Gaziantep Üniversitesi 206 Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar Ne Vakit Açıklanır?

gaziantep universitesi 206 personel alimi sona eriyor sonuclar ne zaman aciklanir 5fcc95373e7f5

Abone Ol:

Gaziantep Üniversitesi 206 Personel alımı için duyuru yayımladı. Yayımlanmış olan personel alımı ilanına gore Lisans ve Ön Lisans mezunu adaylar içinden sözleşmeli alım yapılacak. Başvurularda son güne geldik. Hemen hemen müracaat yapmamış olan adaylar ne vakit müracaat meydana getirecek? Müracaat neticeleri ne vakit açıklanacak?

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Gaziantep Üniversitesi 180 Hemşire ve 26 Sıhhat Teknikeri pozisyonunda personel alımı meydana getirecek. 675 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri taşıyan adaylar ve hususi nitelikleri taşıyan adaylar müracaat yapabilecek. Bu yönde;

Herhangi bir toplumsal güvenlik kurumundan yaşlı yada emekli aylığı almıyor olmak,
Daha ilkin vazife meydana getirilen Kamu Kurumu yada kamu kuruluşundan disiplin cezası almamış olmak,
ÖSYM tarafınca meydana getirilen KPSS’den Lisans mezunları için KPSSP3 ve Ön Lisans mezunları için KPSSp93 puan türünden puan almış olmak gereklidir.
BAŞVURULARDA SON GÜN!

Gaziantep Üniversitesi Personel alımı için başvurular 23 Kasım 2020 zamanı itibari ile başlamış olup en geç 07 Aralık 2020 evveliyatına kadar gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Başvurular yalnız ” basvuru.gantep.edu.tr” adresinden online olarak yapılacaktır. Şahsen yada posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

DEĞERLENDİRMELER NASIL YAPILACAK?

Gaziantep Üniversitesine müracaat yapmış olan adayların KPSS’den almış oldukları puanlar ele alınarak yapılacak sıralamaya gore değerlendirme yapılacaktır. Üniversite tarafınca KPSS puanına gore Yedek ve Asil adaylar belirtilecektir.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Gaziantep Üniversitesi yapmış olduğu açıklamaya gore başvuruların bitmesinini peşinden en geç 15 gün içinde sonuçlar duyurulacaktır. Bua gore 07 Aralık 2020 tarihinde bitecek başvurular en geç 22 Aralık 2020 evveliyatına kadar açıklanacak.

Sonuçlarda anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirerek anında haberdar olabilirsiniz. İşin Olsa İOS Mobil Uygulaması İçin BURAYA, İşin Olsa Android Mobil Uygulaması İçin BURAYA tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz
#sıhhat çalışanı alımı,
#Gaziantep Üniversitesi Alımları

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Cevap : @name

×

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir