İş İlanları

Evde Para Kazanmanın Yolları 2022

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Parasız VİOP Deneyim etme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Ev hanımlarından öğrencilere, çalışanlardan emeklilere kadar nerdeyse tamamımız evde para kazanabilir. Bundan ötürü çağımızda evden alın teri sunarak gelir elde edebileceğiniz birbirinden hoş iş imkanları bulunmaktadır.
Evden para kazanmanın bir ton yolu olmasına rağmen şunlar içerisinde seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en hoş evde para kazanma yollarından bahsedeceğiz. Evde para kazanma mevzusunda ciddiyseniz bu yazımız  size yeni bir yaşamın kapılarını aralayabilir.

“Evde iyi mi para kazanabilirim?” diyenler için en hoş para kazanma yolları şöyleki:

1- Freelance yazarlık yaparak para kazanmak

Bir tek yazı yazarak para elde edebileceğinizi katiyen düşündünüz mü? Sözcüklerle aranız iyiyse, kesintisiz cümleler kurabiliyorsanız yazı yazarak sözcük başına para kazanmanız muhtemel. Yazı yazarak para kazanabileceğiniz pekçok iş fırsatı bulunmaktadır. Bu mevzuda ayrıntılı informasyon alabilmek için tıklayınız.
Kesinlikle okuyun: Freelance Çalışmak İsteyenlere

2- Youtube ile para kazanmak

Ciddiye alıp üstüne eğildiniz sürece Youtube’dahi zaman sarf etmek sizin için uzun solukta bol miktarda kazançlı bir iş olur. İzlenmeye değer, eğlendiren video içerikleri üretirseniz ve takipçi sayınızı en azından birkaç bine çıkarabilirseniz, videolarınız oynatılan tanıtımlar sayesinde size ziyadesiyle yeterli bir ilave gelir kazandırmaya başlayabilir. Bir oldukca Youtube kullanıcısı her sene milyonlarca izlenme sayısına ulaşabiliyor. Bundan ötürü doğru içerik, seyirci kitlesi, yetenek, bağlantılar ve süre ile birlikte, bu fikre kendinizi adadıktan ardından yüz binlerce lira dahi kazanabilirsiniz. Youtube kanalı açmaya karar verdiğinizde en ehemmiyet vermeniz ihtiyaç duyulan şey videolarınızın kalitesidir. Bu yüzden videolarınızı oluştururken kaliteden katiyen taviz vermeyin. Ek olarak, videoların niteliği görüntülenme sayınızı etkileyeceğinden yüksek nitelikte kamera ve mikrofona yatırım yapabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Youtube’dan Iyi mi Para Kazanılır?

3- İnternet sitesi – blog tasarımı

HTML ve dizayn mevzusunda bilgiliyseniz yahut kısa sürede öğrenebilirseniz blog şablonları, art planları, üstbilgiler, internet düğmeleri ve bunlara benzeri şeyler tasarlayabilirsiniz. Iyi mi yapılacağını biliyorsanız bu tarz şeyleri ilerletmek ve yüklemek epey basittir. Kendi kendinize öğrenebileceğiniz bir ton eğitim videoları vardır. Portfolyonuzu hazırlarken müşterilere ucuz fiyatlar verin. Bloglar bilindik duruma geldiğinden beri bu tarz işlere olan talep de artmıştır.
Kesinlikle okuyun: Başarı göstermiş Bir E-ticaret Sitesi Iyi mi Kurulur?

4- Drop shipping

Dropshipping pekçok ademoğlu tarafınca özellikle de Amazon üstünden uygulanmaktadır. Dropshipping satıcının ürünleri stoklamadan satışa sunmuş olduğu iş modelidir. Satıcı bu sistemde, alıcıları bulur, ürünün postalanacağı adresi ve mahsul bedelini müşteriden alır, ürünün ücretini ve postalanacağı adresi şayet direkt tedarikçisine gönderir. Satıcının ünite kazancı şayet ürünü satın almış olduğu bedel ile sattığı bedel arasındaki farktır. Tedarikçilerden misal mamüller ve bununla birlikte kataloglar ve broşürler isteyebilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Dropshipping Nedir? Iyi mi Yapılır?

5- Çocuk bakıcılığı

Çocuklu pekçok aile, tek ebeveynliler de dahil, belli zaman dilimlerinde yarı vakitli çocuk bakıcılığı için epey yüksek talepte bulunmaktadır. Eğer evlatları seviyorsanız ve boş zamanınız var şayet, aileleri yokken ufaklıklara göz kulak olarak çokça oranda ilave gelir elde edebilirsiniz. Yalnızca bakımını daha rahat yapabildiğiniz çocuk yaş grubunu belirlediğinizden ve gerekli rastgele bir sertifika var şayet edindiğinizden güvenilen olun. Eğer uygun ortamınız var şayet kendi evinizi günlük olarak belli sayıda çocuğun bakıcılığını yaptığınız bir yer durumuna getirmeyi düşünebilirsiniz.
Bir tek bakacağınız çocuk adedi ve evlatların güvenliği için evin düzenlenmesi biçiminde mevzularda kanuni engellemeler vardır. İlgili resmi kurumlara başvuru ederek kanuni düzenlemeler ile ilgili informasyon alın. Bağlı bulunduğunuz belediyenin internet sayfasına girerek başvuru formlarına ulaşın. Lüzumlu belgeleri alakalı kurumlardan aldıktan ardından belediyeye başvuru formunuzla müracaat edin. İşletmenizi başarıya ulaşmış bir halde yönetmek istiyorsanız gerekli olan ruhsatname ve izinleri almanız lazım olur. Evde çocuk bakarak iyi mi para kazanılacağı mevzusunda daha ayrıntılı informasyon alabilmek için tıklayınız.

6- Ütü yaparak para kazanmak

Geceleri televizyonun karşısında yahut çocuklar şekerleme yapar iken ütü yapabilirsiniz. İyi bir ütüye, ütü masasına, askılara ve ütü kolasına gereksiniminiz olacaktır. Müşterilerden ütülenecek olan giysileri alın ve tespit edilen vakitte teslim edin. Feysbuk’ta tanıtım verin, arkadaşlarınıza ve ailenize elektronik posta atın yahut dükkanlara ilanlarınızı asın. Detaylı informasyon alabilmek için tıklayınız.

7- Terzilik yaparak para kazanmak

Moda, yoldam ve giyecek en kazançlı işler içerisinde yer almaya hala devam etmekte. Giyim tamirat edebiliyorsanız, kişisellik bağımlısı ya daha azca para sarf etmek talip insanlardan ortaya gelen, gitgide genişleyen bir satın alan kitlesine haiz olabilirsiniz. Üstelik iğne ve iplik ile mucizeler yaratabiliyorsanız, işinize küçükten başlayıp gittikçe büyütebilirsiniz.
Müşteriler size düzeltilmesi ihtiyaç duyulan giysileri getirirler, işiniz bittikten ardından dahi sizden alırlar. Dikiş makineniz var şayet diğer ekipmana gereksiniminiz olmayacaktır.

8- Kullanmadığınız Odayı Kiraya Verin

Oldukça kazançlı bir iş fikri olan Airbnb ile boş odalarınızı kiralamak, size yasal şekilde para kazandırmanın beraberinde şayet hoşunuza gidiyorsa yeni ademoğlu ile tanışıp yeni arkadaşlıklar dahi kurabilmenizi de sağlar.
Her misafir ağırlamanızda devamlı faktör olmanız ve gelecek olan misafirler için ortamı pak tutmanız gerekecektir. Airbnb ile yer kiralama haricinde, bu işi bir üst düzeye taşıyabilir ve konuklarınıza ilave ücret karşılığında birtakım ayrıcalıklar ve şahsi deneyimler sunabilirsiniz. Sözgelişi İstanbul’daki Mehmet Ağcan misafirlerin 18.yy kostümü ve konuşma tarzıyla mahalli bir kent turu yaptırıyor.
Kesinlikle okuyun: Airbnb İle Para Kazanmak

9- Yapın ve satın… Sabunlar, mumlar, losyonlar, kartlar ve benzeri.

El işlerine yatkınlığınız var mı? Becerikli bir insansanız çevrimiçi olarak araç-gereç siparişi verip dilediğiniz ürünleri yapabilir ve ardından bitmiş olan ürünleri çevrimiçi olarak İnstagram, Etsy ve Gittigidiyor biçiminde sitelerde satışa çıkarabilirsiniz.
Bileklikleri, telefon kaplarını, yüzükleri, ev eşyalarını ve üstelik daha dahi çoğunu dünyanın en büyük hür satım kısmı olan Etsy’ de pazarlayabilirsiniz. Etsy yaratıcı olan ve el yapımı ürünlerini satmak talip tamamımız için haşmetli bir site. Boş zamanınız olduğu sürece, el işleri azca anne para gerektiren ve evden rahatlıkla yürütülebilecek işler içerisinde en iyilerinden bir tanesidir. Kendi markanızı oluşturduktan ve alıcı kitlenizi genişlettikten ardından, kendi e- satım sitenizi kurabilir ve sattığınız ürünlerden fazlaca daha oldukca kar edinebilirsiniz. Eğer ürünlerinizi beğeniyle kullanan bir alıcı kitlesi yakalayabilirseniz kendi markanızı dahi oluşturabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Evde Ne Üretip Satabilirim?

10- Online anketler ile para kazanmak

Online anketler sizi varlıklı etmeyebilir yalnız azca oranda dahi olsa para ve hediye kuponu kazanmanızı sağlar. İnternet üstünden çevrimiçi anket ortaya getiren siteleri araştırın. Profil bilgilerinizi doldurarak bu sitelere üye olun. Bu siteler yalnız ellerinde sizin için uygun anketler olduğunda elektronik posta gönderirler ve anketleri yaptıktan ardından ödemenizi kısa sürede yaparlar.
Kesinlikle okuyun: Anket Doldurarak Para Kazanmak

11- Blog yazarak para kazanmak

Binlerce blogger; gıda tarifleri, gezi, film, hayat seçimi ve fazlaca daha çeşitli mevzular üstüne içerikler üretiyor ve tanıtımlar ile iş ortaklıkları sayesinde ayda binlerce lira kazanarak kendi yönettikleri bir kariyere haiz oluyor.
Bu işe adım atmak için atacağınız başlangıç yazma becerilerinizi ilerletmek, belli bir okur kitlesi belirleyip onların isteklerini özümseyebilmek ve pekçok bireyin ilgisini çekebilecek, düzenli olarak sayfanızı görüşme etmelerini sağlayacak bir bloğun iyi mi oluşturulacağını ve neler içerebileceğini öğrenmek olmalı. Ne kadar fazlaca görüşmeci çekebilirseniz öyle fazlaca para kazanabilirsiniz. Sevmiş olarak kullandığınız elektrikli aletler ile ilgili blog yazıları yazmak dahi sizin için kazançlı olur. Blogunuzdan en basit para kazanma tekniği şayet Google Adsense(google reklamları) kullanmaktadır. Bu sayede Google reklamlarını sitenizde yayınlayabilir ve ödemenizi de her ay Google’dan alırsınız.
Kesinlikle okuyun: Google AdSense ile Para Kazanmak
Blog oluşturma sürecinizi süratlendirmek istiyorsanız, ayda milyonlarca kişi tarafınca görüşme edilen yeniisfikirleri.net sitemizi kurup geliştirirken edindiğimiz tecrübelerimizi sizinle paylaşabiliriz. Üstelik sitenizi sizin için sıfırdan kurup tarafınıza teslim ediyoruz. Böylelikle size içerik üretmek, takipçi kitlenizle ilişki ortaya getirmek ve naturel ki daha fazlaca bireyi sitenize çekebilmek için yeterli zaman kalacaktır.
Kesinlikle okuyun: Sizin Hala Websiteniz Yok mu?

12- E-kitap yazarak para kazanmak

Data birikiminizi alıcıların bir yetenek elde etmek, kariyerlerini ilerletmek yahut kendi işlerini kurabilmek için faydalanabileceği bir e- kitapta toplamanız fazlaca kuvvetli bir gelir deposu olur. E-kitap işiniz üzerinde yoğunlaşır ve doğru kitleyi hedeflerseniz yayıncılardan dahi kitap öneriyi almaya başlayabilir ve kendi şahsi markanızı oluşturabilirsiniz.
E-kitaplar reel kitaplardan daha bilindik duruma gelmeye adım atmıştır. Genel olarak ademoğlu kitaplarının tanıtımını kendi blogları vesilesiyle yaparlar. İlginizi çeken bir konu bulun ve bunun ile ilgili yazın.  Isterseniz hayali, ilim montaj yahut dram türlerinde de bir kitap yazabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: E-kitap Yazarak Para Kazanmak

13- Satış ortaklığı ile para kazanmak

Kendinizi, ürünlerinizi, affiliate pazarlama (satım ortaklığı) yaptığınız ürünleri tanıtabileceğiniz tamamıyla parasız hazır bloglar bulunmaktadır. Hiçbir dizayn bilginiz olmaksızın hoş ve okunaklı bir internet sayfası hazırlayabilir, fikirlerinizi ve görüşlerinizi yahut beğendiğiniz bir şeyleri parasız bir halde dünya ile paylaşabilirsiniz. Hoşlandığınız bir konu ile ilgili yazı yazmak biçiminde bir şey. Affiliate bağlantıları paylaşarak para kazanabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Satış Ortaklığı Nedir? Iyi mi Yapılır?

14- Toplumsal Medya Danışmanlığı

Tamamımız Feysbuk, Twitter, ve benzeri. sitelerde fazlaca çok zaman harcamaktan yakınıyoruz, öyleyse niye bu konudaki bilgilerinizi kullanıp bundan para kazanmıyorsunuz? Bir oldukca firmanın, özellikle de yeni kurulanların, üstelik influencerların dahi toplumsal medyayı kullanarak yapmaları ihtiyaç duyulan fazlaca çok işleri var ve nedeniyle onlara bu mevzuda dayanak olacak insanları bulma arayışı içerisindeler. Bu biçiminde iş fırsatlarını Fiverr, Bionluk ve benzeri. sitelerde bulabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Toplumsal Medya Uzmanı Olmak İçin Bilmeniz Gerekenler

15- Online Kurslar

Eğer eksperi olduğunuz ve ihtiras duyduğunuz bir konu var şayet bu mevzuda informasyon sahibi olabilmek için size para ödeyecek ademoğlu ne olursa olsun olacaktır. Yeteneklerinizi, diğerlerine hayatınızda, kariyerinizde yahut işinizde haiz olduğunuz başarıyı iyi mi elde edebileceklerini öğretmek için kullanacaksanız, eğitimci Atıl Samancıoğlu’nun ” Udemy’de Iyi mi 140.000 Eğitim Sattım?” videosunu seyredebilirsiniz.

Kendi çevrimiçi kursunuzu yaratmaya hazır olduğunuzda şayet size Udemy sitesini kullanmanızı öneriyoruz, çünkü Udemy hem basit bir halde üstelik düşük bir maliyetle kursunuzu oluşturup satabileceğiniz bir platform. Ek olarak çevrimiçi kursları iyi mi oluşturabileceğiniz ile ilgili parasız yüzlerce kaynağa haiz.
Kesinlikle okuyun: Udemy’de Ders Vererek Para Kazanmak

16- İnstagram

İnstagram’dahi belli bir takipçi kitlesi edindikten ardından büyük markalar, profilinizde paylaştığınız içeriklere alakalı mahsul yahut hizmet pazarlayan öteki firmalar sizinle iletişime geçebilir. Pazarlama kabiliyetinizi binlerce takipçinizle birleştirdiğinizde her post başına 500 ile 5.000 lira arası gelir elde edebilirsiniz. Belirli bir satın alan kitlesi yakaladığınızda foto yüklemek için harcadığınız vakti kısmak hedefiyle bütün işlerinizi planlama programlarıyla daha süratli ve verimli bir halde yapabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: İnstagram’dan Para Kazanmak

17- Çevirmenlik

Kendi diliniz haricinde dilbilgisi ve kavrama dahi iyi olduğunuz diğer bir dil biliyorsanız tercüme uygulamak, hemen çalışmaya başlayabileceğiniz ve evinizin konforunda kolaylıkla yürütebileceğiniz bir iş. Fiverr, Bionluk biçiminde sitelerde iş bulabileceğiniz biçiminde dilerseniz bu sayfadan bizimle de iletişime geçebilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Çeviri Yaparak Para Kazanmak

18- Amazon’ dahi Satış

Satılabilecek ürünü olan tamamımız Amazon’dahi satım yapabilir (ürününüz yoksa Alibaba yahut Aliexpress.com’dan fazlaca ucuza alıp yüksek kar payıyla pazarlayabilirsiniz).
Kesinlikle okuyun: Amazon’dahi Satış Yapmak İsteyenlere

19- Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Eğlenirken para kazanmanın kuşkusuz en iyi yollarından biri oyun oynamaktır. Bir tek her işte olduğu biçiminde daha fazlaca kazanabilmek için oynadığınız oyunda uzmanlaşmanız gerekebilir.
Kesinlikle okuyun: Oyun Oynayarak Para Kazanmak

20- İş Danışmanlığı

Çalıştığınız iş bölümünde yıllar içerisinde uygun pekçok yetenek yahut sertifika edindiyseniz bu birikimlerinizi boş zamanlarınızda mahalli iş sahiplerine müşavirlik yapma hedefiyle kullanabilmeniz mümkün. Ve böylece büyük ihtimalle size fazlaca kar getirecek bir ilave işe başlamış olacaksınız. Pazarlama, iş stratejisi, yapım, ve benzeri. hangi alanda yetkin olursanız olun şayet mahalli iş sahiplerine sizi işe almaları için inandırma edici bir elektronik posta yollayabilirseniz, problemini çözmede onlara dayanak olmanız için size ücret ödemeye gönüllü olacak pekçok iş sahibi bulabilirsiniz.

21- Sanal Asistanlık

İşleri düzene koyma mevzusunda bir numara mısınız? Elinizden her çeşitli iş geliyorsa evde farazi asistanlık yapmayı düşünebilirsiniz. Elance, Indeed yahut Upwork’ te görkemli işler bulabilirsiniz. Birkaç mühim insanla ilişki durumunda bulunmak, ustalaşmış iş bağlantıları ortaya getirmek, yeni kabiliyetler üzerinde çalışmak( sunu, GIF yahut video uygulamak) görkemli olur.

22- Mobil Uygulamalardan Para Kazanın

Oldukça çok alın teri harcamadan hem oyalanmak üstelik biraz para kazanmak istiyorsanız tam dahi size oranla programlar bulunmaktadır. Bu programları telefonunuza indirip gerekli görevleri yerine getirdiğinizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

23- Google Reklam Uzmanı.

İnternet reklamları ve pazarlama ile ilgili birkaç şey biliyorsanız evde ekstra para kazanmanın en iyi yollarından biri, şirketlere Google Reklamları mevzusunda müşavirlik yapmaktır.Yalnız bu işe başlamadan ilkin, çevrimiçi pazarlama mevzusundaki bilgilerinizi tazelemeli ve Google’ın parasız bir halde sunmuş olduğu Google Ads Eğitimine katılmalısınız.

24- Arama Motoru Uzmanı (Seo Uzmanı)

Sayılar ve kelimlerler aranız iyiyse Google’de sitelerin iyi mi bir algoritmaya sıralandığı öğrenebilir ve bu bilgilerinizi Google’dahi üst sıralarda bulunmak talip şirketlerin hizmetine sunabilirsiniz. Küçük çaplı bir iş dahi size bir oldukca halde binlerce lira kazandırabilir. Ve şayet önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirseniz fazlaca daha çoğunu elde edebilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: SEO Nedir? Iyi mi Yapılır?

25- Uygulama Geliştirme

Hepimizin bilmiş olduğu suretiyle bundan sonra nerdeyse her şey için bir aplikasyon var. Fakat hala daha yenileri çıkmaya ve çokça para kazandırmaya devam etmekte.
Günümüzde hiç bir kodlama becerisine haiz olunmadan dahi aplikasyon geliştirme işi yapılabiliyor. Siz sadece işe koyulmadan ilkin aplikasyon fikrinizi adamakıllı ölçüp biçtiğinizden güvenilen olun. Uygulamanız en çok satılanlar arasına girmese dahi, fazlaca değerli veriler edinmiş olacaksınız.
Kesinlikle okuyun: Uygulama Geliştirerek Para Kazanmak

26- Yığın Fotoğrafçılığı

Mutlu aileler, baloncuk çıkarırken gülen çocuklar, ve benzeri. temalarda foto deneyiminiz var şayet, pekçok fotoğrafçısı olmayı ve çektiğiniz resimleri Unsplash, ShutterStock, iStockPhoto biçiminde yığın foto şirketlerine satma fikrini değerlendirebilirsiniz. Yüklediğiniz fotoğrafların lisansı alındığında telif hakkı ödemesi alacaksınız. Bu işte hakkaten başarıya ulaşmış olmak istiyorsanız, portföyünüzü sergileyebilmek ve özel işbirlikleri sayesinde daha yüksek meblağlar kazanabilmek için muhtemel olduğunca fazlaca foto çekmeniz gerektirme ettiğini dalgınlık etmeyin.
Kesinlikle okuyun: Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak

27- Metin Düzenleme ve Yazımlama

Kelimeler var olmaya devam etmiş olduğu sürece editörlerin zenginliği dahi sürecektir. Bağımsız planlama ve yazımlama işi almış olduğunuz düzenli ücretin beraberinde, garip pekçok mevzuyu okuyup informasyon sahibi olmanızı sağlar. Oldukça kitap okuyor, günlük haberlerdeki imla yanlışları gözünüze takılıyorsa bu iş için biçik kaftan olabilirsiniz.

28- Kullanılmış Elektronik Ürünleri Alın ve Temizleyip Tekrardan Satın

Birçok kişi yanılgı veren bilgisayarları, telefonları yahut kameralarından daha yanılgı gerekçelerini araştırmadan satabiliyor. Eğer onları tamirat edebilme kabiliyetine sahipseniz, boş zamanlarınızda kullanışmış elektronik aletleri temizleyip, hatalarını düzenleyip yeniden satarak yapabileceğiniz bu iş fikrini bir düşünün.

29- Veri Analizi

Sayılarla aranız iyi mi? Birçok işletme data analizinde iyi, kabiliyetli girişimciler kiralama gereksinimi duyuyor. Yeterliliğiniz ve deneyiminiz var şayet bu epey kazançlı bir iş olur. Upwork ve Digiserved biçiminde platformlar sadece iki misal ama pekçok internet sayfası ilave iş arayan, hür çalışan pekçok analitik dahi için görkemli birer fırsat.
Kesinlikle okuyun: Büyük Veri Nedir ve Iyi mi Çözümleme Edilir?

30- Yatırım Yapmak

Yastık altında para saklıyor yahut bütün paranızı davranış hesabına yatırıyorsanız, zekice yatırımlar yapmış olup paranızı daha kazançlı bir halde kullanmayı düşünebilirsiniz. Naturel ki bu dikkat etmenizi gerektirecek pekçok risk içeriyor. Paranızı katlamak istiyorsanız borsa ile ilgili kendinizi eğitmeli ve kısa sürede yüksek kazanç vadeden yatırım tuzaklarından kendinizi korumalısınız.
Kesinlikle okuyun: Yatırım Nedir? Iyi mi Yatırım Yapılır?

31- Muhasebe ve Defter Tutma

Son vakitlerde bir oldukca ufak ve yeni açık işletme daha az değerli olmasından hür vakitli çalışanlardan yardım alıyor. Bu vaziyet sayıları kullanım hünerinizi gösterecek bir sayman olarak size hoş bir fırsat sunabilir.

32- Toplumsal Medya Fenomeni

33- Alan kişi Temsilcisi

Bazı firmalar satın alan hizmetleri için haricen desteğe gerekseme duyuyorlar ve bu firmaların bir oldukca ev odaklı sözleşmeli çalışanları kabul ediyor. Upwork biçiminde hür çalışanların buluğunduğu sitelere üye olur ve işe koyulmadan ilkin ortamın nabzını yoklayabilirsiniz. Isterseniz çevrimiçi bir takım kurabilir ve onlara liderlik de edebilirsiniz. Ve böylece muntazam bir satın alan hizmetleri şirketiyle anlaşıp kazancınızı katlayabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Her Çalışanın Edinmesi Gereksinim duyulan 15 Alan kişi Hizmetleri Becerisi

34- Gayrimenkul Satış Danışmanı

Gayrimenkul piyasası ara sıra büyük sıçramalar yaşıyor ve ademoğlu çoğu kere kere gayrimenkul alım – satımı gerçekleştiriyorlar. Bu dahi resmi işleri, finans yönetimini bilen ve gayrimenkul üstüne ticari bakış açısına haiz olan profesyoneller için epey fazlaca fırsat doğuruyor. Bu mevzularda kabiliyetli olanlar gayrimenkul danışmanlığını evden yapsalar dahi durağan(durgun) bir satın alan kitlesine haiz oluyorlar. Bu alanda uzmanlaşmak basit olmayabilir ama özellikle evleri internet sayfaları üzerinde listeleme mevzusunda ve insanları inandırma etme mevzusunda kendinizi geliştirirseniz epey iyi bir ilave gelir elde edebilirsiniz.

35- Hususi Mobilya Yapımı

Favori hobinizi yahut el sanatınızı size gelir getirecek bir işe dönüştürmek kolaylıkla haiz olabileceğiniz en tatminkar deneyimler içerisinde sayılabilir. Son senelerde fazlaca çok kişi haiz oldukları yahut kullandıkları her şey için yüksek nitelikte kişiselleştirme talep ediyor. Bu yüzden şayet el becerileriniz müşterilerinize özel mobilya yapmanızda size dayanak oluyorsa kendinizi şanslı biri olarak sayın. Yalnızca gayrimenkul sektörünün enerjisini geri kazanmasıyla değil aynı zaman yoldam bağımlısı müşterilerin de adedinin yükselişe geçmiş olması, bu düşünce için epey oldukca kapı açıyor ve ilerleme olanağı sunuyor.

36- Var Olan Bir Web Sitesini Satın Alma

Web sayfaları pay senetlerinden öyle dahi farklı değildir. Bazıları uzun solukta sizin için yüksek kar sağlayabilirler. Bundan ötürü değerlenecek şeyleri bir bakışta tanımada iyiyseniz bu para kazanma fikri tam size oranla. Web sitelerinin de aynı pay senetleri biçiminde devamlı alınıp satılmasının nedeni de budur. Kullanıcı trafiği, gelir miktarı, alan adı yahut fazlaca para getirebilecek, her insanoğlunun gözden kaçırılmış olduğu öteki faktörlere tabi olarak internet sayfaları alıp pazarlayabilirsiniz. Bunun için dünya çapında bilindik olan “Flippa.com” dan yahut ülkemizdeki “R10.net” sitelerinden satılan sitelere ara sıra gözatabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Web Sitesi Alıp Satarak Para Kazanmak

37- Seslendirme Yaparak Para Kazanmak

Oldukça kesintisiz ve düzgün konuşabiliyor ve ses tonunuz dahi etkileyiciyse, pekçok dijital yayıncı ( oyun geliştiricileri, canlandırma film çekenler ve eğitmenlik videosu üreticileri dahil) size seslendirme yapmanız karşılığında epey iyi ücretler ödeyebilir.  Seslendirme sanatçısı arayan bu yayıncılara Bionluk, Fiverr, Freelancer and Upwork biçiminde sitelerden yahut kendi internet sayfaları vesilesiyle ulaşabilirsiniz. Bunların haricinde seslendirme ajanslarıyla dahi ilişki kurabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Seslendirme Yaparak Para Kazanmak

38- Kariyer Koçluğu

Tereddütsüz bir halde en yüksek kar elde edebileceğiniz işleri bulmanın sırrını çözdünüz mü? Arkadaşlarınıza yahut iş arkadaşlarınıza hayallerindeki işleri bulma, iş görüşmelerinde tesirli olma, daha iyi bir maaşta antak kalma yahut mahal yükseltme mevzularında yardım etmede başarılıysanız diğer ademoğlu dahi yardımınız karşılığında size ücret ödemeye gönüllü olabilirler ve bu iş için fazlaca çok zaman harcayacak olmamanız dahi bu işi haşmetli kılıyor.
Bu şekil şeyleri yapar iken, insanlara hakkaten dayanak olacak fikirler sunmaya ve yaptığınız işidestelemek için liderlik ettiğiniz misal halleri bir araya getirip sunmaya odaklanın ve neticesinde müşterilerinize sunduğunuz yardımın karşılığı olan tutarı almaya hazır olun.
Kesinlikle okuyun: Yaşam Koçu Iyi mi Olunur?

39- Podcast

Ses içerikleri biçiminde de bilinin podcast yayınlarının kullanım oranı son senelerde ortalama %32 oranında fazla halde. Belirli bir konu üstüne yoğunlaştığınız podcastinizi takip eden düzenli bir kitle yakalayabildiğinizde aralara tanıtım alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.Sözgelişi 20-30 bin kişi tarafınca dinlenen bir podcastten yayınlanma başına 250 ile 500 lira içerisinde değişen miktarlarda para kazanabilirsiniz.
Sözgelişi The Tim Ferriss Show, “ 4 Saatlik Hafta” kitabının yazarı Tim Ferriss’in sunmuş olduğu, şimdilik bir numarada olan iş içerikli podcasttir. Bu podcast sayesinde Tim son çıkan kitabı “ Tools of Titans”ı New York Times Oldukça Satanlar Sıralaması’ne sokabilmiş ve geniş bir okur kitlesine haiz olabilmiştir.
Kuşkusuz ki fazladan bir takipçi kitlesine sahipseniz podcastlerinizin dinlenmesi mevzusunda sorun yaşamayabilirsiniz.
Kesinlikle okuyun: Podcast ile Iyi mi Para Kazanılır?

40- E-ticaret Yapmak

Her sene ortalama %25 oranından büyüyen e-ticaret pazarında yerinizi alabilmek için nerdeyse geç kalmış sayılmazsınız. Bir tek bu işe girişmeden ilkin ayrıntılı bir soruşturma yapmalı ve emeklerinizin boşa gitmemesi için kendinize güvenilen bir kılavuz edinmelisiniz.
Kesinlikle okuyun: E-Tecim Yapmak İstiyorum, Ne Satabilirim?

Evde Para Kazanmak İsteyenler İçin İpuçları

Toplumsal ağlar ürünlerinizi yahut hizmetlerinizi göstermenin en iyi yollarından bir tanesidir.
Bir şeyler satmak istiyorsanız yalnız postalayamıyorsanız kargo şirketlerini araştırın. Kargo firmaları ile ilişki kurun ve fiyatlar mevzusunda antak kalma halletmeye çalışın.
Yapmaktan hoşlandığınız ve başarıya ulaşmış olduğunuz mevzular ile ilgili düşünün. Herhangi bir işe başlamadan ilkin kanuni kısıtlamaları denetleme ettiğinizden güvenilen olun.

Evde internetten para kazanma yolları
Eğer teknoloji ve internet ile aranız iyiyse evinizde internetten para kazanabileceğiniz pekçok iş olanağı mevcut.

“Evde iyi mi para kazanılır?” sorusuna yanıt arayanlar için en kazançlı evde iş imkanlarını ve evde para kazandıran en mantıklı işleri incelemeye devam edeceğiz.

Evde Çevirmenlik Meydana getirecek Dostlar Arıyoruz!

100.000 TL Paranız Olsa Iyi mi Yatırım Yapardınız? Derhal Deneyin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolokayitci jigoloilansitesi jigolosahibinden jigoloajansimiz jigolodiyarı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün