Evden saç tokası yaparak para kazanmak

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(bedava VİOP Edinim etme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Evde iş yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarına hususi birbirinden güzel iş imkanlarını araştırmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere evde saç tokası yaparak nasıl para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.
Yapmaktan hoşlandığınız bir şeyde başarıyı yakalamak kadar doyurucu bir şey yoktur. Yapmaktan hoşlandığınız şey el yapımı saç tokaları yapmak ve satmaksa başarı göstermiş bir iş kurmanın sayısız yolu vardır. Saç tokaları satarak para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki ipuçlarını takip edin.

 
Saç tokası yaparak nasıl para kazanılır?
1 – Görkemli ve özenli saç tokaları yapmak için kaliteli malzemeler alın.
2 – Saç tokalarından çeşitli ve değişik bir envanter hazırlayın.
Değişik renklerde, şekillerde ve ölçülerde saç tokaları tasarlayın. Bu çeşitlilik satış olasılığınızı arttıracaktır.

3 – Rekabeti araştırın.
Saç tokalarınızı satarken benzer ürünlerin ne kadara satıldığını bilmeniz gerekir. Saç tokalarınızı oldukca pahalıya satmanız satışlarınızı düşürür. Saç tokalarınızı oldukca ucuza satmanız da karınızı düşürür.
4 – Saç tokalarınızı nerede satacağınıza karar verin.
Online satış, butikler ve el işi fuarları en popüler seçeneklerdir. Satışları arttırmak için tokalarınızı birden fazla yer vasıtasıyla satın.
5 – Saç toklarınızı satmak için açık arttırma sitelerinde online profiller açın yada bir web sayfası kurun.
Online satış yapmayı planlıyorsanız ambalaj ve kargo benzer halde ek harcamaları da hesaba katmanız gerekir. Fiyatlandırmayı buna bakılırsa yapmazsanız karınız düşer ve hatta zarara girersiniz.
6 – Bebek ve çocuk giysileri satan bölgesel butiklerle temas kurun. Müdürlerle görüşün ve saç tokalarınızı butiklerinde satıp satamayacağınızı öğrenin.
Butik müdürü ürünlerinizi beğenirse antak kalma yapın. Bu aşamada iki seçenek vardır. Ya saç tokalarını peşin parayla alırlar ya da her satıştan yüzde verirler.
7 – Satıcı olarak elişi fuarlarına, sosyete pazarlarına yada sanatınızı ve elişi ürünleri satacak olanların yer almış olduğu diğeri etkinliklere katılın.
En şaşırtıcı ve hayret verici ve en dikkat çekici parçalarınızı standınıza yada tezgahınıza yerleştirin. Bu alan kişi çekmenize destek olacaktır.
8 – Saç tokası satışlarınıza destek olmaları için ailenizden ve arkadaşlarınızdan yararlanın.
Her insana saç tokalarınızdan bahsedin ve sizi tanıyan herkesten de bunu yapmasını rica edin. İşyerleri, spor salonları ve üniversiteler benzer halde bağlantı noktaları vasıtasıyla ürünlerinizle ilgili haberler ağızdan ağıza yayılmaya başlayacaktır.
9 – Pazarlama faaliyetleriniz için üstünde kontakt bilgilerinizin yer almış olduğu kartvizitler bastırın ve her fırsatta dağıtın.
10 – Diğeri işlerde olduğu benzer halde toka işinde de devamlı alan kişi kazanmak yaşamsal ehemmiyet taşır. Müşterilerinizin tüm sorularını yanıtlamanız ve sorunlarını çözmeniz alan kişi memnuniyetini arttırır ve memnun müşteriler bir oldukca zaman geri gelirler.
 
İpuçları
Gelir – gider kayıtlarını tutun ve devamlı gider makbuzlarınızı saklayın. Bu kayıtlara hem ne kadar kazandığınızı hesaplamak hem de vergi işlemleri için ihtiyacınız olacaktır.
Jenerik saç tokalarının yanı sıra mevsimlik yada temalı saç tokaları da yapın.
Değişik renklerde kurdeleler kullanın.
 
Ikazlar
Karınızı ciddi anlamda etkileyecek olan görünen maliyetlerin bilincinde olun. Bu maliyetler kargo ücretleri yada elişi fuarlarında kiralanan stant kiralarını kapsar.
 
İhtiyacınız olanlar

Kurdele
Silikon tabancası
Makas
Demir toka yada lastik

Bu işten ne kadar para kazanabilirim?
Yapacağınız saç tokalarına ve sizin el becerinize bağlı olarak kazancınız değişkenlik gösterecektir. Yalnız çevremizde bu işi yapanlar, günde yalnız 3 saatlerini ayırarak aylık averaj 500 ile 15000 TL içinde değişen rakamlarda kazanç elde etmektedirler.
Evde iş yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarına hususi iş imkanlarını ve ek gelir fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Evde Çevirmenlik Meydana getirecek Dostlar Arıyoruz!

100.000 TL Paranız Olsa nasıl Yatırım Yapardınız? Derhal Deneyin!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top