Instagram Video İndirme İşlemi {Nasıl} Yapılır?

Instagram video indirme işlemi {nasıl} yapılır? sorusunun yanıtı haberimizde. Twitter ve Feysbuk ile birlikte son zamanların en oldukca kullanılan uygulaması Instagram kullanıcı sayısı giderek artıyor. Öteki toplumsal ağlar kullanıcı kaybederken Instagram’da artış yaşanıyor. Bununla birlikte Instagram’da fotoğraf haricinde video paylaşımı da oldukca sayıda yapılıyor. Bundan dolayı, Instagram video indirme işlemleri de merak ediliyor. Tarayıcı eklentileri, online siteler ve uygulamalarla Instagram video indirmek mümkün. Peki, Instagram video indirme işlemi {nasıl} yapılır? İşte ayrıntılar…

INSTAGRAM VİDEO İNDİRME İŞLEMLERİ

1- İndirmek istediğiniz videoların yada fotoğrafların url’lerini bulun

2- URL’yi yukarıdaki alana yapıştırın

3- İndirin Butonuna tıklayın.

INSTAGRAM VİDEO İNDİRME SİTELERİ

SaveInsta

Bu Instagram Downloader instagramdan çevrimiçi video ve fotoğraflar indirmek için mükemmel bir araçtır. Bir kaç saniye içinde MP4 dosyası olarak instagram dosyalarını indirebilirsiniz. tamamen parasızdır!

Site: https://saveinsta.com/tr
W3Toys

Instagram’dan video indirmek için Instagram Video URL’sini girin ve Go düğmesine basın.

Downloadgram

Downloadgram, parasız bir Instagram video ve fotoğraf indirme servisi.

Site: https://www.w3toys.com/

Insloader

Insloader, öteki servisler benzer biçimde parasız bir Instagram video indirme servisi. Bununla birlikte Google Chrome eklentisi de bulunuyor.

Dredown

Dredown, bir tek Instagram değil, Youtube, Twitch, Vimeo benzer biçimde pek oldukca popüler siteden de video indirmenizi sağlıyor.

Pickvideo

Pickvideo sitesinde 1000’den fazla platform destekleniyor ve video ve fotoğraf indirebiliyorsunuz.

Gramsave

Gramsave de listemizde yer edinen öteki Instagram video ve fotoğraf indirme servisleri benzer biçimde oldukça kolay bir arayüze haiz. Linki yapıştırın ve indirmeye başlayın.

Download Videos From

Download Videos From, Instagram’dan çevrimiçi video indirmek için kullanışlı bir vasıta. Bir kaç saniye içinde MP4 dosyası olarak instagram dosyalarını indirebilirsiniz.

INSTAGRAM VİDEO İNDİRMEK İÇİN UYGULAMA

Instagram videolarını indirmek için Play Store üstünden “Instagram Video İndirme” diye arama yaparak uygulamalara ulaşabilirsiniz.

INSTAGRAM VİDEO İNDİRMEK İÇİN EKLENTİ

Eklentilere ulaşmak için de https://chrome.google.com/webs… linki üstünden “Instagram Video Dowloander” diye arama yaparak gereksinim duyduğunuz eklentilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.