Şimdi yükleniyor

Faturalı Hatta Kredi Çekmek (Türkcell-Vodafone-Türk Telekom) 2020

Faturalı Hatta Kredi Çekmek (Türkcell-Vodafone-Türk Telekom) 2020

Faturalı Hatta Kredi Çekmek (Türkcell-Vodafone-Türk Telekom) 2020

Faturalı hatta kredi çekmek için 2020 yılına ilişik lüzumlu şartları ve şirket kontakt detayları hakkında yaptığımız detaylı incelemeler yer verilmiştir. Kredi kullanıla bu sistem ne kadar güvenilir? Ve 2020 da güvenilir firmalara iyi mi ulaşabilirim şeklinde soruların yanıtını yazık. Ek olarak yazı içinde öteki nakit bulma yollarından da bahsedeceğiz. Bu sistem piyasaya ilk çıkmış olduğu dönemlerde bir tek telefon almak için kullanım imkanı sunuyordu. Kredi notu düşük olan yurttaşlarımız, bankalardan telefon kredisi alamadıkları dönemlerde bu sistem ile telefon finansmanı sağlanmaktaydı. Bu şekilde telefon tutarında finansman alıp düzgüsel ihtiyaçlarınız için harcayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Diyarbakır ve Şanlıurfa şeklinde büyük illerimiz başta olmak suretiyle yaygın olarak bu şekilde hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Bilgilendirme: Banka kara listesine girmediyseniz ve bir tek kredi notunuzda bir düşüklük var ise Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar sayfasına gidebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Çekme İmkanı ve Özellikleri 2020 (Mühim)

Bildiğiniz şeklinde web kullanımının yaygınlaşması neticesinde bankacılık işlemleri de oldukça kolay ve kolay bir hal almıştır. Bundan dolayı de bir oldukça dolandırıcı şahıs, kendisini şirket olarak göstererek sizi dolandırmaya çalışmaktadırlar. Bu dolandırılma işlemi mevzusunda oldukça dikkatli olmanızı öneriyoruz. Aksi halde güvenli olarak tanımlanan bazı firmalar yada kişilerle yaptığınız satmaca üzerine kredi çekme işlemi yasal olarak kabul edilmektedir.

 • Bu kredi alma sistemi şimdilik bir tek Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturalı hatlar için uygulanabilmektedir.
 • Kredi alan şahıs ve kredi kullandıran şirket içinde bir sözleşme imzalanır. İmzalanan bu sözleşmenin içeriğindeki maddelere her iki tarafında uyması gerekmektedir.Şartlar içinde belirlenen ödememe durumuna ilişkin uygulanacak ceza yaptırımlarını titizlikle inceleyiniz.
 • Şimdilik faturasız hatlara kredi imkanları sunulmamaktadır.
 • Kredi kullanımı için kefil yada güvence istenmemektedir.

Faturalı Hatta Kredi Şartları ve Limitleri

 • Almak istediğini kredilerin vadesi firmalara gore değişim göstermektedir.
 • Bu kredi vadeleri 6 ile 24 ay içinde değişim izah edebilir.
 • Acil nakit ihtiyacınız için alacağınız bu kredilerin faiz oranları bankalara gore oldukça yüksek olabilmektedir.
 • Satmaca üstüne nakit için aldığınız kredi limiti en fazla 10.000 TL olmaktadır. (Firmalara gore değişim izah edebilir.)
 • Bazı firmalar faturalı hatların yanı sıra durağan(durgun) hatlar içinde nakit kredi vermektedir.
 • Ek olarak sizin adınıza bankalardan kredi çeken firmalar için Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin yazımızı da okuyabilirsiniz.
 • Faturalı hatta kredi almak yasal mı? Kredi işleminin güvenliği tamamen firmanın yasal olup olmaması ile alakalıdır. Yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz şeklinde güvenilir bir şirket bulmak zor bir süreç olabilir sizin için. Bundan dolayı ciddi ve titiz bir araştırma yapmalısınız.
 • Faturasız bir hatta sahibim, kullanabilir miyim? Şuan da faturasız hat sahiplerine bu imkanı elde eden firmalar bulunmamaktadır. Faturasız hat sahipleri ve değişik yollarla nakit almak isteyen yurttaşlarımız Senetle Para Veren Bölgeler sayfasına geçebilirler.
 • Bu krediyi kullanmak için kefil gerekiyor mu? Nakit kullanımı için faturanızın tertipli ödenmiş olması yeterlidir. Be nedenle bu kredi için; ön ödeme, kefil yada güvence istenmemektedir.
 • Bu sistemi ne vakit kullanmalısınız? Bankalar tarafınsan kara listeye alınan yurttaşlarımız kullanabilir. Kredi notu düşük olan yurttaşlarımız için hazırlamış olduğumuz Kredi Notu Düşüklere Kredi kısmına geçerek bankalardan kredi alma alternatiflerini deneyebilirler.

Faturalı Hat Üstüne Aygıt Alıp Satma İşlemi Iyi mi Yapılır?

 • Minimum 6 aylık faturalı hat kullanıcıları için verilen kredidir.
 • Krediden yararlanmak için aylık faturalarınızı tertipli ödemeniz ve aksatmamanız gerekmektedir.
 • Müracaat işlemini Turkcell, Vodafone yada Turk Telekom bayileri yada satın alan hizmetleri üstünden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Başvurunuz operatör şirketi tarafınca değerlendirmeye alınmaktadır.
 • Almak istediğiniz cihazın fiyatı verilen kredi limitinden düşük ise ön ödeme yaparak telefonu alabilirsiniz.
 • Kredi ödemeleriniz telefon faturalarınız üstünden öğrenim edilmektedir.
 • Taksitli olarak aldığınız için düzgüsel fiyatların birazcık üstünden ödeme yaparsınız.
 • Telefon kredisi için en fazla 6 ay vade yapılabilmektedir.
 • Faturalı hatta geçmek isteyen yurttaşlarımız operatör şirketlerinin internet sayfalarına giriş yapabilirler.

Satmaca üstüne aldığınız bu cihazların ambalajlarını açmadan nakde çevirebilirsiniz. Bunun için telefon şubelerine gitmemenizi ve mümkünse aynı marka ve modelden almak isteyen birine satmanızı tavsiye ederiz. Şundan dolayı telefon bayileri alma işlemlerinde kendi kârlarını da hesap ederek oldukça düşük bir fiyattan telefon alışı yaparlar. Mesela; aldığınız telefonun satış kıymeti normalde 2.000 TL olurken, bu telefonu sizden 1.500 TL‘ye hatta daha azca bir rakama almaya çalışırlar. Fakat siz bu telefonu büyük alışveriş sitelerinden birine satışa çıkarırsanız neredeyse aldığınız fiyata satma avantajınız bulunmaktadır. Bu yüzden satış yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Ek olarak motorsiklet tutkunu ziyaretçilerimiz için Senetle Motor sayfasını tavsiye ederiz. Faturalı hatlara kredi çekme yollarını denemeden ilkin banka kredilerini denemenizde yarar var. Zira bu yollar ile elde edeceğini gelirler sizi fazlasıyla zarara sokacaktır. Faturalı hatta kredi veren firmalar ve bölgeler hakkında fikir ve sorularınızı bizlere aşağıdaki bölümden kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Editörlerimiz en kısa süzer içinde sizlere yanıt verecektir.

Share this content:

Yorum gönder