Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme
Kategori: Instagram Püf Noktalar

PaylaşTweetle

İçindekiler1 Instagram Silinen Mesajlar nasıl Geri Getirilir?2 Instagram Silinen Mesajları Getir Getirmek Mümkün mü?

Instagram silinen mesajları geri getirme yada diğeri içerikleri geri getirmek mümkün mü mevzusunda destek olmaya çalışacağız. Dünyanın en popüler içerik paylaşım platformlarından birisi olan Instagram üstünden mesajlaşmak mümkündür. İsteyerek yada istemeden bu mesajları silenler onları kimi zaman geri getirmek isteyebiliyor. Bunun istenmesinin sebebiyle içinde olan bilgiler, hakaretler sebebiyle oluşabilecek kanıtlama işlemlerinde kullanılmasıdır.

Genel olarak bu tür işlemlere birçok toplumsal medya kanalı izin vermezken, Instagram bu mevzuda lüzumlu yardımı sunuyor. Ek olarak bu işlemi yapabilmek için illa ki üçüncü parti uygulamalarını kullanmaya da gerek yok. Herhangi bir uygulama kullanmadan yada başka birisine ücret ödemeden silinen mesajları getir getirmek mümkün olacaktır.

Instagram Silinen Mesajlar nasıl Geri Getirilir?

Instagram silinen mesajları geri getirmek isteyenler hesaplarına Feysbuk hesapları üstünden girmek zorundadır. Bunu yapanlar hesaplar uygulanan bir özellik yardımıyla arşivlenen mesajlarını silinmiş dahi olsa tekrardan okuma şansına haiz olabiliyor. Organik olarak bunun yapılabilmek için doğru adımları uygulamak gerekecektir.

İlk olarak Instagram hesabınıza Feysbuk üstünden girmeniz gerekiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonrasında gelen kutunuza erişim sağlamanız isteniyor.Bu aşamada kullanmanız gereksinim duyulan Instagram Direct özelliği olacaktır. Eğer yedekleme seçeneğini işaretlediyseniz sistem size silinmiş olan mesajlarınızı görebilme imkanı verecektir.

Bu işlemin yapılabilmesi için unutmamanız gereksinim duyulan nokta hesabınıza Feysbuk hesabınızın bağlı olması gerektiğidir. Eğer bunu asla yapmadan sıfırdan bir hesap açtıysanız ve mail, kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıyorsanız silinmiş mesajları görmeniz mümkün olacaktır.

Instagram Silinen Mesajları Getir Getirmek Mümkün mü?

Instagram silinen mesajları geri getirmek bir tek Instagram Direct uygulaması etken olanlar için mümkün hale gelebiliyor. Bu işlem için de hesabınıza Feysbuk üstünden giriş yapmanız gerekiyor. Organik olarak birazcık da talihli olmalısınız.

READ  Instagram Business Hesapları nasıl Açılır Ayrıcalıkları Neler?Aksi taktirde silinen mesajları geri getirmeye izin verilmiyor. Bu noktaya dikkat etmeyenler ve direkt olarak gelen mesajları silinen kullanıcılar o mesajlara tekrardan ulaşamıyor. Gereksiz benzer şekilde görünen bazı mesajlar ilerde size yardım edebilir. O nedenle bildiri silme mevzusunda daha dikkatli davranmanızda yarar bulunduğunu söylememiz gerekiyor.

Instagram bildiri silme işleminin yanında silinen fotoğrafları da geri getirmek mümkündür. Yalnız sistem sizin adınıza silinen fotoğrafları 48 saat süreyle saklıyor. Budan daha uzun süre olan fotoğrafları geri getirmek mümkün olmuyor. Bunun benzer şekilde işlemler için Instagram destek ekibi sizden bir mail adresi istiyor ve meydana getirilen işlemler sonucunda sizlere son 48 saat içinde silinen içerikleri geri gönderme imkanı veriyor. Organik olarak bu verilerde her şeyi almanın da mümkün olmadığını söylememizde yarar var.

Instagram takipçi gizleme nasıl yapılır merak ediyor musunuz? Tüm merak ettiklerinizin cevapları ve daha fazlası blog yazımızda!

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme Mümkün mü? Instagram silinen mesajlarınızı geri getirmek için blog yazımızdaki yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Instagram Arşivleme Nedir? Instagram arşivleme, fotoğraflarınızı arşive kaldırık istediğiniz süre tekrardan paylaşabilme özelliğidir. Instagram Yedekleme Nedir? Instagram yedekleme, belirli gün ve saatlerde tüm konuşmalarınızın yedeklenmesidir.
Bundan önceki instagram destek yazımızda Instagram Beğeni Hilesi nasıl Yapılır? hakkında data vermektedir.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazı
Instagram Beğeni Hilesi nasıl Yapılır?

Sonraki yazı
Instagram Gizyazı nasıl Değiştirilir?

Toplumsal Medya Uzmanı

Daha fazlaca yazı görüntüle

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın Cevabı iptal etE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lüzumlu alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorum

İsim*

E-posta*

Web Sitesi

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak suretiyle adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.