Instagram Yüz Filtresi Iyi mi Kullanılır?

instagram yuz filtresi nasil kullanilir 6015f0b14e5fd Instagram Yüz Filtresi Iyi mi Kullanılır?

Instagram Yüz Filtresi Iyi mi Kullanılır?
Kategori: Instagram Keşfet

PaylaşTweetle

İçindekiler1 Instagram Yüz Filtresi Nedir?2 Instagram Yüz Filtresi Özelliği Iyi mi Kullanılır?2.1 Yüz Filtresi Çeşitleri
Instagram tarafınca gösterilen yenilikler, insanların oldukça daha keyifli süre geçirmesini sağlıyor. Bu yeniliklerden bir tanesi de Instagram yüz filtresi olup kullanıcılar bu filtreler yardımıyla oldukça daha keyifli çekimler yapabiliyor.
Instagram Yüz Filtresi Nedir?
Gelişen teknoloji, insanlara bir ekip kolaylıklar sağlarken Instagram şeklinde mobil uygulamalar bu gelişimleri eğlence için kullanmaktadır. Yüz filtresi de eğlence amacıyla geliştirilen bir özelliktir. Mobil aygıt kullanıcıları tarafınca malum filtrelerin bir değişik versiyonunu sunan Instagram’ın bu özelliği daha da geliştireceği tahmin ediliyor.
Yüz filtresi, kamerayla çekim yapılırken eş zamanlı olarak daha keyifli görüntüler elde edilmesini elde eden bir özelliktir. Kullanıcılara kimi süre gözlük kimi süre ise kulak ekleyen bu özellik ile meydana getirilen çekimler, ortaya değişik sonuçların çıkmasına niçin oluyor.
Instagram Yüz Filtresi Özelliği Iyi mi Kullanılır?
Bu özelliği kullanmak oldukça basittir. Bunun için kullananların ilkin Instagram uygulamasına giriş yapması gerekiyor. Uygulama içindeyken ekranı sağ tarafa doğru kaydırarak kamera kısmına geçiş yapılmalıdır. Kamera kısmı sol taraftadır ve kaydırma işleminin buna nazaran yapılması gerekir.
Kamera kısmı açıldıktan sonrasında burada değişik seçenekler olduğu görülecektir. Bu seçeneklerden en sağda olan gülen yüz simgesinin seçilmesi gerekir. Bu simge filtre bölümünü gösterir ve seçildiğinde kullanılacak olan filtreler açılacaktır.
Filtre kısmı açıldıktan sonrasında kullanıcılar buradaki filtrelerden istediklerini kullanabilir. Tek tek denenerek hangisinin iyi mi etki yapmış olduğu görülebilir. Böylece daha değişik çekimler elde edilebilir.
Yüz Filtresi Çeşitleri
Bu özellik ilk olarak Instagram tarafınca tanıtıldığında 8 civarı filtre vardı. Fakat geçen süre içinde filtre sayısı arttırıldı. Kullanıcılar bu filtrelerle çekimlerine gözlük, kulak, burun, kalp, ok şeklinde değişik nesneler ekleyebilir. Ek olarak görüntünün renkleri tamamen değiştirilebilir ve oldukça daha değişik çekimler ortaya çıkartılabilir.
READ  Instagram Hikayeye GIF Ekleme Iyi mi Yapılır?Instagram yüz filtresi iyi mi kullanılır mevzusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Mevzu ile ilgili ve tüm toplumsal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafınca incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalınca.
Instagram yüz filtresi iyi mi kullanılır mevzusundaki videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz.

Bundan önceki instagram destek yazımızda Instagram Hikayeye GIF Ekleme Iyi mi Yapılır? hakkında informasyon vermektedir.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazı
Instagram Hikayeye GIF Ekleme Iyi mi Yapılır?

Sonraki yazı
Swarm Bildirim Silme Iyi mi Yapılır?

Toplumsal Medya Uzmanı

Daha oldukça yazı görüntüle

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın Cevabı iptal etE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lüzumlu alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorum

İsim*

E-posta*

Web Sitesi

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak suretiyle adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir