğiniz bir kişinin numarasını isim ve soy isim bilgisi ile öğrenmek istiyorsanız bu servisi kullanmanız doğru olacaktır.

Vodafone’nın 118 42 numaralı hattını arayarak telefonda çıkan yetkiliye telefonunu bulmak istediğiniz kişinin isim ve soy adını bilgilerini söyleyerek telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Vodafone’de 118 42 numaralı hattı aradığınızda konuşma başladığı andan itibaren ücretlendirileceksiniz. Vodafone’nın isimden numara sorgulama servisi dakikası 1,25 TL olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Benzer Mevzular: Gizli saklı Numaradan Arayanı Bulmak
Turkcell İsimden Numara Sorgulama
Turkcell de tıpkı yukarıda bahsettiğimiz Vodafone ve Türk Telekom operatörleri benzer biçimde isimden numara sorgulama hizmetini vermektedir. Turkcell operatöründe bir tek Turkcell abonelerinin isimden numara sorgulama sini yapabilirsiniz. (Tıpkı Vodafone operatöründe olduğu benzer biçimde) Turkcell’in de tıpkı Vodafone operatörü benzer biçimde kendine ilişkin olan 118 32 numaralı hattı aramanız gerekmektedir.
118 32 numaralı hat Turkcell aboneleri için ücretli bir servistir. Tıpkı Vodafone operatöründe olduğu benzer biçimde dakika bazında değerlendirilmektedir. Turkcell’de isimden numara sorgulama servisi dakikası 1,6 TL olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Turkcell operatörünün sunmuş olduğu şartlardan bir tanesi de; telefon numarasını sorgulattığınız kişinin kesinlikle numara sorgulamasının dışarıya açık olması gerekmektedir. Kişinin numarası sorgulatması dışarıya açık olmadığı takdirde, telefon numarasını aradığınız kişinin numarasına ulaşamazsınız.
Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama
Türk Telekom ülkemizin en köklü firmaları içinde yerini almaktadır. Birçok servisi abonelerinin hizmetine sunarken, adını ve soyadını bildiğiniz bir kişinin telefon numarasını da bulmanıza olanak tanıyor. Operatörler içinde Türk Telekom’un bu servisinin kullanışı oldukça kolay ve kullanışlıdır.

Türk Telekom’un uygulamaları içinde bulunan “Beyaz Sayfalar” uygulaması yardımıyla adını bildiğiniz bir kişinin telefon numarasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Numarasını bulmak istediğiniz kişinin adını, soy adını, yaşamış olduğu ile ve ilçe benzer biçimde bilgilerini sisteme girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde uygulamadaki lüzumlu alanları doldurduğunu sürece kolaylıkla telefon numarasına ulaşabilirsiniz. 11811 bilinmeyen numaralar servisini ve beyaz sayfalar ile Türk Telekom isimden numara sorgulaması yapabilirsiniz.
Burada bilinmesi ihtiyaç duyulan mühim bir detay bulunmaktadır. Bu ayrıntıyı kısa şu şekilde anlatılabilir. Telefon numarasını bulmak istediğiniz kişinin numarasının sorgulanmaya açık olması gerekmektedir. Eğer telefon numarasını bulmak istediğiniz kişinin numarası sorgulanmaya açık değilse, detayları doğru girmiş olsanız bile telefon numarasını sistem üstünden ulaşamayabilirsiniz. Ek olarak Türk Telekom’un Beyaz Sayfalar uygulaması kesinlikle parasızdır.

E-Devletten İsimden Numara Sorgulama
Evvelde BTK tarafınca sunulan isimden numara sorgulama hizmeti, 2017 yılı itibariyle E-Devlet üstünden yapılmaya başlanmıştır. Telefon numaraları ile ilgili informasyon gizlilik işlemleri sağlandığı takdirde telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Telefon numarasını bulmak için E-Devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. E-Devlet sistemine giriş yaptığınızda sorgulama kısmına “hat abonesi sorgulama” yazmalısınız. Böylelikle hem isimden sorgulama yapabilir hem de kendinize ilişkin hatları sisteminizde görebilirsiniz.
11880 İsimden Numara Sorgulama Servisi
İsimden numara sorgulama servisi ile arzu ettiğiniz kişinin adını vererek derhal kişini cep telefon numarasını öğrenebilirsiniz. En sık ve en fazlaca tercih edilen 11880 bilinmeyen numaralar servisi ile numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin bilgilerini vermeniz gereklidir. Ücretli servislerden biridir.

İsimden Numara Sorgulama Parasız
İsimden numara bulma ve isimden numara sorgulama ücretsiz bir şekilde yapmak için mobil uygulamalar ve kim aramış servislerini kullanabilirsiniz. İsimden numara sorgulama için mobil uygular ve sitelerden yararlanabileceğiniz benzer biçimde Turkcell UpCall uygulamasını kullanmanız mümkün. Ek olarak oldukça etkili olan olan uygulamalardan biride truecaller uygulamasıdır. Truecaller ile kişinin isminden tutunda resimlerine kadar tüm bilgilerini öğrenmeniz mümkün.
Parasız Numara Sorgulama Iyi mi Yapılır
Parasız isimden numaradan isim sorgulama için toplumsal medya sitelerinden yararlanabilirsiniz. Feysbuk ve İnstagram hesaplarına kişinin adını yazarak arama yaparak isimden numara bulabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde isimden numara bulmak için google arama kısmına kişinin adını yazarak sorgulama yapabilir ve şahıs hakkında detaylı bilgiye haiz olabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir