Evde Para Kazanmanın Yolları

evde para kazanmanin yollari 6015ec1b6dd68 Evde Para Kazanmanın Yolları

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Parasız VİOP Tecrübe etme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Ev hanımlarından öğrencilere, çalışanlardan emeklilere kadar neredeyse hepimiz evde para kazanabilir. Bundan dolayı çağımızda evden emek vererek gelir elde edebileceğiniz birbirinden güzel iş imkanları bulunmaktadır.
Evden para kazanmanın bir sürü yolu olmasına rağmen bunlar içinde seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en güzel evde para kazanma yollarından bahsedeceğiz. Evde para kazanma mevzusunda ciddiyseniz bu yazımız  size yeni bir yaşamın kapılarını aralayabilir.

“Evde iyi mi para kazanabilirim?” diyenler için en güzel para kazanma yolları şöyleki:
 
1- Freelance yazarlık yaparak para kazanmak

Bir tek yazı yazarak para elde edebileceğinizi asla düşündünüz mü? Sözcüklerle aranız iyiyse, akıcı cümleler kurabiliyorsanız yazı yazarak kelime başına para kazanmanız mümkün. Yazı yazarak para kazanabileceğiniz birçok iş fırsatı bulunmakta. Bu mevzuda detaylı informasyon almak için tıklayınız.
Kesinlikle okuyun: Freelance Çalışmak İsteyenlere
 
2- Youtube ile para kazanmak

Ciddiye alıp üstüne eğildiniz sürece Youtube’da süre harcamak sizin için uzun solukta bolca kazançlı bir iş olabilir. İzlenmeye kıymet, eğlendirici video içerikleri üretirseniz ve takipçi sayınızı en azından birkaç bine çıkarabilirseniz, videolarınız oynatılan reklamlar yardımıyla size fazlasıyla kafi bir ek gelir kazandırmaya başlayabilir. Bir çok Youtube kullanıcısı her yıl milyonlarca izlenme sayısına ulaşabiliyor. Bundan dolayı doğru içerik, seyirci kitlesi, kabiliyet, bağlantılar ve süre ile beraber, bu fikre kendinizi adadıktan sonrasında yüz binlerce lira dahi kazanabilirsiniz. Youtube kanalı açmaya karar verdiğinizde en ehemmiyet vermeniz ihtiyaç duyulan şey videolarınızın kalitesidir. Bu yüzden videolarınızı oluştururken kaliteden asla taviz vermeyin. Ek olarak, videoların kalitesi görüntülenme sayınızı etkileyeceğinden yüksek kalitede kamera ve mikrofona yatırım yapabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Youtube’dan Iyi mi Para Kazanılır?
 
3- İnternet sitesi – blog tasarımı

HTML ve tasarım mevzusunda bilgiliyseniz yada kısa sürede öğrenebilirseniz blog şablonları, arka planları, üstbilgiler, web butonları ve bunlara benzer şeyler tasarlayabilirsiniz. Iyi mi yapılacağını biliyorsanız bu tür şeyleri geliştirmek ve yüklemek oldukça kolaydır. Kendi kendinize öğrenebileceğiniz bir sürü eğitim videoları vardır. Portfolyonuzu hazırlarken müşterilere ucuz fiyatlar verin. Bloglar popüler hale geldiğinden beri bu tür işlere olan talep de artmıştır.
Kesinlikle okuyun: Başarı göstermiş Bir E-ticaret Sitesi Iyi mi Kurulur?
 
4- Drop shipping

Dropshipping birçok insan tarafınca bilhassa de Amazon üstünden yapılmaktadır. Dropshipping satıcının ürünleri stoklamadan satışa sunmuş olduğu iş modelidir. Satıcı bu sistemde, alıcıları bulur, ürünün postalanacağı adresi ve ürün bedelini müşteriden alır, ürünün ücretini ve postalanacağı adresi ise direkt tedarikçisine gönderir. Satıcının birim kazancı ise ürünü satın almış olduğu fiyat ile sattığı fiyat arasındaki farktır. Tedarikçilerden örnek ürünler ve bununla birlikte kataloglar ve broşürler isteyebilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Dropshipping Nedir? Iyi mi Yapılır?
 
5- Çocuk bakıcılığı

Çocuklu birçok aile, tek ebeveynliler de dahil, belirli süre dilimlerinde yarı zamanlı çocuk bakıcılığı için oldukça yüksek talepte bulunuyor. Eğer evlatları seviyorsanız ve boş zamanınız var ise, aileleri yokken ufaklıklara göz kulak olarak bol miktarda ek gelir elde edebilirsiniz. Yalnızca bakımını daha rahat yapabildiğiniz çocuk yaş grubunu belirlediğinizden ve lüzumlu herhangi bir sertifika var ise edindiğinizden güvenli olun. Eğer uygun ortamınız var ise kendi evinizi günlük olarak belli sayıda çocuğun bakıcılığını yaptığınız bir yer haline getirmeyi düşünebilirsiniz.
Sadece bakacağınız çocuk sayısı ve evlatların güvenliği için evin düzenlenmesi şeklinde mevzularda yasal engellemeler vardır. İlgili resmi kurumlara başvurarak yasal düzenlemeler hakkında informasyon alın. Bağlı bulunduğunuz belediyenin web sayfasına girerek müracaat formlarına ulaşın. Lüzumlu belgeleri ilgili kurumlardan aldıktan sonrasında belediyeye müracaat formunuzla müracaat edin. İşletmenizi başarıya ulaşmış bir halde yönetmek istiyorsanız lüzumlu olan ruhsat ve izinleri almanız gerekir. Evde çocuk bakarak iyi mi para kazanılacağı mevzusunda daha detaylı informasyon almak için tıklayınız.
 
6- Ütü yaparak para kazanmak

Geceleri televizyonun karşısında yada çocuklar şekerleme yaparken ütü yapabilirsiniz. İyi bir ütüye, ütü masasına, askılara ve ütü kolasına ihtiyacınız olacaktır. Müşterilerden ütülenecek olan giysileri alın ve belirlenen zamanda teslim edin. Feysbuk’ta reklam verin, arkadaşlarınıza ve ailenize e-mail atın yada dükkanlara ilanlarınızı asın. Detaylı informasyon almak için tıklayınız.
 
7- Terzilik yaparak para kazanmak

Moda, yoldam ve giyim en kazançlı işler içinde yer almaya hala devam ediyor. Giyim onarım edebiliyorsanız, kişisellik bağımlısı ya daha azca para harcamak isteyen insanlardan oluşan, gittikçe genişleyen bir satın alan kitlesine haiz olabilirsiniz. Üstelik iğne ve iplik ile mucizeler yaratabiliyorsanız, işinize küçükten başlayıp giderek büyütebilirsiniz.
Müşteriler size düzeltilmesi ihtiyaç duyulan giysileri getirirler, işiniz bittikten sonrasında da sizden alırlar. Dikiş makineniz var ise başka ekipmana ihtiyacınız olmayacaktır.
 
8- Kullanmadığınız Odayı Kiraya Verin

Oldukça karlı bir iş fikri olan Airbnb ile boş odalarınızı kiralamak, size meşru şekilde para kazandırmanın yanında eğer hoşunuza gidiyorsa yeni insanoğlu ile tanışıp yeni arkadaşlıklar da kurabilmenizi de sağlar.
Her konuk ağırlamanızda devamlı etken olmanız ve gelecek olan ziyaretçiler için ortamı temiz tutmanız gerekecektir. Airbnb ile yer kiralama haricinde, bu işi bir üst seviyeye taşıyabilir ve konuklarınıza ek ücret karşılığında bazı ayrıcalıklar ve kişisel deneyimler sunabilirsiniz. Mesela İstanbul’daki Mehmet Ağcan konuklarına 18.yy kostümü ve konuşma tarzıyla mahalli bir kent turu yaptırıyor.
Kesinlikle okuyun: Airbnb İle Para Kazanmak
 
9- Yapın ve satın… Sabunlar, mumlar, losyonlar, kartlar vb.

El işlerine yatkınlığınız var mı? Becerikli bir insansanız online olarak araç-gereç siparişi verip istediğiniz ürünleri yapabilir ve sonrasında bitmiş olan ürünleri online olarak İnstagram, Etsy ve Gittigidiyor şeklinde sitelerde satışa çıkarabilirsiniz.
Bileklikleri, telefon kaplarını, yüzükleri, ev eşyalarını ve hatta daha da fazlasını dünyanın en büyük bağımsız satış alanı olan Etsy’ de pazarlayabilirsiniz. Etsy yaratıcı olan ve el yapımı ürünlerini satmak isteyen hepimiz için muhteşem bir site. Boş zamanınız olduğu sürece, el işleri azca ana para gerektiren ve evden rahatça yürütülebilecek işler içinde en iyilerinden biridir. Kendi markanızı oluşturduktan ve alıcı kitlenizi genişlettikten sonrasında, kendi e- satış sitenizi kurabilir ve sattığınız ürünlerden fazlaca daha çok kar sağlayabilirsiniz. Eğer ürünlerinizi beğeniyle kullanan bir alıcı kitlesi yakalayabilirseniz kendi markanızı dahi oluşturabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Evde Ne Üretip Satabilirim?
 
10- Online anketler ile para kazanmak

Online anketler sizi varlıklı etmeyebilir sadece azca oranda da olsa para ve armağan kuponu kazanmanızı sağlar. İnternet üstünden online anket meydana getiren siteleri araştırın. Profil bilgilerinizi doldurarak bu sitelere üye olun. Bu siteler sadece ellerinde sizin için uygun anketler olduğunda e-mail gönderirler ve anketleri yaptıktan sonrasında ödemenizi hızlıca yaparlar.
Kesinlikle okuyun: Anket Doldurarak Para Kazanmak
 
11- Blog yazarak para kazanmak

Binlerce blogger; yiyecek tarifleri, gezi, film, yaşam seçimi ve fazlaca daha çeşitli mevzular üstüne içerikler üretiyor ve reklamlar ile iş ortaklıkları yardımıyla ayda binlerce lira kazanarak kendi yönettikleri bir kariyere haiz oluyor.
Bu işe adım atmak için atacağınız ilk adım yazma becerilerinizi geliştirmek, belirli bir okuyucu kitlesi belirleyip onların isteklerini özümseyebilmek ve birçok kişinin dikkatini çekebilecek, tertipli olarak sayfanızı ziyaret etmelerini sağlayacak bir bloğun iyi mi oluşturulacağını ve neler içerebileceğini öğrenmek olmalı. Ne kadar fazlaca ziyaretçi çekebilirseniz o denli fazlaca para kazanabilirsiniz. Sevmiş olarak kullandığınız elektrikli aletler hakkında blog yazıları yazmak bile sizin için karlı olabilir. Blogunuzdan en kolay para kazanma yöntemi ise Google Adsense(google reklamları) kullanmaktadır. Bu sayede Google reklamlarını sitenizde yayınlayabilir ve ödemenizi de her ay Google’dan alırsınız.
Kesinlikle okuyun: Google AdSense ile Para Kazanmak
Blog oluşturma sürecinizi hızlandırmak istiyorsanız, ayda milyonlarca şahıs tarafınca ziyaret edilen yeniisfikirleri.net sitemizi kurup geliştirirken edindiğimiz tecrübelerimizi sizinle paylaşabiliriz. Üstelik sitenizi sizin için sıfırdan kurup tarafınıza teslim ediyoruz. Böylelikle size içerik üretmek, takipçi kitlenizle bağlantı oluşturmak ve doğal ki daha fazlaca kişiyi sitenize çekebilmek için kafi süre kalacaktır.
Kesinlikle okuyun: Sizin Hala Websiteniz Yok mu?
 
12- E-kitap yazarak para kazanmak

Data birikiminizi alıcıların bir beceri elde etmek, kariyerlerini geliştirmek ya da kendi işlerini kurabilmek için faydalanabileceği bir e- kitapta toplamanız fazlaca kuvvetli bir gelir deposu olabilir. E-kitap işiniz üstünde yoğunlaşır ve doğru kitleyi hedeflerseniz yayıncılardan bile kitap teklifi almaya başlayabilir ve kendi kişisel markanızı oluşturabilirsiniz.
E-kitaplar gerçek kitaplardan daha popüler hale gelmeye adım atmıştır. Genel anlamda insanoğlu kitaplarının tanıtımını kendi blogları vesilesiyle yaparlar. İlginizi çeken bir mevzu bulun ve bunun hakkında yazın.  Isterseniz fantastik, bilim kurgu yada drama türlerinde de bir kitap yazabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: E-kitap Yazarak Para Kazanmak
 
13- Satış ortaklığı ile para kazanmak

Kendinizi, ürünlerinizi, affiliate pazarlama (satış ortaklığı) yaptığınız ürünleri tanıtabileceğiniz tamamen parasız hazır bloglar bulunmaktadır. Hiçbir tasarım bilginiz olmaksızın güzel ve okunaklı bir web sayfası hazırlayabilir, fikirlerinizi ve görüşlerinizi ya da beğendiğiniz bir şeyleri ücretsiz bir şekilde dünya ile paylaşabilirsiniz. Hoşlandığınız bir mevzu hakkında yazı yazmak şeklinde bir şey. Affiliate bağlantıları paylaşarak para kazanabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Satış Ortaklığı Nedir? Iyi mi Yapılır?
 
14- Toplumsal Medya Danışmanlığı

Tamamımız Feysbuk, Twitter, vb. sitelerde fazlaca fazla süre harcamaktan yakınıyoruz, öyleyse niçin bu konudaki bilgilerinizi kullanıp bundan para kazanmıyorsunuz? Bir çok firmanın, bilhassa de yeni kurulanların, hatta influencerların bile toplumsal medyayı kullanarak yapmaları ihtiyaç duyulan fazlaca fazla işleri var ve bundan dolayı onlara bu mevzuda destek olacak insanları bulma arayışı içerisindeler. Bu şeklinde iş fırsatlarını Fiverr, Bionluk vb. sitelerde bulabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Toplumsal Medya Uzmanı Olmak İçin Bilmeniz Gerekenler
 
15- Online Kurslar

Eğer uzmanı olduğunuz ve tutku duyduğunuz bir mevzu var ise bu mevzuda informasyon sahibi olabilmek için size para ödeyecek insanoğlu ne olursa olsun olacaktır. Yeteneklerinizi, diğerlerine hayatınızda, kariyerinizde ya da işinizde haiz olduğunuz başarıyı iyi mi elde edebileceklerini öğretmek için kullanacaksanız, eğitimci Atıl Samancıoğlu’nun ” Udemy’de Iyi mi 140.000 Eğitim Sattım?” videosunu seyredebilirsiniz.

Kendi online kursunuzu yaratmaya hazır olduğunuzda ise size Udemy sitesini kullanmanızı öneriyoruz, zira Udemy hem kolay bir halde hem de düşük bir maliyetle kursunuzu oluşturup satabileceğiniz bir platform. Ek olarak online kursları iyi mi oluşturabileceğiniz ile ilgili parasız yüzlerce kaynağa haiz.
Kesinlikle okuyun: Udemy’de Ders Vererek Para Kazanmak
 
16- İnstagram

İnstagram’da belirli bir takipçi kitlesi edindikten sonrasında büyük markalar, profilinizde paylaştığınız içeriklere ilişkili ürün ya da hizmet pazarlayan öteki firmalar sizinle iletişime geçebilir. Pazarlama kabiliyetinizi binlerce takipçinizle birleştirdiğinizde her post başına 500 ile 5.000 lira arası gelir elde edebilirsiniz. Belirli bir satın alan kitlesi yakaladığınızda fotoğraf yüklemek için harcadığınız zamanı azaltmak amacıyla tüm işlerinizi planlama programlarıyla daha süratli ve verimli bir halde yapabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: İnstagram’dan Para Kazanmak
 
17- Çevirmenlik
 
Kendi diliniz haricinde dilbilgisi ve anlama da iyi olduğunuz başka bir dil biliyorsanız tercüme yapmak, derhal çalışmaya başlayabileceğiniz ve evinizin konforunda kolaylıkla yürütebileceğiniz bir iş. Fiverr, Bionluk şeklinde sitelerde iş bulabileceğiniz şeklinde isterseniz şu sayfadan bizimle de iletişime geçebilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Tercüme Yaparak Para Kazanmak
 
18- Amazon’ da Satış

Satılabilecek ürünü olan hepimiz Amazon’da satış yapabilir (ürününüz yoksa Alibaba ya da Aliexpress.com’dan fazlaca ucuza alıp yüksek kar payıyla pazarlayabilirsiniz).
Kesinlikle okuyun: Amazon’da Satış Yapmak İsteyenlere
 
19- Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Eğlenirken para kazanmanın şüphesiz en iyi yollarından biri oyun oynamaktır. Sadece her işte olduğu şeklinde daha fazlaca kazanabilmek için oynadığınız oyunda uzmanlaşmanız gerekebilir.
Kesinlikle okuyun: Oyun Oynayarak Para Kazanmak
 
20- İş Danışmanlığı

Çalıştığınız iş alanında seneler içinde işe yarar birçok kabiliyet ya da sertifika edindiyseniz bu birikimlerinizi boş zamanlarınızda mahalli iş sahiplerine danışmanlık yapma amacıyla kullanabilirsiniz. Ve böylelikle muhtemelen size fazlaca kar getirecek bir ek işe başlamış olacaksınız. Pazarlama, iş stratejisi, imalat, vb. hangi alanda uzman olursanız olun eğer mahalli iş sahiplerine sizi işe almaları için ikna edici bir e-posta yollayabilirseniz, sorunlarını çözmede onlara destek olmanız için size ücret ödemeye gönüllü olacak birçok iş sahibi bulabilirsiniz.
 
21- Sanal Asistanlık

İşleri düzene koyma mevzusunda bir numara mısınız? Elinizden her türlü iş geliyorsa evde sanal asistanlık yapmayı düşünebilirsiniz. Elance, Indeed ya da Upwork’ te mükemmel işler bulabilirsiniz. Birkaç mühim insanla temas halinde bulunmak, ustalaşmış iş bağlantıları oluşturmak, yeni kabiliyetler üstünde çalışmak( sunum, GIF ya da video yapmak) mükemmel olabilir.
 
22- Mobil Uygulamalardan Para Kazanın

Oldukça fazla emek harcamadan hem oyalanmak hem de birazcık para kazanmak istiyorsanız tam da size nazaran uygulamalar bulunmakta. Bu uygulamaları telefonunuza indirip lüzumlu görevleri yerine getirdiğinizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Para Kazandıran Mobil Uygulamalar
 
23- Google Reklam Uzmanı.

İnternet reklamları ve pazarlama hakkında birkaç şey biliyorsanız evde fazladan para kazanmanın en iyi yollarından biri, şirketlere Google Reklamları mevzusunda danışmanlık yapmaktır.Yalnız bu işe başlamadan ilkin, online pazarlama mevzusundaki bilgilerinizi tazelemeli ve Google’ın ücretsiz bir şekilde sunmuş olduğu Google Ads Eğitimine katılmalısınız.
 
24- Arama Motoru Uzmanı (Seo Uzmanı)

Sayılar ve kelimlerler aranız iyiyse Google’de sitelerin iyi mi bir algoritmaya sıralandığı öğrenebilir ve bu bilgilerinizi Google’da üst sıralarda yer almak isteyen şirketlerin hizmetine sunabilirsiniz. Ufak çaplı bir iş bile size bir çok durumda binlerce lira kazandırabilir. Ve eğer önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirseniz fazlaca daha fazlasını elde edebilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: SEO Nedir? Iyi mi Yapılır?
 
25- Uygulama Geliştirme

Hepimizin bilmiş olduğu suretiyle artık neredeyse her şey için bir uygulama var. Fakat hala daha yenileri çıkmaya ve çokça para kazandırmaya devam ediyor.
Günümüzde hiçbir kodlama becerisine haiz olunmadan da uygulama geliştirme işi yapılabiliyor. Siz yalnızca işe koyulmadan ilkin uygulama fikrinizi iyice ölçüp biçtiğinizden güvenli olun. Uygulamanız en fazlaca satılanlar arasına girmese bile, fazlaca kıymetli bilgiler edinmiş olacaksınız.
Kesinlikle okuyun: Uygulama Geliştirerek Para Kazanmak

 
26- Yığın Fotoğrafçılığı
 
Mutlu aileler, baloncuk çıkarırken gülen çocuklar, vb. temalarda fotoğraf deneyiminiz var ise, bir yığın fotoğrafçısı olmayı ve çektiğiniz resimleri Unsplash, ShutterStock, iStockPhoto şeklinde yığın fotoğraf şirketlerine satma fikrini değerlendirebilirsiniz. Yüklediğiniz fotoğrafların lisansı alındığında telif hakkı ödemesi alacaksınız. Bu işte hakkaten başarıya ulaşmış olmak istiyorsanız, portföyünüzü sergileyebilmek ve hususi işbirlikleri yardımıyla daha yüksek meblağlar kazanabilmek için mümkün olduğunca fazlaca fotoğraf çekmeniz icap ettiğini ihmal etmeyin.
Kesinlikle okuyun: Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak
 
27- Metin Düzenleme ve Yazımlama

Kelimeler var olmaya devam etmiş olduğu sürece editörlerin varlığı da sürecektir. Bağımsız düzenleme ve yazımlama işi almış olduğunuz tertipli ücretin yanında, garip birçok mevzuyu okuyup informasyon sahibi olmanızı sağlar. Oldukça kitap okuyor, günlük haberlerdeki yazım yanlışları gözünüze takılıyorsa bu iş için biçilmiş kaftan olabilirsiniz.
 
28- Kullanılmış Elektronik Ürünleri Alın ve Temizleyip Tekrardan Satın

Birçok şahıs hata veren bilgisayarları, telefonları ya da kameralarından daha hata sebeplerini araştırmadan satabiliyor. Eğer onları onarım edebilme kabiliyetine sahipseniz, boş zamanlarınızda kullanışmış elektronik aletleri temizleyip, hatalarını düzenleyip tekrardan satarak yapabileceğiniz bu iş fikrini bir düşünün.
 
29- Veri Analizi

Sayılarla aranız iyi mi? Birçok şirket veri analizinde iyi, yetenekli girişimciler kiralama ihtiyacı duyuyor. Yeterliliğiniz ve deneyiminiz var ise bu oldukça kazançlı bir iş olabilir. Upwork ve Digiserved şeklinde platformlar yalnızca iki örnek fakat birçok internet sayfası ek iş arayan, bağımsız çalışan birçok analitik deha için mükemmel birer fırsat.
Kesinlikle okuyun: Büyük Veri Nedir ve Iyi mi Çözümleme Edilir?
 
30- Yatırım Yapmak
 
Yastık altında para saklıyor yada tüm paranızı tutum hesabına yatırıyorsanız, zekice yatırımlar yapmış olup paranızı daha karlı bir halde kullanmayı düşünebilirsiniz. Doğal ki bu dikkat etmenizi gerektirecek birçok risk içeriyor. Paranızı katlamak istiyorsanız borsa hakkında kendinizi eğitmeli ve kısa sürede yüksek kazanç vadeden yatırım tuzaklarından kendinizi korumalısınız.
Kesinlikle okuyun: Yatırım Nedir? Iyi mi Yatırım Yapılır?
 
31- Muhasebe ve Defter Tutma
 
Son zamanlarda bir çok ufak ve yeni açılmış şirket daha düşük maliyetli olduğundan özgür zamanlı çalışanlardan yardım alıyor. Bu durum sayıları kullanma hünerinizi gösterecek bir muhasebeci olarak size güzel bir fırsat sunabilir.
 
32- Toplumsal Medya Fenomeni

 
 
 
33- Alan kişi Temsilcisi
 
Bazı firmalar satın alan hizmetleri için dışarıdan desteğe gerekseme duyuyorlar ve bu firmaların bir çok ev merkezli sözleşmeli çalışanları kabul ediyor. Upwork şeklinde bağımsız çalışanların buluğunduğu sitelere üye olabilir ve işe koyulmadan ilkin ortamın nabzını yoklayabilirsiniz. Isterseniz online bir ekip kurabilir ve onlara liderlik de edebilirsiniz. Ve böylelikle muntazam bir satın alan hizmetleri şirketiyle anlaşıp kazancınızı katlayabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Her Çalışanın Edinmesi Ihtiyaç duyulan 15 Alan kişi Hizmetleri Becerisi
 
34- Gayrimenkul Satış Danışmanı
 
Gayrimenkul pazarı bazen büyük sıçramalar yaşıyor ve insanoğlu devamlı olarak gayrimenkul alım – satımı gerçekleştiriyorlar. Bu da resmi işleri, finans yönetimini bilen ve gayrimenkul üstüne ticari bakış açısına haiz olan profesyoneller için oldukça fazlaca fırsat doğuruyor. Bu mevzularda yetenekli olanlar gayrimenkul danışmanlığını evden yapsalar bile durağan(durgun) bir satın alan kitlesine haiz oluyorlar. Bu alanda uzmanlaşmak kolay olmayabilir fakat bilhassa evleri web siteleri üstünde listeleme mevzusunda ve insanları ikna etme mevzusunda kendinizi geliştirirseniz oldukça iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz.
 
35- Hususi Mobilya Yapımı
 
Favori hobinizi ya da el sanatınızı size gelir getirecek bir işe dönüştürmek kolayca haiz olabileceğiniz en tatminkar deneyimler içinde sayılabilir. Son yıllarda fazlaca fazla şahıs haiz oldukları ya da kullandıkları her şey için yüksek kalitede kişiselleştirme talep ediyor. Bu yüzden eğer el becerileriniz müşterilerinize hususi mobilya yapmanızda size destek oluyorsa kendinizi talihli biri olarak sayın. Yalnızca gayrimenkul sektörünün enerjisini geri kazanmasıyla değil aynı süre yoldam bağımlısı müşterilerin de sayısının yükselişe geçmiş olması, bu düşünce için oldukça çok kapı açıyor ve gelişme imkanı sunuyor.
 
36- Var Olan Bir Web Sitesini Satın Alma
 
Internet sayfaları hisse senetlerinden o kadar da değişik değildir. Bazıları uzun solukta sizin için yüksek kar sağlayabilirler. Bundan dolayı değerlenecek şeyleri bir bakışta tanımada iyiyseniz bu para kazanma fikri tam size nazaran. Web sitelerinin de tıpkı hisse senetleri şeklinde devamlı alınıp satılmasının sebebi de budur. Kullanıcı trafiği, gelir miktarı, alan adı yada fazlaca para getirebilecek, her insanın gözden kaçırılmış olduğu öteki faktörlere bağlı olarak internet sayfaları alıp pazarlayabilirsiniz. Bunun için dünya genelinde popüler olan “Flippa.com” dan ya da ülkemizdeki “R10.net” sitelerinden satılan sitelere bazen gözatabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Web Sitesi Alıp Satarak Para Kazanmak
 
37- Seslendirme Yaparak Para Kazanmak

 
Oldukça akıcı ve pürüzsüz konuşabiliyor ve ses tonunuz da etkileyiciyse, birçok dijital yayıncı ( oyun geliştiricileri, animasyon film çekenler ve eğitmenlik videosu yapımcıları dahil) size seslendirme yapmanız karşılığında oldukça iyi ücretler ödeyebilir.  Seslendirme sanatçısı arayan bu yayıncılara Bionluk, Fiverr, Freelancer and Upwork şeklinde sitelerden yada kendi internet sayfaları vesilesiyle ulaşabilirsiniz. Bunların haricinde seslendirme ajanslarıyla da bağlantı kurabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Seslendirme Yaparak Para Kazanmak
 
38- Kariyer Koçluğu

Tereddütsüz bir halde en yüksek kar elde edebileceğiniz işleri bulmanın sırrını çözdünüz mü? Arkadaşlarınıza ya da iş arkadaşlarınıza hayallerindeki işleri bulma, iş görüşmelerinde etkili olma, daha iyi bir maaşta antak kalma ya da mevki yükseltme mevzularında yardım etmede başarılıysanız başka insanoğlu da yardımınız karşılığında size ücret ödemeye gönüllü olabilirler ve bu iş için fazlaca fazla süre harcayacak olmamanız da bu işi muhteşem kılıyor.
Bu tarz şeyleri yaparken, insanlara hakkaten destek olacak fikirler sunmaya ve yaptığınız işidestelemek için önderlik ettiğiniz örnek durumları bir araya getirip sunmaya odaklanın ve sonucunda müşterilerinize sunduğunuz yardımın karşılığı olan tutarı almaya hazır olun.
Kesinlikle okuyun: Yaşam Koçu Iyi mi Olunur?
 
39- Podcast

Ses içerikleri olarak da bilinin podcast yayınlarının popülaritesi son yıllarda ortalama %32 oranında artmış durumda. Belirli bir mevzu üstüne yoğunlaştığınız podcastinizi takip eden tertipli bir kitle yakalayabildiğinizde aralara reklam alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.Mesela 20-30 bin şahıs tarafınca dinlenen bir podcastten gösterim başına 250 ile 500 lira içinde değişen miktarlarda para kazanabilirsiniz.
Mesela The Tim Ferriss Show, “ 4 Saatlik Hafta” kitabının yazarı Tim Ferriss’in sunmuş olduğu, şu anda bir numarada olan iş içerikli podcasttir. Bu podcast yardımıyla Tim son çıkan kitabı “ Tools of Titans”ı New York Times Oldukça Satanlar Sıralaması’ne sokabilmiş ve geniş bir okuyucu kitlesine haiz olabilmiştir.
Kuşkusuz ki çoktan bir takipçi kitlesine sahipseniz podcastlerinizin dinlenmesi mevzusunda sorun yaşamayabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Podcast ile Iyi mi Para Kazanılır?
 
40- E-ticaret Yapmak

Her yıl averaj %25 oranından büyüyen e-ticaret sektöründe yerinizi almak için hemen hemen geç kalmış sayılmazsınız. Sadece bu işe girişmeden ilkin detaylı bir araştırma yapmalı ve emeklerinizin boşa gitmemesi için kendinize güvenilir bir rehber edinmelisiniz.
Kesinlikle okuyun: E-Tecim Yapmak İstiyorum, Ne Satabilirim?
 
Evde Para Kazanmak İsteyenler İçin İpuçları

Toplumsal ağlar ürünlerinizi yada hizmetlerinizi göstermenin en iyi yollarından biridir.
Bir şeyler satmak istiyorsanız sadece postalayamıyorsanız kargo şirketlerini araştırın. Kargo şirketleri ile temas kurun ve fiyatlar mevzusunda antak kalma halletmeye çalışın.
Yapmaktan hoşlandığınız ve başarıya ulaşmış olduğunuz mevzular hakkında düşünün. Herhangi bir işe başlamadan ilkin yasal kısıtlamaları denetim ettiğinizden güvenli olun.

 
Evde internetten para kazanma yolları
Eğer teknoloji ve web ile aranız iyiyse evinizde internetten para kazanabileceğiniz birçok iş imkanı mevcut.

“Evde iyi mi para kazanılır?” sorusuna yanıt arayanlar için en kazançlı evde iş imkanlarını ve evde para kazandıran en makul işleri araştırmaya devam edeceğiz.

Evde Çevirmenlik Meydana getirecek Dostlar Arıyoruz!

100.000 TL Paranız Olsa Iyi mi Yatırım Yapardınız? Derhal Deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir