İnstagram Fotoğraf Beğeni Attırma Şekilleri

instagram fotograf begeni attirma yontemleri 601893f246d80 İnstagram Fotoğraf Beğeni Attırma Şekilleri

İnstagram Fotoğraf Beğeni Attırma Şekilleri
Kategori: Uygulamalar

PaylaşTweetle

Instagram ailenizle dostlarınızla ve sizi takip eden insanlarla hatıralarınızı ve güzel zamanlarınızı paylaşabilmek için size sunulan müthiş bir ortamdır. Oldukça yoğun bir fotoğraf paylaşımı yapmanıza karşın beklediğiniz ilgiyi göremiyorsanız aşağıdaki ipuçlarına bakabilirsiniz.
(#hashtag) anahtar kelimelerle beraber fotoğraflarınızı kategorileştirmek için kullanılan bir yoldur.Bu yolu kullanmak sizin başka kullanıcılar tarafınca keşfedilebilme oranınızı sağlamlaştırır.Bu sayede beğeni alma şansınız bir fazlaca artar.Dikkatsizlik etmeyin ki paylaşımlarınızın paylaşılma ve görüntülenme derecesi etiket kullanımınıza bağlı olarak yükselir.
Oldukça etiket kullanmaa itina gösterin ; Mesela bir tabiat fotoğrafı paylaştığınız takdirde doğayla ilgili olabilecek (#görünüm #nature  vb.) etiketleri kullanabilirsiniz.
Fenomen olmuş etiketleri deneyin: Kullanacağınız popüler etiket fotoğrafınızla ilgili olsun. #tbt, #happy, #summer, #fun, #summer şeklinde etiketler en popüler etiketlerdendir.
c-En oldukça kullanılan etiketlere göz atın: Dikkatsizlik etmeyin ki ne kadar oldukça popüler etiket kullanırsanız akan fotoğraf sayısı fazla olacağından sizin fotoğraflarınızın kaybolma ihtimali de fazla olabilir. O yüzden etiket kullanırken doğru etiket kullanımı yapınız
1.İnsanların Görmek İsteyeceği Fotoğraflar
İnstagramda hayatımızdan kesitler paylaşırız. Bu paylaşımları yapmak için boş zamanlarımızda uğraşırız ya da aklımıza ne süre gelirse o süre paylaşım yaparız. Beğeni sayımızı arttırmak istiyorsak en iyi ve en kaliteli fotoğrafları paylaşmalıyız. Kişisel fotoğraflarınızı abartmamak kaydıyla paylaşmak sizin daha samimi ve gerçek görünmenizi sağlayabilir. İnsanların her yerde göremeyeceği fotoğraflarda paylaşmak bir fazlaca ilgi çekici olabilir. Eğer evcil bir hayvana sahipseniz onun organik hallerini paylaşmak size bir avantaj sağlar. Bu şeklinde şeyler insanların hoşuna gider ve beğeni sayınız artar yalnız devamlı yiyecek fotoğrafları paylaşmak şeklinde şeyler insanları rahatsız edebilir. Sonuçta birçok insanoğlunun yapmış olduğu bişey. Bu şeklinde şeylerden uzak durun.
2.Takipçi Sayınızı Arttırın
Takipçi sayınızın artması beğeni sayınızı da pozitif yönde etkileyecektir. Bu yüzden instagram topluluğunda etken bir kullanıcı olmalısınız. Arkadaşlarınızın fotoğraflarına süre ayırın yada fotoğraflarını beğenmekten kaçmayın. Bunu çoğunlukla yapmış olursanız o denli yüksek karşılık alırsınız. Eğer tepki vermezseniz sizde pozitif bir karşılık alamazsınız.
READ  Instagram Hesabımı Iyi mi Güvene Alabilirim? Instagram Hesap Güvenliği3.Zamanı Doğru Kullanmalıyız
Dünyada ki en acaip fotoğrafını da paylaşsanız gecenin bir yarısında istediğiniz beğeniyi alamayabilirsiniz. En iyi etkileşimi almak istiyorsanız günün ilk birkaç saatinde yada akşam saatlerinde paylaşım yapmanız daha doğru olacaktır. Kendinizde en iyi etkileşim alabileceğiniz saatleri belirleyebilirsiniz. Size birkaç tüyo;
-Hafta içinde gün ortasında insanoğlu işyerinde yada internette dolaşırken sıkılabilir buda sizin için doğru süre olabilir.
-Akşam yemeğinden sonrasında paylaşım yapabilirsiniz. İnsanlar bu vakitlerde fotoğraflara göz atmak isteyebilir.
-Hususi etkinliklerden sonrasında da paylaşım yapabilirsiniz. Bu günler insanoğlu için ilgi çekici olabilir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazı
Instagram Fake Hesaplara Karşı Tedbir Almak

Sonraki yazı
Instagram Fotoğraf Kaydetme Özelliği Geldi

Toplumsal Medya Uzmanı

Daha oldukca yazı görüntüle

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın Cevabı iptal etE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lüzumlu alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorum

İsim*

E-posta*

Web Sitesi

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak suretiyle adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir