Instagram Fake Hesaplara Karşı Önlem Almak

instagram fake hesaplara karsi onlem almak 601893f6ad43f Instagram Fake Hesaplara Karşı Önlem Almak

Instagram Fake Hesaplara Karşı Önlem Almak
Kategori: Sual & Cevap

PaylaşTweetle

Bildiğiniz şeklinde web dünya‘nın dört bir yanını sarmış durumda webin girmediği ev yok diyebiliriz . Ve webin olduğu her yerde de toplumsal medya var diyebiliriz . Bu kadar geniş bir kesime yayılmış olan toplumsal medya pastasının en büyük dilimini kim yiyor ?
Organik ki de bu piyasanın demirbaş ‘ ı olan Instagram en büyük hisse ‘ ı hak eden toplumsal medya aracı olmaya devam ediyor . Getirmiş olduğu yeni güncellemeler ve özellikler ile her geçen gün kullanıcılarını kendine daha oldukça bağlayan Instagram geri bildirimlere oldukça önem vererek kullanıcının talep etmiş olduğu aslen kullanıcının kendini yarattığı bir uygulama haline dönmüş durumda . Kullananların taleplerini bu kadar oldukça dikkate alması da kendi için pozitif dönüş sağlamaktadır .
Pekii instagram denilen yer bu kadar güllük gülistanlık mı ? Tabiî ki de hayır instagram ‘ da hakkaten asla küçümsenemeyecek kadar büyük bir kitle feyk hesap kullanıyor ve yönetiyor . Kendi hesapları yetmezcesine feyk profiller açıp değişik içerikler üretiyor kim bilir stolk yapıyor .
Türkiye ‘ de oldukça moda bir akım olan stalklamak deyiminden anlatmak gerekirse sözgelişi eski sevgiliyi stalklamak nedir ? Doğrusu fake bir hesap açıp onu takip edip ne yaptığını nerelerde takıldığının bilgisini öğrenip adeta koynuna yılanı yerleştirmek bir askeriyeye kunduz sokmak gibidir . Fake hesaplar sizin istemediğiniz kişilerin maske takmış hali olarak karşınıza çıkar ve kime ilişkin bulunduğunu bilmediğiniz için yanlış bir karar ile kabul etmeniz halinde istemeyeceğiniz bilgilere haiz olabilir .
Bunun en büyük ve keskin önlemi tanımadığınız yada sizde şüphe uyandıran profillerden gelen takip etme isteği taleplerini reddederek geri çevirmeli ve asla risk almamalısınız . Bunun en büyük önlemi budur. Kabul ettikten sonrasında iş işten çoktan geçmiş olabilir ve istenmeyen sonuçlara yol açabilir .
READ  Instagram Öykü Paylaşımı Iyi mi Yapılır ?Bu şekil yazıları ve detayları web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir okuyabilirsiniz . Eğer talep ettiğiniz bir mevzu var ise destek bölümünden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir .
Bundan önceki instagram destek yazımızda Instagram’da Etiket Kullanımı Iyi mi Olmalı ? hakkında data vermektedir.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Önceki yazı
Instagram’da Etiket Kullanımı Iyi mi Olmalı ?

Sonraki yazı
İnstagram Fotoğraf Beğeni Attırma Şekilleri

Toplumsal Medya Uzmanı

Daha oldukça yazı görüntüle

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın Cevabı iptal etE-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lüzumlu alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorum

İsim*

E-posta*

Web Sitesi

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak suretiyle adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir