Güvence Bankası Kartsız Para Çekme Iyi mi Yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

 

Anasayfa

kredi
Güvence Bankası Kartsız Para Çekme Iyi mi Yapılır

Güvence Bankası Kartsız Para Çekme Iyi mi Yapılır

Bu sayfadan ATM’den Güvence Bankası kartsız para çekme işlemlerinin iyi mi yapıldığını öğrenerek kartınız yanınızda olmasa bile hesabınızda para çekebilirsiniz.

 

Siz de yanınızda banka yada kredi kartınız olmasa bile ATM’lerden kolaylıkla para çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Kartınız yoksa bile Güvence Bankası kartsız para çekme işlemlerinin iyi mi yapıldığını aşağıdan öğrenebilir, hesabınızda bulunan bakiyeyi yanınızda banka kartı olmadan kolaylıkla çekebilirsiniz. Kartsız para çekme işlemi, Güvence Bankası günlük ATM para çekme limitleri kapsamında kullanabilirsiniz.

 

Güvence Bankası ATM kartsız para çekme

Değişen değişen teknolojinin gelişmesi ile birlikte bilhassa Güvence Bankası şeklinde bankalar, teknolojiyi yakından takip ederek en yeni ürünleri müşterilerine sunuyorlar. Yanınızda kartınız yoksa cep telefonunuz ile kolaylıkla ATM’den hesabınıza kolay yoldan giriş yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda bulunan Güvence Cep uygulamasına giriş yaparak Kare Kod şu demek oluyor ki QR kod okutarak bankamatike giriş sağlayabilirsiniz. Ek olarak Güvence kartsız işlemler menüsünü de kullanarak para çekimini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Güvence QR Kod ile kartsız para çekme

ATM’den kart kullanmadan para çekmek için en fazlaca tercih edilen yol QR kod ile para çekmedir. Güvence BBVA mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında, ana sayfada yer edinen “Para Çekme” menüsüne tıklayarak “QR kod ile para çekme” menüsüne gelin. Bu sayfada çekilecek para miktarını yazıp onayladıktan sonrasında cep telefonunuzun ekranına QR kod gelecektir. ATM’den “kartısz işlemler – QR ile para çekme” menüsüne gelmiş olarak ATM’de yer edinen kod okuma bölmesine cep telefonunuzun ekranını yaklaştırın ve ATM’den onayladıktan sonrasında paranızı çekiniz.

 

Güvence Kartsız İşlemler Para Çekme

Güvence Bankası ATM’sinden “Kartısz İşlemler” menüsüne tıklayarak paranızı çekebilirsiniz. Kartsız para çekmek için:

ATM’de “Kartsız İşlemler” butonuna tıklayınız.
Karşınıza çıkan ekranda “Para Çekme” ve arkasından “Kendi hesabımdan” seçeneğini işaretleyin.
Hesap numarası, şube kodu, TC. kimlik numaranız şeklinde bilgileri ekrana doldurun.
Cep telefon numaranız ile çekilecek para miktarını girdikten sonrasında doğrulama SMS’i cep telefon numaranıza gelecektir.
SMS’te yer edinen şifrenizi ATM ekranına girerek paranızı çekebilirsiniz.

 

Kimlik Belgesi Olmadan Şubeden Para Çekilebilir Mi?

T.C. kimlik numarası ile şubelerden para çekebilirsiniz fakat yanınızda kimlik belgesi bulunması zorunludur. Eğer kimlik belgeniz yanınızda yoksa Güvence BBVA şubelerinden gişeden para çekemezsiniz. Kimlik belgeniz yanınızdaysa herhangi bir limit olmadan şubelerden istediğiniz kadar para çekebilirsiniz.

 

Akbank kartsız para çekme

Ziraat Bankası kartsız para çekme

ETİKETLER

Güvence Bankası Kartsız Para Çekme

Toplumsal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir