Evde Sarma Yaparak Para Kazanmak

evde sarma yaparak para kazanmak 6025e1addd97a Evde Sarma Yaparak Para Kazanmak

Yeni İş Fikirleri

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

En leziz ev yiyecekleri içinde yer edinen sarma bilhassa ev hanımları için önemli bir gelir fırsatı sağlıyor. Vatanımızda 7’den 77’ye her insanoğlunun afiyetle tükettiği sarmayı evde yapmış olup satarak para kazanabilirsiniz.
Evde sarma yaparak para kazanmak için 2 değişik alternatifiniz bulunuyor. Bunlardan ilki direkt lokantalara satış, diğeri ise direkt evlere ve iş yerlerine satıştır. Her iki yolu da birlikte yapabileceğinizi de belirtmekte yarar var. Bir tek bu iş fikrinde bile kendinizi geliştirerek önemli oranda bir gelir kazanabilirsiniz.
İÇİNDEKİLERLOKANTALARA SATIŞDOĞRUDAN MÜŞTERİLERE SATIŞNE KADAR KAZANIRIM?
LOKANTALARA SATIŞ
Vatanımızda insanların en sevilmiş olduğu lezzetler içinde yer edinen sarmayı lokantalarda pek görmek mümkün değildir. Bu yiyecek için hususi bir personel istihdam etmekte problemler yaşayan lokantalara yönelik ise siz kendi evinizde çalışabilirsiniz. Şehrinizde ilk olarak size yakın olan lokantalara giderek; kendileri için sarma yapabileceğinizi belirtin. Her lokantadan olmasa da birkaçından kesinlikle pozitif yanıt alacaksınız. Eğer sarmaları direkt olarak satın almaya yanaşmazlarsa; komisyon karşılığı da sarmaları bırakabileceğinizi belirtin. Doğrusu satıldıkça yarısı size yarısı da lokantaya duracak şekilde teklif sunabilirsiniz.

ilgili içerik

İnternetten Yorum Yaparak Para Kazanmak

Antak kalma sağladıktan sonrasında elbet yapmanız gereksinim duyulan şey; leziz ve bilhassa fakat bilhassa hijyenik sarmaları her sabah yapmak ve bu lokantalara gene sağlıklı koşullarda ulaştırmak olacak. Bu adımdan sonrasında sarmalarınız lokantalardaki müşterilerden pozitif geri bildirim alırsa; gittikçe daha oldukça sipariş almaya başlayacaksınız.
DOĞRUDAN MÜŞTERİLERE SATIŞ
Bayanların iş hayatına girmesiyle birlikte sarma yapılabilen evlerin sayısı her geçen gün azalıyor. Bundan dolayı evlerde direkt ev yemeklerine yönelik siparişler de artışlar kaydediliyor. Siz de bir girişimci olarak derhal bit matbaaya giderek sarma yapabileceğinize yönelik bir broşür bastırın. Bu broşürleri yakınızda bulunan tüm evlere ve iş yerlerine bırakın.
Kesinlikle lezzetinizi deneyim etmek suretiyle birkaç sipariş alacaksınız. Eğer bu insanları memnun etmeyi başarırsanız, her geçen gün lezzetiniz kulaktan kulağa yayılacak ve kısa sürede telefonunuz çoğunlukla çalmaya başlayacaktır.
Evde sarma yaparak para kazanan girişimciler bir süreden sonrasında siparişlere yetişmek için personel istihdam etmiş hatta kendi ev yiyecekleri mağazasını da açmaya adım atmıştır.
NE KADAR KAZANIRIM?
Tek başınıza günlük maksimum 3-4 kilogram sarma yapabilirsiniz. Bu da günlük olarak kazancınızın averaj 150 TL olabileceği anlamına gelir. Eğer iş hacminiz artarsa ve bu işi birkaç kişi yapmak zorunda kalırsanız günlük geliriniz 500 TL‘nin bile üzerine kolaylıkla çıkabilir. Tek dikkat etmeniz gereksinim duyulan şey lezzet ve hijyendir. Bu ikisini başardıktan sonrasında iş hacminiz her geçen gün artacaktır.
Birçok evde sarma icra eden ev hanımı direkt 50-60 kişinin çalmış olduğu işletmelere yönelik de haftalık 1 gün sipariş göndermektedir. Bu şekilde birkaç işletme ile anlaşmanız durumunda bile geliriniz büyük oranda artış gösterecektir.
Yazar:
Yeni İş Fikirleri

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir