Evde Sebze ve Meyve Yetiştirme Kiti: OGarden

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Parasız VİOP Deneyim etme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Evin içinde bahçe tadı artık her türden ve boyuttan karşımıza çıkıyor. Fakat neredeyse tamamı aynı dertten muzdarip. Neredeyse hiçbiri birkaç bitkiden fazlasını yetiştirmenize izin verebilecek kadar büyük değil. Naturel olarak ki bu bahçeleri istediğiniz benzer halde büyütebilirsiniz fakat bu seferde düzgüsel bir apartman dairesinde kullanmak için uygunsuz hale gelecektirler. OGarden ise azca rastlanan cinsten bir kaide dışı. Zekice düşünülmüş dairesel tasarımı yardımıyla, oldukça sayıda ürün yetiştirmenize müsaade eden bu bahçe, yerden de tutum etmenizi sağlıyor.Cihazın yaratıcıları Kickstarter’daki kampanya sayfalarında:
“OGarden Smart 90 değişik meyve sebzeyi yetiştirebilmenize olanak vererek taze gıda derdinize son veriyor. Otomatik sulama sistemi yardımıyla sizi asla uğraştırmayan bu bahçe, düşük enerji tüketimli LED ışıklandırmaları yardımıyla de, bitkilerin tam gereksinim duyan oranda güneş ışığı almalarını ve düzgüsel bir halde büyümelerini sağlıyor. Oturma odanızda büyük miktarlarda meyve ve sebze üretebilmeniz, daha ilkin örneği görülmemiş bir halde sürdürülebilir bir halde gıda tüketimini başarmanızı sağlıyor. Meşakkatsiz, kolay ve keyifli bir halde ziraat yapmanıza müsaade eden OGarden Smart, hem evinizi hem de bütçenizi geliştiriyor.” sözleri ile OGarden Smart’ı tanıtıyor.

Aşağıdakki tanıtım videosunu izleyerek başarıya ulaşmış bir iş fikri olan OGarden hakkında daha somut informasyon alabilirsiniz:

 
İlginizi çekebilir
Evde Sebze Yetiştirmek İsteyenlere
En İyi Dikey Ziraat Uygulamaları

Evde Çevirmenlik Meydana getirecek Dostlar Arıyoruz!

100.000 TL Paranız Olsa Iyi mi Yatırım Yapardınız? Derhal Deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir