Faturalı Hatta Kredi – En Kolay Yöntem 2021

Sponsorlu Bağlantılar

 

Anasayfa

kredi
Faturalı Hatta Kredi – En Kolay Yöntem 2021

Faturalı Hatta Kredi – En Kolay Yöntem 2021

2021 senesinde faturalı hatta kredi iyi mi alınır sorusuna bu sayfadan yanıt alabilirsiniz. İşte en kolay yöntemle faturalı hat üzerine kredi almak.

 

Bankalarda kredi notu düşük olan yada sicili bozuk olan kişiler kredi çekmekte güçlük çekiyorlar. Bundan dolayı, bankalarda kredi alamayan kişiler için alternatif para bulma yolları içinde yer edinen faturalı hatta kredi konusunu sizler için araştırdık. Bu sayfada yer edinen bilgileri inceleyerek faturalı hat üzerine nakit iyi mi alabileceğinizi tek tek anlattık.

Faturalı Hatlara Kredi 2021
Son zamanlarda en oldukca araştırılan ve dört gözle beklenen konulardan birisi de faturalı hat üzerine kredi almaktır. Peki faturalı hattınız üzerine kredi iyi mi kullanabilirsiniz? Eğer minimum 3 ay devamlı kullanmış olduğunuz faturalı bir hattınız var ise, bu hattınız üzerine siz de oldukca kolay bir yöntemle kredi kullanabilirsiniz. Bunun en kolay yöntemini ve bu yöntemi iyi mi kullanacağınızı aşağıda maddeler halinde sizler için sıraladık.

 

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

Bilhassa kredi puanının düşük olmasından yada sicilinin kötü olmasından, gelir belgesinin olmamasından dolayı bankadan kredi almakta güçlük çekenlerin başvurduğu faturalı hat üzerine kredi yömtemi, pek oldukca kişi tarafınca tercih edilmektedir. Bu yöntem şu şekilde işlemektedir; Kullanmış olduğunuz faturalı hat operatörünüze giderek aygıt sorgulaması yaptırıyorsunuz. Hattınızın üzerine tanımlanan ve 12 ay taksite bölünen bir cep telefonunu alarak aleti kutusunu açmadan bir tanıdığınıza yada bir telefoncuya satarak nakite çeviriyorsunuz. Sonrasında ise aylık ödemelerinizi 12 taksit olarak hattınız üstünden ödemeye devam ediyorsunuz. Ek olarak aldığınız aleti Letgo.com, Sahibinden yada diğeri duyuru sitelerinden satabileceğiniz şeklinde, Feysbuk Marketplace duyuru sitesine ilana katarak da satışını yapabilirsiniz.

 

 

#Fatulalı Hat Üzerine Kredi Iyi mi Alınır?

 

Bayiden Faturalı Hat Üzerine Kredi Almak

İlk yöntem, eğer operatörünüz hangisi ise, bu operatörün bayisini ziyaret ediyoruz. Eğer Turkcell hattınız var ise Turkcell bayisine giderek hat üzerine telefon almak istediğinizi ve taksit yapılıp yapılmayacağını sorunuz. Puan sorgulaması yaptırdıktan sonrasında satış danışmanları hangi aleti alabileceğinizi, kaç taksit yapıldığını, aygıt ücretini size söyleyecektir. Cihazın piyasa kıymet karşılaştırmasını duyuru sitelerinden yaparak sıfır değerinin birazcık altında satacağınızı düşünerek bir hesaplama yapınız. Örnek olarak İphone 11 Pro Max aleti eğer 13 Bin TL şeklinde bir ücretle, 12 ay taksitle alırsanız, bu aleti kutusunu açmadan 11 Bin TL şeklinde fiyat bandından satmanız ihtimaller içindedir. Bunun hesaplamasını ve araştırmasını yaparak ne kadar zarar edeceğinizi, bu paranın işinizi görüp görmeyeceğini hesaplayabilirsiniz. Ek olarak aygıt sorgulaması yaptırdıktan sonrasında bir telefoncuya giderek sıfır telefon alacağınızı, bu telefonu kutusunu açmadan ne kadar alabileceklerini sorun. Böylece aleti en ölü fiyatına ne kadara satabileceğinizi derhal öğrenebilirsiniz.

 

Son zamanlarda “fatualı hat üzerine kredi veriyorum”, “faturalı hatlara nakit” şeklinde reklamlar web sitelerinde yaygınlık göstermektedir. Bundan dolayı kişilerin dolandırılmasını önlemek ve bu işin iyi mi yapıldığını tek bir sayfada anlatmak amacıyla bu sayfamızı oluşturduk. Bir oldukca kötü niyetli kişi internete reklam vererek bu tür kişilerin dolandırılması amacıyla yasa dışı yöntemlere başvurmaktadır. Lütfen, bu tür kişilerle irtibatta olmayınız ve “komisyon” “ön ödeme” adı altında para isterlerse kesinlikle para yollamayınız.

 

EN KOLAY YOLDAN FATURALI HATTA KREDİ

Yukarıda da anlattığımız şeklinde faturalı hatlara kredi veren yerlerden daha oldukca, sizin de bir danışmana ihtiyacınız olmadan bu işi yaparak nakit elde edebilirsiniz. Şu şekilde düşünelim, bir bankadan 10 Bin TL şeklinde bir kredi çektiğimizde 3.500 TL şeklinde bir parayı “faiz” adı altında bankaya vermek zorunda kalıyoruz. Eğer siz de bir telefon alıp bunu sıfır fiyatının altında bir kişiye yada telefoncuya satarsanız, aradaki zararınızı da faiz verdim olarak hesaplayabilirsiniz. Şu demek oluyor ki bankadan kredi çekmekle taksitle telefon alıp satmanın hiçbir farkı bulunmamaktadır. Ek olarak ticari kredi kartınız var ise bu yöntemi kullanarak uğraşmak yerine kredi kartınız üzerine 12 ay taksitli olarak istediğiniz mağazadan telefon alıp, gene bu telefonu kutusunu açmadan satarak gene nakit elde edebilirsiniz.

 

İlgili sayfa: Kredi Kartına Taksitle Telefon

 

 

Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Turkcell operatörün faturalı hattını kullanan kişiler, minimum 3 ay faturasını tertipli ödedikten sonrasında kolaylıkla satmaca üzerine kredi çekebilir. Bu yöntem yukarıda anlatılsa da gene de özetlemek gerekirse bahsedeceğiz. En yakın Turkcell yetkili bayisine giderek satmaca üzerine aygıt (telefon) almak istediğinizi belirtin. Satın alan temsilcisi sizin puanınızı sorguladıktan sonrasında satmaca üzerine hangi telefonları alabileceğinizi ve ödeme şartlarını belirtecektir. Size uyan telefonu alarak kutusunu açmadan değişik bir telefon bayisine ya da şahısa satabilir ve derhal nakit elde edebilirsiniz.

 

Vodafone Faturalı Hatta Kredi

Siz de Vodafone faturalı hat sahibiyseniz ve faturalarınızı tertipli ve zamanında ödüyorsanız en yakın Vodafone bayisine giderek faturanız üzerine telefon satın alabilirsiniz. Ek olarak Vodafone satın alan temsilcisini arayarak da aygıt sorgulaması yaptırarak hangi telefonları faturanız üzerine satın alabileceğinizi derhal öğrenebilirsiniz.

 

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi

Avea şu demek oluyor ki Türk Telekom faturalı hat sahipleri de bu yöntemden kolaylıkla faydalanabilir. Siz de derhal Turk Telekom satın alan hizmetleri numarasını arayarak aygıt sorgulaması yaptırabilir ve faturanız üzerine telefon alarak bu telefonu satıp nakit elde edebilirsiniz. Bu yöntem ile aynı bankadan kredi kullanmış şeklinde olacaksınız. Ek olarak en yakın Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek de aygıt sorgulaması yaptırabilir ve faturanız üzerine hangi cihazları alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

Ek olarak banka haricinde kredi veren firmalar sayfamıza bakarak banka haricinde nerelerden kredi alabileceğinizi de 2021 senesinde öğrenebilirsiniz.

 

 

Bilmeniz Gereksinim duyulan Önemli Noktalar:

Ödeme durumu olmayan kişiler için alınması gereksinim duyulan bir kredi türü değildir. Eğer satmaca bedeli, aylık ödeme planınızı geçmiyorsa ve bütçenizi sarsmıyorsa bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Satmaca üzerine alınacak cihazın satılması, telefonu alacak kişinin sonucuna bağlıdır.

Alınan cihazların belli bir sürede satılması yada satılmaması ile ilgili bir durum söz mevzusu değildir. Bununla ilgili operatörden yada telefon bayisinden herhangi bir hak iddia edemezsiniz.

Telefonunuzu satacaksanız, 2. el alım satımı için Güvenlik Genel Müdürlüğü’nün belirlediği aygıt alım satım belgesi doldurulmalı yada kimlik fotokopisi alınarak cihazın imeisi yazılarak bu cihazın şu kişiye satılmış olduğu açık şekilde belirtilip imzalanmalıdır.

Faturalı hatta kredi veren birçok aracı kişi (şirket değil) bulunmaktadır. Bu kişiler bir çok vakit ön ödeme adı altında kredi çekmek isteyen kişilerden para istemektedir. Sizlere uyarımız bu kişilere kişisel bilgilerinizi vermeyiniz, ön ödeme göndermeyiniz. Bu kişiler açık şekilde dolandırıcılık yaparak insanların hakkına geçmektedir.

Faturalı hat üzerine kredi kullanmak için en güvenilir yer operatör bayinizdir. Siz de Turkcell hat kullanıyorsanız Turkcell bayisine giderek aygıt satın alabilir, aleti faturanız üzerine taksit yaptırabilir ve cihazın satışını yaparak nakit elde edebilirsiniz.

 

Bu Yöntem Haricinde Para Bulma Yolları Nedir?

Bu sayfada yer edinen yöntem organik ki de bankalardan kredi çekemeyen yada bankadan kredi çekmek istemeyen kişilerin “acil para” bulabilmesi için kullanılmaktadır. Bu işin herhangi bir yasal olmayan yönü bulunmamaktadır ki esasen biz kredibankalar.com olarak yasal olmayan hiçbir işi önermemekteyiz. Faturalı hat üzerine kredi almak yerine siz de değişik acil para bulma yöntemlerini deneyebilirsiniz. Acil kredi lazım sayfamızda anlatılan şeklinde beyaz eşya alabilir, tv ve diğeri elektronik aletleri taksitli alabilir ve nakite çevirebilirsiniz. Bu ve buna benzer birçok değişik para bulma yolları da bulunmaktadır.

 

 

Kredi kartlarına taksitle telefon yasağının olması ile birlikte, faturalı hatta kredi almak son zamanlarda yaygınlaştı. Bununla beraber faturalı hat üzerine kredi almak istiyorsanız, bunu operatörünüzün belirlediği vade seçeneklerine nazaran değerlendirebilirsiniz. Günümüzde en fazla 12 ay vade ile faturalı hat üzerine kredi alabilirsiniz.

 

BUNLARI DA İNCELEYİN:

Senetle Kredi

Telefon kredisi

Faizsiz kredi veren bankalar

 

ETİKETLER

faturalı hatta kredifaturalı hatta kredi başvurusu

Toplumsal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar
5 yorum yapılmış

Ali Türk
Faturalı hatta kredi başvurusu yapmak isterim.
2020-08-19 22:31:19 –

Mehmet uzundayı
türk telekom
2019-03-20 13:05:58 –

mustafa çiçek
para
2019-03-04 10:26:48 –

abdullah fener
kiredi kullanmak
2018-12-22 00:53:46 –

Özgür AKBALIK
si̇tenize reklam vermek istiyoruz
2018-10-25 11:06:43 –

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir