Evde Takı – Aksesuar Yaparak Para Kazanmak

evde taki aksesuar yaparak para kazanmak 6025e165982d4 Evde Takı – Aksesuar Yaparak Para Kazanmak

Yeni İş Fikirleri

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

Evde ek iş fikirlerine göz atanlar için önemli seviyede para kazandırma potansiyeli sağlayabilecek bir ek iş fikri bulunuyor. Kolaylıkla başlayabileceğiniz evde takı – aksesuar yapımı vasıtasıyla kendi gelirinizi büyük seviyede kendiniz belirleyebilir ve daha efektif emek vererek daha oldukca para kazanabilirsiniz. Temel şartlar altında gelir sınırı olmayan bir iş fikridir. Bir tek evde takı ve aksesuar yapımı ile satışa başlamış ve günümüzde ciddi işletmeler kurmuş oldukça sayıda girişimci bulunuyor. Genellikl ev hanımları tarafınca tercih edilen iş fikrine; oldukça düşük ana para bedelleri ile de adım atmak mümkün.
Evde ek iş yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz? Birkaç iş fikrini denedikten sonrasında muhtemelen asla para kazanamadınız ya da iş bulamadınız. O halde sizlere direkt para kazandıracak muhteşem bir evde ek iş fikrini sunacağız. Bu iş fikrini birkaç kişi ile de yaparak gelir potansiyelinizi artırabilirsiniz. İşi yapmak için heves, birazcık el becerisi ve girişimci ruhtan başka bir şeye ihtiyacınız yok. Temel olarak işe adım atmak için birkaç yüz liralık ana para bile kafi olacak.
İÇİNDEKİLERNASIL BAŞLANILIR?INSTAGRAM’DAN SATMAKLETGO’DAN SATMAKBİJUTERİ MAĞAZALARINA SATMAK
NASIL BAŞLANILIR?

Öncelikli olarak evde takı ve aksesuar yapımına adım atmak için malzemelere ihtiyacınız olacak. Genel olarak bir sıralaması maalesef yok. Sıralama, tam olarak hangi ürünleri üretmek istediğiniz ile büyük değişiklik gösterecektir. Bundan dolayı öncelikli olarak ne üretmek istediğinize karar verin.
Karar sürecinde size en oldukça destek olacak platformlar ise; halihazırda takı ve aksesuar satışı meydana getirilen internet sayfaları olacak. Hepsiburada, Trendyol, N11 ve benzeri platformlara göz atarak; en oldukça satılan takı ve aksesuar ürünlerine göz atın. İlk olarak kolay olan ve yapımı daha azca maliyetli ürünlerden birkaç tanesini seçin. Düzgüsel olarak bazı ürünleri evde üretmek zor olabilir; bu ayrıma da iyi bir halde dikkat edin.
Ürünleri seçtikten sonrasında; eğer takı – aksesuar yapımından anlıyorsanız muhtemelen neye ihtiyacınız olacağını bildiğiniz şeklinde. Eğer bilmiyorsanız; Youtube’de ilgili ürünü aratın ve büyük olasılıkla aynısı yada benzeri için “Iyi mi Yapılır” videolarına rastlayacaksınız. Videolardan yardım alarak; birkaç deneyim etme ile istediğiniz ürünü ortaya çıkartabilirsiniz.  İşin en kolay aşaması; ürünleri hazırlamaktır. Aslolan önemli nokta ise para kazanmak…
NASIL PARA KAZANILIR? SATIŞ YAPMAK
Evde takı ve aksesuar ürünlerini yapmak düşündüğünüz kadar kolay olsa gerek. Birkaç günlük çaba sonrasında; her gün onlarca ürünü hazırlayabilecek kapasiteye ulaşacaksınız. Önemli olan ürünleri satabilmektir. Bu aşamada sizin en büyük yardımcınız ise Instagram ve Letgo olacak. Ek olarak çevrenizdeki Bijuteri mağazalarına da satış yapabilirsiniz.

ilgili içerik

Engellilere Yönelik 11 Evde Ek İş İmkanları

INSTAGRAM’DAN SATMAK
Takı ve aksesuar ürünlerinin kolaylıkla en oldukça satılmış olduğu platform şüphesiz Instagram’dır. Derhal bir Instagram hesabı açarak, kendi butiğinizi açabilirsiniz. Bu aşama hakkında oldukça detaylı bir rehberimize; Instagram’da Butik Açmak ve Satış Yapmak bağlantısından ulaşabilirsiniz. Söz mevzusu rehberde aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıtlar sağladık.
LETGO’DAN SATMAK
Son dönemde devletimizde en oldukça satış fırsatı elde eden bir platform ise Letgo’dur. Platformu kullanmak oldukça kolay ve parasızdır. Derhal ürünlerinizin fotoğrafını çekin ve fiyatını belirtin. Arkasından yayına alınmasını bekleyin. Unutmamanız gereksinim duyulan en önemli nokta ise, Letgo’da sıralama sisteminin “Yeni Gelenler” üzerine kurulu olduğu. Doğrusu her sabah ürünü tekrardan satışa sunmak mantıklı bir fikir olabilir. Letgo oldukça aktiftir ve bilhassa büyük şehirlerde olanlar için ciddi satış fırsatları sağlamaktadır.
BİJUTERİ MAĞAZALARINA SATMAK
Vatanımızda takı ve aksesuarların en oldukça satılmış olduğu işletmeler elbet bijuteri mağazalarıdır. Ürünlerinizden birkaç tanesini bu mağazalara götürerek satış için şansınızı deneyebilirsiniz. Bir çok vakit işletmeler ürünleri kendileri satın almaz. Vitrine yerleştirirler ve satıldıkça kendi komisyonlarını aldıktan sonrasında size ödeme yaparlar. Böylelikle herhangi bir risk almadıkları için pozitif yönde bir yaklaşım sergilerler. Şansınızı ne olursa olsun tüm bijuteri mağazalarında denemenizi tavsiye ederiz.
Yazar:
Yeni İş Fikirleri

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir