FIFA Mobile Sunucu Bağlantı Çözümü Çözümü

Mobil cihazlarda en fazla tercih edilen oyunlardan olan FIFA Mobile kimi zaman hatalar verebiliyor. Oyun kimi zaman Wi-fi ağında iken hata verebiliyor. Bu yüzden de bazı değişimler yapmak gerekiyor. Bugün sizlere FIFA Mobile Sunucu Bağlantı Çözümü Çözümü ile ilgili bir yazı hazırladık.
FIFA Mobile kimi zaman sunucu ile bağlantıyı keserek maç esnasında birden oyundan atıyor. Bu durumda maçı yenilmiş sayılıyorsunuz. Oyuncular ise bu hatanın niçin meydana geldiğini merak ediyor.

Ayarlar> Fifa> Hücresel Veriyi Etkinleştir

FIFA Mobile VPN İle Giriş
FIFA Mobile Sunucu Bağlantı Çözümü Çözümü için öncelikli olarak eğer Wi-fi ile giriş yapılmıyor ise marketten ücretsiz bir şekilde bir VPN programı indirin. Daha sonrasında VPN açık olsun ve oyuna tekrardan giriş yapın. VPN ile beraber Wi-fi üstünden sorunsuz bir halde giriş yapmış olacaktır.
FIFA Mobile Emulator FPS Çözümü
Emulator üstünden mobil oyunları oynamak her ne kadar avantajlı olsa da kimi zaman maksimum performansı alamıyoruz. Bu yüzden de bazı ayarları yapmak gerekiyor. Bluestacks kullanıyorsanız öncelikli olarak güncelleme yapın ve sanal sürücüyü öyleki açın.
FIFA Mobile Emulator FPS çözümü için lüzumlu tüm ayarları yapın. Oyunun güncel bulunduğunu denetim ederek giriş yapın.

Bunlarda Var!
Kafa Topu 2 Bağlantı Kesildi Hatası Çözümü 2022
Valheim Kasma Çözümü ve Çözümü
LoL Client Açılmıyor Çözümü ve Çözümü
Battlefield 5 Gecikme – Lag Çözümü ve Çözümü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top