Feiyu Vimble C 3 Axis Gimbal İnceleme

Feiyu Vimble C 3 Axis Gimbal İnceleme
Video çekerken hayatımızı kolaylaştıracak ve son zamanların en iyi cihazlarından önde gelen Feiyu Vimble C 3 Axis Gimbal, mükemmelliğe yakın bir görüntü yakalamanızı sağlıyor. Yeni yeni piyasaya sürülen ve hepimiz tarafınca araştırma videoları çekilen bu cihaza bir de biz yakından bakalım.

Feiyu Vimble C 3 Axis Gimbal, akıllı bir aygıt olmak suretiyle hareket halindeki ögeleri minimum görüntü yitirilmesine uğrayarak kayıt etmeyi başarabilen bir teknoloji ürünüdür. Hareketli başlığı yardımıyla odak noktasını asla kaybeden görüntü elde edebilmeyi başarabilen cihazın, isteğe nazaran belirlediğiniz bir nokta ya da alana odaklanarak, odağa nazaran hareket etme kabiliyeti ile insana bağlı olmaksızın kayıt yapabilmektedir. Elde tutumu oldukça kolay ve aynı şekilde rahat kavrayabileceğiniz benzer biçimde 420 gram kadar hakkaten hafifçe bir ağırlığı vardır. Cihaza Samsung NOT 5 / S7 benzer biçimde ya da benzer boyutlara haiz akıllı telefonlarınızı bağlayabilirsiniz. Bu aygıt size video çekiminde ortalama olarak 5 saat benzer biçimde bir süre etken olarak kullanmanıza olanak tanır. Bunun yanında sarj etme ihtiyacınız olduğunda da sarja takılı olarak çekimlerinize devam edebilirsiniz. Feiyu Vimble C 3 Axis Gimbal, olabildiğince yüksek dönüş açısına haiz olsa da bu açı 360 dereceyi bulamaz. En fazla 320 derecelik bir dönüş açısına haizdir. Sadece bu açı da hafife alınacak kadar azca değildir. Her nerede olursanız olun oldukça kolay bir halde görüntüleri yakalayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ta kullanabileceğiniz tripod girişine haiz olan aleti durağan(durgun) konuma oturtarak gün batımını olağan üstü bir halde kayıt altına alabilirsiniz. Cihazda belli bir konumda durağan(durgun) tutup video çekmek istediğinizde istediğiniz noktalar arası cihazın dönmesini sağlayabilir ve bu aralıklarda kaçar dakika video çekimi yapabileceğinizi de ayarlayabilirsiniz.

Aygıt piyasanın en iyileri ekibine oldukça girmiş olmasa da her insanın rahatça alabileceği ve bir gimbaldan bekleyebileceğiniz temel ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabileceğinizi söylemek mümkündür. Bununla ilgili pek oldukça video incelemesi bulunduğundan daha detaylı detayları ve görüntüleri edinerek aygıt hakkında daha oldukça tatminkar bilgilere ulaşabilirsiniz. Şimdiden oldukça ilgi görmüş olan bu teknoloji aletini yakında her insanın elinde görebileceğiz benzer biçimde gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.