Şimdi yükleniyor

Instagram Profilime Kimler Bakmış Bulma Ücretsiz 2020

Instagram Profilime Kimler Bakmış Bulma Ücretsiz 2020

Instagram Profilime Kimler Bakmış Bulma Ücretsiz 2020

Son senesinin en tanınmış toplumsal medya programı olan Instagram’ ın kullanıcı adedi her gün birazcık daha artmaktadır. Bu programlamayı kullanan bireylerin ilk merak ettikleri konulardan birisi, Profillerine kimlerin baktığını iyi mi görüntüleyecekleri sorusu olmaktadır. Bu yazımızda Instagram Profiline kimlerin baktığının iyi mi anlaşılacağını anlatacağız.

Instagram Profilime Bakanları Görebilir Miyim?

Instagram kullanıcılarının Profillerine bakan kişileri görüntülemesi ne yazık ki ihtimaller içinde değildir. Uygulama, kullananlara bu tür bir şans sunmamaktadır. Kısaca öyleyse kullanıcı ne kadar merak ederse etsin, Profilini kimlerin görüntülediğini kesinlikle görme ihtimaline haiz olmayacaktır. Fakat ne yazık ki bu hususta merakın oldukca oldukca olması, bazı art niyetli insanlara da zemin hazırlamaktadır. Birçok dolandırıcı, Instagram kullanıcılarına Profiline bakanları görüntüleme yollarını göstermek vaadi ile kişisel verileri ele geçirmektedir. Bu dolandırıcılara karşı oldukca dikkatli olmak gerekmektedir.

Instagram Profiline Bakanları Gösteren Web Siteleri Güvenilir Midir?

Günümüzde bir çok site, Instagram Profiline bakanları gösterecek uygulamalar içerdiğini anlatmaktadır. Fakat bu biçim sitelerin birçoğu ne yazık ki aslen bu tür bir hizmet vermeyecektir. İnternet üstünden bir çok site, Instagram Profilime bakanlar parasız, Instagram Profilime kim bakmış ve ne kadar zaman bakmış, Instagram Profilime bakanlar kimler şeklinde uygulamalar vererek kullananların ilgisini çekmeye iş koşturmacasındadır. Fakat hiçbir site gerçek anlamda bu tür bir hizmet veremeyecektir. Bunun yanı sıra, bu tür web siteleri son aşama büyük zararlara da niçin olabilmektedir.

Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulama Var Mıdır?

İnternet üstünden oldukca kez Instagram Profiline bakanları gösteren program bulunduğuna yönelik mesajlar görülebilmektedir. Bu mesajların birçoğu yalnızca takipçilerinin bulunmuş olduğu listeyi görüntüleyen şahıslardir. Bu listeyi gören şahıslar aslen de bir sıralama ile karşı karşıya kalacaktır. Fakat bu listede yalnızca takipçilerin adları yer verilmiştir. Bunun haricinde rastgele bir ferdin listede yer alması ihtimaller içinde değildir.

Instagram Profilime kim baktı sorusunun yanıtını arayan bir kişi bunun amacıyla kullandığı yöntemlerde bir çok problem ile karşı karşıya gelme halinde kalabilmektedir. Bu problemler fazlalıkla yalnızca toplumsal medya verileri ile sınırı olan kalmayacaktır. Uygulama ve siteleri kullanan bireylerin bilgisayarda yer edinen verileri de ele geçirmesi olasıdür.

Instagram Risk Barındıran Uygulamalar Nasıl Kaldırılır?

Merakına mağlu düşen ve Instagram Profiline kimler bakmış sorusu ile ilgili bir program indiren ya da web sitesi kullanan kişiler, gerçekleştirdikleri bu yanlıştan anında dönmelidir. Uygulama indiren bir ferdin bu programlamayı anında kaldırması gerekmektedir. Uygulamanın iyi mi kaldırılacağını bilmeyenler, şu yolları takip edebilir;

  • Profil sayfasında tespit edilen ‘Profili Düzenle’ kısmına girilir
  • Burada yer edinen ‘Uygulamaları yönet’ butonuna basılı
  • Çıkan izinli programlar sayfasından indirilen Instagram programı bulunur
  • Uygulamanın bununla beraber tespit edilen ‘Erişimi iptal et’ butonuna basılır
  • Böylelikle program hesabı başarıya ulaşmış olarak kaldırılmış olacaktır

Share this content:

Yorum gönder