Ana Sayfa > ccv > Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6000 TL Ek Gelir)

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6000 TL Ek Gelir)

Yeni İş Fikirleri

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

Covid-19 Pandemisinin etkisiyle birçok işletmenin evden emek verme modeline geçmesiyle beraber evde paketleme işi veren firmaların sayısında mühim düzeyde artış yaşanmıştır. Sadece bu zamanda gelir kaybı yaşayan kişilerin sayısındaki artış da paketleme işlerine yönelimi artırmış ve eskiye nazaran evde paketleme işi bulmak mühim düzeyde güçleşmiştir. Bu rehberde 2021 yılı itibarıyla evde paketleme veren firmalar ve yapılabilecek paketleme işlerini bulabilirsiniz.
Türkiye’de evde ek iş olarak yapılabilecek en iyi işlerden biri paketlemedir. Devletimizde evde paketleme işi veren birçok şirket bulunmaktadır ve bu firmalar vasıtasıyla aylık 6000 liraya kadar ek gelir elde etmek mümkün.
Türkiye’de evde paketleme işi veren firmalar son dönemde bu işi çoğu zaman toplu olarak sağlamaktadır. Bu yüzden 5-6 kişilik toplu bir ekibiniz var ise, evde paketleme işi veren firmalardan iş alma şansınız terfi edecektir. Evde ek iş yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak istiyor ve bunun için bir ek iş fikri arıyorsanız; evde paketleme işi yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.
Devletimizde çoğu zaman perakende işi meydana getiren firmaların oldukca büyük bir kısmı paketleme hizmetine gereksinim duymaktadır. Sadece bu işletmelerin büyük bir kısmı bunun için personel istihdam etmek suretiyle ana para sahibi değildir. Bu yüzden paketleme gereksinim duyan işletmelerin büyük bir kısmı bunun için evden çalışabilecek insanlardan hizmet alıyor. Siz de böylelikle paketleme gereksinim duyan işletmeler yada direkt şahıslar için hizmet verebilir ve para kazanabilirsiniz.
Evde paketleme imkanı olan iş fikirleri ve iyi mi para kazanabileceğinize yönelik ayrıntılar…
İÇİNDEKİLERNE KADAR KAZANABİLİRİM?NASIL İŞ BULUNUR?ÖNEMLİ NOT: DOLANDIRICILARA DİKKAT!1. SABUN PAKETLEME2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME3. TESBİH PAKETLEME4. KINA PAKETLEME5. MUM PAKETLEME6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME7. TELEFON KILIFI PAKETLEME8. VİDA PAKETLEME9. BONCUK PAKETLEME10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME14. MASKE PAKETLEME15. SÜPÜRGE TORBASI PAKETLEME16. TÜTSÜ PAKETLEME17. HAVLU PAKETLEME18. DEKORATİF TAŞ PAKETLEME
NE KADAR KAZANABİLİRİM?
Evde paketleme işiyle kazancınız çoğu zaman ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Çoğu zaman tek bir şahıs paketleme işleri ile aylık 6 bin liraya kadar gelir elde edebiliyor. Sadece evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye çoğu zaman iş vermiyor. İşletmeler çoğu zaman 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.
Evde paketleme işi veren firmalar yönelik araştırma yaparken oldukça yüksek rakamlarda gelir iddiasında bulunan işletmelere karşı dikkatli olun. Evde paketleme işi ile aylık 6 bin liradan fazla gelir elde etmek bu işin üst zirveleri içinde yer almıştır.

ilgili içerik

Evde Takı – Aksesuar Yaparak Para Kazanmak

NASIL İŞ BULUNUR?
Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Mühim olan paketleme işini bulabilmektir. Maalesef devletimizde işsizliğin yükselmesiyle beraber evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı oldukca yükselmiş ve bundan dolayı iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri meydana getiren firmalara direkt telefonla ulaşabilir yada işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi meydana getiren firmalara ulaşamadıysanız direkt şehrinizdeki Organize Endüstri Bölgeleri‘ne gidebilirsiniz. Buna karşın iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.
İşletmeler bizlere evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir informasyon talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız. Lakin, son dönemde oldukca fazla paketleme işinin bulunmadığını belirtmekte yarar var.
ÖNEMLİ NOT: DOLANDIRICILARA DİKKAT!
Asla fakat asla evde ek iş meydana getiren firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir şahıs yada kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira oldukca büyük olasılıkla dolandırılacaksınız. Bu yüzden evde ek iş ararken asla bir işletmeye yada şahsa para ödemeyin!

Çoğu zaman devletimizde aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:
1. SABUN PAKETLEME

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Çoğu zaman organik sabun meydana getiren firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işini yapmak kolaydır.
Çoğu zaman sabunlar 3’lü ve 6’lı paketler şeklinde hazırlanmış olur ve bunlar büyük koli paketlerine yerleştirilir. Sıhhat ve hijyen koşullarının iyi bir halde sağlanması önemlidir. Koliler ve paketler şirket tarafınca çoğu zaman tertipli olarak denetim edilir.
2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Çoğu zaman 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanmış olur. Bu paketleme işi son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bulabilmek mümkün. Çoğu zaman atölyeler tarafınca sağlanan paketleme işleri içinde yer almıştır. İnternetten üreticileri aramak ve iletişime geçmek iş bulmanızı kolaylaştırabilir.

ilgili içerik

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar Sıralaması

3. TESBİH PAKETLEME

Devletimizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile beraber tesbih paketleme gereksinimlerinde artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.
Online satış kanallarının yazışma adresleri ile bilhassa Feysbuk’ta sayfaları bulunan üretim atölyelerine ulaşmanızı tavsiye ederiz. Tesbih paketlemeye yönelik işlerin sayısında mühim bir artış var.
4. KINA PAKETLEME

Son dönemde Hint Kınası‘nın yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla beraber kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.
Kına üretim atölyeleri tarafınca verilen paketleme işleri içinde yer almıştır. Bilhassa Güneydoğu Anadolu bölgesinde yoğun olarak iş bulabilirsiniz.
5. MUM PAKETLEME

Mumlar artık çoğu zaman dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum meydana getiren işletmeler artık şık ve standart ölçüler haricinde mumlar üretiyor. Durum bu şekilde olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi meydana getiren firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.
Mum paketleme işini yapmak kolaydır. Sadece değişik dekoratif mumların herbirini şık olarak ayrı ayrı paketlemek mühim bir mesai istemektedir. Tekli olarak en fazla gelir elde eden paketleme işleri içinde yer almıştır.
Mum üretimi meydana getiren tesis sayısı azdır. Çoğu zaman İzmit ve Bursa dolaylarında oldukca fazla tesis bulunuyor.
6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi meydana getiren firmalar çoğu zaman 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bundan dolayı paketleme için personel istihdam etmek mevzusunda kafi ana paraya haiz değiller. Siz de plastik ve karton imalatı meydana getiren işletmeler vasıtasıyla evde bardak paketleme işi yapabilirsiniz.

ilgili içerik

Evde Plastik – Karton Bardak Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

Piyasada satılan yüzlerce değişik modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden oldukca daha kolay. Sadece bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek mevzusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlardan destek almaktadır. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.
Satış rakamlarında yaşanmış olan yükseliş ile beraber 2021 yılı itibarıyla en oldukca bulunabilen paketleme işleri içinde içeriyor. 3 kişilik bir ekip ile tertipli emek verme sonucu aylık 15 bin liraya kadar gelir elde etmek mümkündür.
Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.
8. VİDA PAKETLEME

Yaşadığınız şehirde bir organize endüstri bölgesi var ise, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elemanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar vasıtasıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.
Vida ve bağlantı elemanlarının sayısı bir fazlaca fazladır. Bundan dolayı bu iş mühim düzeyde mesai istemektedir. İşletmeler çoğu zaman sürümden kazanç elde etmiş olduğu için satış sayıları bir fazlaca fazladır. Dolayısıyla para kazanabilecek düzey için bir ekip ihtiyacınız olacak.

ilgili içerik

Derhal Bugün Youtube’den Para Kazanmak

9. BONCUK PAKETLEME

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden değişik boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.
Boncuk paketleme işi birçok öteki paketleme işine nazaran daha zahmetlidir. Gelir potansiyeli ise öteki iş fikirlerine gore daha düşüktür. Eğer tek şansınız değilse; öteki iş fikirlerini incelemeniz önerilir.
10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

Duş başlıkları çoğu zaman 5-6 değişik parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını meydana getiren firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını meydana getiren oldukca sayıda şirket ne yazık ki bulunmuyor.
Montaj mevzusundaki destek vasıtasıyla tek şahıs için aylık 6 bin liraya kadar net gelir fırsatı sağlıyor.
11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı meydana getiren firmalara ulaşmanız kafi.
Çoğu zaman ayakkabı atölyelerinde bağcık üretimi de yapılmaktadır. İş bulmak için ayakkabı atölyelerinden de informasyon alabileceğinizi belirtmekte yarar var. Gelir potansiyeli ise düşüktür. Averaj tek şahıs için aylık gelir 2 bin lira düzeyinde bulunuyor.
12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

Her geçen gün üretimi artan ürünler içinde yer almıştır. İnternetten satış sayıları mühim düzeyde yükseliş yaşamaktadır. Birçok ürünün montajı ve paketlemesi ile satışa sunuluyor.
Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını meydana getiren firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.
13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Çoğu zaman bu iş dernekler tarafınca verilmektedir. Bilhassa Ramazan ayında ve dini bayramlar döneminde iş hacmi ciddi oranda artmaktadır. Yıl boyu tertipli iş bulmanın zor olduğu paketleme işleri içinde yer almıştır. Sadece dönemlik olarak gelir potansiyeli mühim seviyede artıyor.
14. MASKE PAKETLEME

Covid-19 pandemisiyle beraber en oldukca bulunan paketleme işlerinden bir tanesi de maske paketlemedir. Bu işi meydana getiren firmaların sayısı tam anlamıyla katlanmış ve işletmeler evden çalışmak isteyenlere de bu işi vermeye adım atmıştır. Ciddi bir ekibe sahipseniz, 2021 yılı itibarıyla bulabileceğiniz en iyi paketleme işi; maske üretimi meydana getiren işletmelerdir.

ilgili içerik

Instagram’dan Aylık 12000 TL Para Kazanmak

15. SÜPÜRGE TORBASI PAKETLEME

Yüksek adetli satış rakamlarına ulaşan süpürge torbaları için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Çoğu zaman 10’ar ve 50’şer iki ayrı paketleme talebi bulunmaktadır. Bu işi çoğu zaman markasız üretim atölyelerinden bulabiliyorsunuz. Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana benzer biçimde büyük organize endüstri bölgesi bulunan şehirlerde yoğunlukla bulunabilen bir paketleme işidir.
16. TÜTSÜ PAKETLEME

Kullanımı son dönemde tekrardan moda olan tütsüler için paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Ufak üretim atölyelerinde üretilen tütsüler için verebileceğiniz paketleme işi ekibiniz aracılığı ile aylık 4 bin liraya kadar net gelir elde edebilirsiniz.
17. HAVLU PAKETLEME

Şık bir paketleme ihtiyacına haiz olan havlular için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Bilhassa çeyiz amacı ile kullanılan ve gelinler için şık bir halde paketlenen havlulara yönelik mühim iş fırsatları bulunmaktadır. Değerlendirmek için tekstil atölyelerini kullanabilirsiniz.
18. DEKORATİF TAŞ PAKETLEME

Dekoratif taşlar, garip bir sektör olarak son dönemde mühim satış rakamlarına ulaşmıştır. Ülkemizin her noktasında konutlara ve iş yerlerine yönelik satılan dekoratif taşlar için de paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Bu işi kendi başına meydana getiren birçok ev hanımı da bulunuyor. Siz de kendi dekoratif taşlarını doğadan toplayıp, Instagram benzer biçimde platformlarda paketlenmiş bir halde satışa sunabilirsiniz.

ilgili içerik

Asla Parası Olmayanlar İçin 35 Sermayesiz İş Fikirleri

Yazar:
Yeni İş Fikirleri

0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir