iOS İçin Gif Oluşturma Uygulamaları

Son zamanlarda toplumsal ağlarda hareketli resimlerin doğrusu gif resimlerin kullanımının artmasıyla beraber büyük toplumsal ağlardan önde gelen Twitter üstünde de artık gif desteği sağlanmaya başladı. Hareketli resimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak daha çok kişiye ulaşmanız mümkün. Bu sayede kullandığımız akıllı cihazlarda gif yapma programlarına da ihtiyacınız olabilir. Şimdi akıllı telefonlarınızda gif yapabileceğiniz programlarını sizin için inceleyelim…
GifBoom

Kolay arayüzü ile kullanıcılarına kolay bir kullanım elde eden ücetsiz bir yazılımdır.Fotoğraflarınızı ve videolarınız kolayca gif animasyon olarak oluşturabilir oluşturdğunuz bu gif animasyonlara uygulama yardımıyla çeşitli filtreler ile göz daha hoş bir hale getirebilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın ->> GifBoom
 
GifYourself

Öteki benzeri uygulamalar şeklinde kolay arayüzü ile kolay bir kullanım elde eden bu uygulamada öteki uygulama şeklinde parasız bir uygulamadır.Sizin yapmanız ihtiyaç duyulan bir tek selfi doğrusu özçekim yaptıktan sorna program öteki herşeyi kendi yapmaktadır.
İndirmek İçin Tıklayın ->> GIFYourself
 
5SecondsApp

5SecondsApp programı ile video ve fotoğraflarınızı süratli bir halde gif animasyon olarak ayarlayabilir ve yeniden süratli bir halde feysbuk,tumblr şeklinde toplumsal ortamlarda paylaşabilirsiniz.Hem de program yardımıyla oluşturduğunuz giflere yazılar ve açıklamalar ekleyebilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın ->> 5SecondsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.