Feysbuk Videoları {Nasıl} İndirilir?

Feysbuk’taki videolar, YouTube ve öteki platformlardakini aratmayacak kadar çeşitli. Peki Feysbuk videolarını bilgisayarınıza, Android’li cihazınıza yada iOS’lu cihazınıza {nasıl} indirebilirsiniz?

PROGRAMSIZ FACEBOOK VİDEO İNDİRME NASIL YAPILIR

Feysbuk’ta beğendiğiniz bir videoyu bir ihtimal gelecekte kaldırılma olasılığına karşın saklamak istiyorsunuz. Ya da tüm yapmak istediğiniz, onu cihazlarınız içinde aktararak çevrimdışı seyretmek. Amacınız hangisi olursa olsun, Feysbuk’tan video indirme ve Feysbuk’tan video kaydetme, oldukça kolay bir iş.

Android yada iOS’ta bu iş için bazı yardımcılardan yardım almak zorundasınız. Fakat PC’de video indirecekseniz, o vakit ek bir programa ihtiyacınız yok…

ANDROİD CİHAZLARDA FACEBOOK VİDEOLARINI KAYDETME

SnapTube uygulamasını buradan indirin ve Android cihazınıza kurun. Feysbuk uygulamasında indirmek istediğiniz videoyu açın ve “…” simgesine tıklayın.”Copy URL” seçeneğine tıklayın.Ekranın üstünde beliren karta dokunun; indirme işlemi başlamış olacak.

iOS Cihazlarda Feysbuk Videolarını Kaydetme

Feysbuk uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin.

Videoyu çaldıktan sonrasında paylaşma seçeneğini görmüş olacaksınız. Bu seçeneğe dokunun ve “Bağlantıyı kopyala” seçeneğine dokunun.

MyMedia uygulamasını açın. Burada savefrom.net internet sayfasını açın ve azca ilkin kopyaladığınız adresi yapıştırın.Videoya gore HD yada SD kalitesinde indirme seçeneğini görmüş olacaksınız. Bu seçeneklerden birine dokunarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

PC’DE FACEBOOK VİDEOLARINI KAYDETME

Videonun üstüne tıklayın ve “Show Video URL” seçeneğine tıklayın.Video adresi, minik bir kutucuk içinde ekrana gelecek. Bu adrese sağ tıklayarak kopyalayın.www.fbdown.net adresini açın ve kopyaladığınız video adresini buraya yapıştırın.Download düğmesine tıklayarak videoyu indirmeyi başlayın.PC’ler için Alternatif Yöntem

İndirmek istediğiniz videoya sağ tıklayın ve “Copy URL” üstüne tıklayın.Şimdi indirme adresinin ilk kısmını mbasic.feysbuk.com şeklinde değiştirin. Mesela https://www.feysbuk.com/videolar/videos/6301337133022471/ adresini https://mbasic.feysbuk.com/videolar/videos/6301337133022471/ şeklinde değiştirin.Videoyu çalmaya başlayın.Videonun üstüne sağ tıklayarak onu diskinize kaydedebilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.