evde telefon kilifi paketleme isi yaparak para kazanmak 6025e1b3cf621 Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Yeni İş Fikirleri

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

Cep telefonları için en mühim aksesuar olan telefon kılıfları bununla beraber evde ek iş arayanlar için de mühim bir gelir kaynağı. Bu cep telefonu kılıflarının paketlenmesi süreci birçok kişiye mühim oranda gelir sağlıyor. Siz de evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, cep telefonu kılıfı paketleme işiyle gelir kazanabilirsiniz.
Cep telefonlarının en mühim süsleri içinde yer edinen ve bununla beraber cep telefonlarının kırılmasını engellemek için de kullanılan kılıflar, değişik tarzlarda ve modellerde on binlerce şekilde tüketiciye sunuluyor. Fazlaca fazla sayıda cep telefonu modeli olması ve her model için fazlaca değişik tasarımlara haiz kılıfların bulunması sebebiyle, bu cep telefonu kılıflarının paketlenmesi süreci yorucu ve zahmetli olabiliyor. Bu durumu çözmek için işletmeler genel anlamda bir personel istihdam etmek yerine evde ek iş arayan kişilere işi bölüştürerek yaptırıyor.
NASIL YAPILIR?
Evde cep telefonu kılıfı paketleme işini yapmak fazlaca kolaydır. Sadece bu işi tek başınıza yapmak yerine birkaç şahıs ile yaparak daha çok sayıda sipariş almanızı tavsiye ederiz. İşletmeler yüz, bin siparişlere çoğu zaman pozitif yönde cevap sağlamak yerine toplu bir halde iş yapabilecek kişilere iş sağlamaktadır.
Yapmanız ihtiyaç duyulan cep telefonu kılıfını alıp, bu kılıfları naylon poşete ve peşinden da kutuya yerleştirmekten başka bir şey değildir. Bazı durumlarda kılıf kutularına çeşitli ek ürünler de titizlikle yerleştirilebiliyor.
İş bulabilmek için cep telefonu kılıfı üretimi icra eden işletmeler ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu işletmeler çoğu zaman organize endüstri bölgeleri ile büyük imalathanelerin bulunmuş olduğu bölgelere yakın noktalarda bulunmaktadır. Bu atölyeler ile görüşme sağlayarak evde ek iş amacıyla cep telefonu kılıfı paketleme işi yapabileceğinizi belirtmeniz kafi.
Averaj olarak bin tane cep telefonu kılıfı paketleme işi için 150 TL ödeme alırsınız. Böylelikle 3-4 şahıs emek harcayarak günlük 5 bine yakın cep telefonu kılıfını paketleyebilir ve satışa hazır hale getirebilirsiniz.
İş alma sürecinde asla fakat asla kapora yada çeşitli adlar ile para ödemesi yapmayın. Kimse size iş verirken sizden ücret talep etmez.
Yazar:
Yeni İş Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir