Garena Free Fire Kimlik Doğrulama Hatası

Garena Free Fire, Garena International I ekibi tarafınca geliştirilen bir fazlaca oyunculu batte royale oyunudur. Garena Free Fire gerek yapmış olduğu reklamlar ile gerek google play ve app sotre üstünde en eski battle royale oyunlarının içinde olması sebebiyle oldukça dikkat çekmiştir.
Garena Free Fire son yıllarda ünü dünyaya yayılmış bir kaç oyuncu ile yapmış olduğu reklamlar ile tüm ilgileri üstüne çekmiştir. Bu reklamlardan sonrasında bir sürü yeni oyuncu gerek emulator gerek mobil oyuncu Garena Free Fire’a adım atmak istedi. Oyunu yükledikten sonrasında bir çok oyuncu problem yaşamadan oyuna giriş yapsada yeni süregelen kitlenin fazlaca fazla karşılaşmış olduğu bir hata meydana geldi hata adı, Garena Free Fire Kimlik Doğrulama Hatası. Oyunu oynamak isteyen oyuncuların hevesini kursağında bırakan bu hataya sizler için çözüm bulduk.
Kimlik Doğrulama hatası çözümü:
İlk başta web ağınızı deneyin bağlantınızın iyi olduğundan güvenli olun. Arkasından cihazınızın tarihini ve saatinin doğru olup olmadığını deneyin. Oyun genel bir doğrulama yapmış olduğu için sizi bot olarak algılayıp hata verebiliyor. Eğer tüm bu ayarlarda problem yok ise bu tarz şeyleri yapın. Oyuna girin hatayı aldıktan sonrasında oyundan çıkın ve arka plandanda kapayın. Arkasından uygulamalar kısmına girin ve Garena Free Fire uygulamasına tıklayıp önbelliği temizle butonuna tıklayın. Ve aynı işlemi Feysbuk için de yapın. Mesele çözülmüş olacaktır.

Bunlarda Var!
Free Fire Feysbuk Giriş Problemi Çözümü 2022
PUBG New State Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası Çözümü
Roblox Connection Error Hatası çözümü 2022
Zula Güncelleme Sıralaması İndiriliyor Hatası Çözümü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top