İnstagram Niçin Açılmaz?

instagram neden acilmaz 6015f0d0ee8f6 İnstagram Niçin Açılmaz?

İnstagram Niçin Açılmaz?
Kategori: Instagram Keşfet

PaylaşTweetle

Dünya’da en etken kullanıcı sayısına hakim olan instagram hayatımızda ciddi manamda yer kaplamaya devam ediyor. İnsanlar günlerinin belirli ve mühim büyük bir kısmını bu biçim toplumsal uygulamalarda harcıyor . Bir an giriş sağlayamadığımız da ise hakkaten can can sıkan durumlar ortaya çıkıyor ve aklımıza direk ‘’ eskiden telefon web yokken insanoğlu ne yapıyordu? ‘’ Sorusu geliyor .
Peki instagram’ a giriş yapamama sebeplerimiz neler olabilir? Bu makalede bu şekil şeyleri işledik işte instagram’ a giriş yapamama sebeplerinden bazıları ;
Yanlış username yada password girişi : İlk girişte yanlış girdiğimizi düşünüp tekrardan ve tekrardan denediğimizde gene başarısız olursak hesabımızın başka biri tarafınca ele geçirilip şifresinin değiştirilmiş olduğu düşüncesi derhal kafamızın içini dolduruyor.
Fakat derhal telaş yapmadan ilkin sakin bir halde büyük minik harflere dikkat ederek gerekirse şifreyi göster butonuna basıp şifreyi görerek düzgünce yazmamız hala giriş yapamadığımız takdirde ise mail adresimiz yardımı ile şifreyi yenileyebilir ve tekrardan giriş yapmayı deneyebiliriz .
Eğer bu sebepten dolayı değil ise web bağlantınız ile ilgili bir sorun dolayı kaynaklanabilir . Eğer masaüstü bilgisayardan Ethernet kablosu yardımıyla bağlantı sağlıyorsunuz ilk olarak modemden başlayarak kabloyu takip edin ezik büzük yerlerin olup olmadığından güvenli olun tüm kabloların uygun bölgelere takılı olduğunuda deneyin eğer bu adımları yaptıysanız bağlantınız tamamlanmış anlamına gelir .
Eğer telefon/tablet benzer şekilde cihazlardan wi-fi ile giriş yapıyorsanız modemde wi-fi ışığını deneyin ve telefonunuzdan bağlantıyı tekrardan yapın bu sorundan da bu şekilde kurtulacaksınız.
Bunlar değil de instagram durduruldu diye hata alıyorsanız en kolay çözümü olan hata diyebiliriz canınızı asla sıkmayın . Uygulamayı silip tekrardan yükleyin ve giriş yapın eğer eğer eğer eğer olmazsa uygulamalar kısmından instagram’ a girip verileri temizle yapın ve instagram’ a artık rahat rahat girebileceksiniz .
READ  Instagram Hikayeleri Ses Problemi ve ÇözümüBu makalemizde sizlere instagram niçin açılmaz sorusunun cevabı olan 3 maddeyi ve bu sorunların çözümlerini paylaştık , eğer başka bir problem yaşıyorsanız bizimle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin bir sonraki yazı de sizin sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışacağız .
               
 
Bundan önceki instagram destek yazımızda Instagram Mavi Tık Iyi mi Alınır ? hakkında data vermektedir.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazı
Instagram Mavi Tık Iyi mi Alınır ?

Sonraki yazı
Instagram’da Profil Linki Iyi mi Alınır ?

Toplumsal Medya Uzmanı

Daha oldukca yazı görüntüle

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın Cevabı iptal etE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lüzumlu alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorum

İsim*

E-posta*

Web Sitesi

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak suretiyle adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir