iphone konferans nasıl yapılır

iPhone’unuzdan konferans araması yapma Operatörünüz bu özelliği destekliyorsa iPhone’unuzdan, en çok beş katılımcının yer alabileceği bir konferans araması ayarlayabilirsiniz. Konferans sekmesini görmüyorsanız bu özellik operatörünüz yönünden desteklenmiyor olur. iPhone’unuzdan konferans araması ayarlamanın yanı sıra, . Konferanstan şahıs çıkarma Konferanstan şahıs çıkarma sekmesini görmüyorsanız bu özellik sahip olunan aramada yahut operatörünüz yönünden desteklenmiyor olur.

 

Görüşme esnasında sesi kalibrasyon Ses yüksekliğini değişiklik yapmak için iPhone’un yanındaki ses yüksekliği düğmelerine basın. Arama esnasında başka bir programlamayı kullanma , sonra programlamayı açın. Bir hat için Wi-Fi ile aramayı açmazsanız başka hat kullanılıyorken o üstelik gelen telefon aramaları (acil servisten gelen aramalar dahi girmek üzere) direkt olarak sesli mesaja masraf (operatörünüzde kullanılabiliyorsa) ve yanıtsız arama bildirimi almazsınız. Ayarlama bilgilerini öğrenmek için operatörünüzle haberleşme kurun. Konferansa daha çok şahıs ilave etmek için prosedürü yineleyin. olarak isimlendirilen bu aniden çok bireyin eş vakitli telefon görüşmesi yapması için nasıl bir yol izlemek gerekiyor? Öncelikle konferans görüşmesi ne demek sorusunu cevaplandıralım; Konferans görüşmesi, eş vakitli aniden çok kişiyle uygulanan aramayı birleştirmektir. •

 

Konuşmanıza katmak dilediğiniz başka bireyi rehberden seçerek arayın. Ancak iPhone konferans araması çalışmıyorsa, aramaları birleştiriyorsa yahut başka ilişki problemleri varsa ne yapacaksınız? Düzenli çağrılar iyi çalışır, fakat daha çok iştirakçi eklemeye çalıştığınızda bu prosedürü yapamaya bilirsiniz. Deneyimsiz olanlar için, Wi-Fi ile Arama, bir Wi-Fi bağlantısı sayesinde yüksek nitelikli sesli aramalar gerçekleştiren yeni bir hizmettir. Daha iyi bir umumi ilişki için hem evinizdeki Wi-Fi ağını üstelik hücresel ağınızı kullanır. Bazı operatörlerle bu, konferans görüşmesi yapma becerisini engel olabilir ve bu özelliği nasıl kapatabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. iPhone’unuzda bunu nasıl kapatabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır Ayarlar Hücresel’e . Bu gibi güncellemeler her daim kendi kendine güncellenmez, zira taşıyıcılar ağ üzerinden güncellemeleri zorlayabilir.

 

Telefonunuzu kapatıp yineleme açmak biz türklerin ençok kullandığı problem çözme yöntemidir, tıpkı problem SIM kartınız dahi çalışabilir. Bu, SIM kartın doğru bir şekilde okunması için tekrar oturtulmasına yardım edebilir. Ve sonra telefonunuzun kartı tekrar tahlil etmesi büyük ihtimalle rastgele bir kargaşa çıkarmanıza yardım edecektir. Bu, hücresel şebeke yahut iPhone’unuzda normal telefon görüşmeleriyle alakalı problem yaşıyorsanız dahi yardım edebilir. İşte nasıl uygulanacağı: Bilgi Bitir’e Üç kişiyle konferans görüşmesi başlattığınızı ve başka birinin eklenmesi gerekliliğini unuttuğunuzu varsayalım. Konferans görüşmesine kolaylıkla daha çok şahıs (toplamda en çok beş) ekleyebilirsiniz. Ancak daha çok iştirakçi opsiyonuna gereksinim duyanlar için birkaç favorimiz: FaceTime  – Skype – Dolayısıyla, yukarda ele aldığımız problemlerin bir kısmını yahut tamamını yaşamış olabilirsiniz. Ve şayet öyleyse, tavsiye edilen bütün çözümleri denedikten sonra dahi problem yaşamaya devam edebilirsiniz.

 

Öncelikle Ayarlar/telefon altından arama bekletme servisini etkinleştiriniz, bu menü yerine *43# ve arama düğmesine basarak dahi tıpkı prosedürü yapabilirsiniz. İşlemi yapıldıktan sonra bir kişiyle görüşürken ‘arama ekle’ tuşuna dokunup aramak dilediğiniz bireyi seçin yahut numarasını tuşlayın ve arama yapın, karşı doğrultu yanıt verdikten sonra ekrandaki ‘arama ekle’ tuşu ‘aramaları birleştir’ tuşuna dönüşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.