Evden çalışarak yüksek gelir Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 5000 TL Ek Gelir)

Yeni İş Fikirleri

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

Covid pandemisinin etkisiyle birçok işletme artık evden emek harcama modeline geçmiş ve evde paketleme işi veren firmalar mühim düzeyde artmıştır. Yalnız bu zamanda gelir kaybı yaşayan kişilerin sayısındaki artış da paketleme işlerine yönelimi artırmış ve eskiye nazaran evde paketleme işi bulmak mühim düzeyde güçleşmiştir. Bu rehberde 2021 yılı itibarıyla evde paketleme olarak yapılabilecek işleri bulabilirsiniz.
Türkiye’de evde ek iş olarak yapılabilecek en iyi iş fikirlerinden biri paketlemedir. Devletimizde evde paketleme işi veren birçok şirket bulunmaktadır ve bu firmalar vasıtasıyla aylık 5000 liraya kadar ek gelir elde etmek mümkün.
Türkiye’de evde paketleme işi veren firmalar son dönemde bu işi bir oldukça süre toplu olarak sağlamaktadır. Bundan dolayı 5-6 kişilik toplu bir ekibiniz var ise, evde paketleme işi veren firmalardan iş alma şansınız terfi edecektir. Evde ek iş yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak istiyor ve bunun için bir ek iş fikri arıyorsanız; evde paketleme işi yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.
Devletimizde bir oldukça süre perakende işi icra eden firmaların fazlaca büyük bir kısmı paketleme hizmetine gereksinim duymaktadır. Yalnız bu işletmelerin büyük bir kısmı bunun için personel istihdam etmek suretiyle ana para sahibi değildir. Bundan dolayı paketleme gereksinim duyan işletmelerin büyük bir kısmı bunun için evden çalışabilecek insanlardan hizmet alıyor. Siz de böylelikle paketleme gereksinim duyan işletmeler yada direkt şahıslar için hizmet verebilir ve para kazanabilirsiniz.
İÇİNDEKİLERNE KADAR KAZANABİLİRİM?NASIL İŞ BULUNUR?ÖNEMLİ NOT- DİKKAT!1. SABUN PAKETLEME2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME3. TESBİH PAKETLEME4. KINA PAKETLEME5. MUM PAKETLEME6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME7. TELEFON KILIFI PAKETLEME8. VİDA PAKETLEME9. BONCUK PAKETLEME10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME14. MASKE PAKETLEME
NE KADAR KAZANABİLİRİM?
Evde paketleme işiyle kazancınız bir oldukça süre ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Bir oldukça süre tek bir şahıs paketleme işleri ile aylık 5 bin liraya kadar gelir elde edebiliyor. Yalnız evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye bir oldukça süre iş vermiyor. İşletmeler bir oldukça süre 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

ilgili içerik

Evde Takı – Aksesuar Yaparak Para Kazanmak

NASIL İŞ BULUNUR?
Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Mühim olan bu işi bulabilmektir. Maalesef vatanımızda işsizliğin yükselmesiyle beraber evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı fazlaca yükselmiş ve bu yüzden iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri icra eden firmalara direkt telefonla ulaşabilir yada işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi icra eden firmalara ulaşamadıysanız direkt şehrinizdeki Organize Endüstri Bölgeleri‘ne gidebilirsiniz. Buna karşın iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.
İşletmeler bizlere evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir data talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız.
ÖNEMLİ NOT- DİKKAT!
Asla fakat asla evde ek iş icra eden firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir şahıs yada kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira fazlaca büyük olasılıkla dolandırılacaksınız. Bundan dolayı evde ek iş ararken asla bir işletmeye yada şahsa para ödemeyin!

Bir oldukça süre vatanımızda aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:
1. SABUN PAKETLEME
Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Bir oldukça süre organik sabun icra eden firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işi kolaydır, bir oldukça süre 6’lı paketler hazırlanmış olur ve iyi bir halde kapatıldığından güvenilir olmuş olmuş olmuş olursunuz.
2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME
Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Bir oldukça süre 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanmış olur. Bu iş fikri son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bu iş fikrini bulabilmek mümkün.

ilgili içerik

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar Sıralaması

3. TESBİH PAKETLEME
Devletimizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile beraber tesbih paketleme gereksinimlerinde artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.
4. KINA PAKETLEME
Son dönemde Hint Kınası‘nın yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla beraber kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.
5. MUM PAKETLEME
Mumlar artık bir oldukça süre dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum icra eden işletmeler artık şık ve standart ölçüler haricinde mumlar üretiyor. Durum bu şekilde olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi icra eden firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.
6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME
Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi icra eden firmalar bir oldukça süre 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bu yüzden paketleme için personel istihdam etmek mevzusunda kafi sermeyeye haiz değiller. Siz de plastik ve karton imalatı icra eden işletmeler vasıtasıyla evde paketleme işi yapabilirsiniz.
7. TELEFON KILIFI PAKETLEME
Piyasada satılan yüzlerce değişik modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden fazlaca daha kolay. Yalnız bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek mevzusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlara iş vermektedir. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.
8. VİDA PAKETLEME
Yaşadığınız şehirde bir organize endüstri bölgesi var ise, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elamanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar vasıtasıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

ilgili içerik

Derhal Bugün Youtube’den Para Kazanmak

9. BONCUK PAKETLEME
Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden değişik boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.
10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME
Duş başlıkları bir oldukça süre 5-6 değişik parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını icra eden firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını icra eden fazlaca sayıda şirket ne yazık ki bulunmuyor.
11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME
Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı icra eden firmalara ulaşmanız kafi.
12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME
Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını icra eden firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.
13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME
Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Bir oldukça süre bu iş dernekler tarafınca verilmektedir.
14. MASKE PAKETLEME
Covid-19 pandemisiyle beraber en fazlaca bulunan paketleme işlerinden bir tanesi de maske paketlemedir. Bu işi icra eden firmaların sayısı tam anlamıyla katlanmış ve işletmeler evden çalışmak isteyenlere de bu işi vermeye adım atmıştır. Ciddi bir ekibe sahipseniz, 2021 yılı itibarıyla bulabileceğiniz en iyi paketleme işi; maske üretimi icra eden işletmelerdir.

ilgili içerik

Instagram’dan Aylık 12000 TL Para Kazanmak

Yazar:
Yeni İş Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.