Evde Ne İş Yapabilirim Diyenlere

evde ne is yapabilirim diyenlere 601890a94d3df Evde Ne İş Yapabilirim Diyenlere

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Parasız VİOP Deneyim etme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Ülke çapında birçok insan evden emek vererek para kazanmanın yollarını arıyor. Küçük evlatların mesuliyetinden sorumlar anne ve babalardan, emekli olmuş insanlara kadar tamamımız gelirlerini artıracak bir gelir deposu arıyor. Tamamımız finansal anlamda ivme kazanma ardında. Savaşım edilmesi gereksinim duyulan ise yeni bir ‘evden iş’ temelli kariyer inşa edebilmek.
Siz de “evde ne iş yapabilirim ve iyi mi para kazanabilirim” diyorsanız bu yazımız tam size gore. Size evden iş modeline yönelik beyin fırtınası yapmanızı sağlayacak ve sonunda sizin için doğru olan işi bulmanıza destek olacak yollar sunuyoruz. İşte “evde ne iş yapabilirim” diyenlerin uygulaması gereksinim duyulan adımlar:

 
Adım 1
Hakkaten sevmiş olarak yaptığınız aktivitelerin bir listesini çıkarın. Bu listeyi, tutkularınızı içeren meslekleri de kullanarak bir beyin fırtınası yapmak için kullanın. İlk etapta küçük düşünün ve bu işleri asla para almadan yaptığınızı hayal edin ve hala sizi mutlu edip edemeyeceğini düşünün. Geçmişte kullanma fırsatı bulamasanız da spesifik, hususi yeteneklerinizi gözden geçirin, bir iş, bir ürün ya da servisin sunumu için kullanabileceğiniz ne benzer halde özellikleriniz var?
 
Adım 2
Listenizi bir kez daha gözden geçirin ve evden iş modeline uygun olamayacakları eleyin. Ek olarak bir kariyer fırsatı görmediklerinizi de eleyin. Örneğin kitap okumayı seviyorsanız ve de birazcık utangaç bir karakterseniz, muhtemelen sahaya çıkıp, ya da video üstünden satış için tanıtım yapmak size uymayacaktır bundan dolayı en basitinden asla keyif almazsınız hatta bu size işkence benzer halde gelebilir.
 
Adım 3
Şimdi listede kalan aktiviteleri yapmaktan niçin hoşlandığınızı tespit edin. Bu sizin için fazlaca açık olabilir, nedenini sorgulama gereği duymayabilirsiniz bir tek bu biçim şeyleri kağıda dökmek, fikri genişletebilmek açısından önemli. Örneğin eğer çocuklarla birlikte vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, “ onlara birşeyler öğretmekten keyif alıyorum, onların büyüdüğünü görmek güzel, beni güldürüyorlar ve onlarla oyun oynamayı seviyorum” şeklinde cümleler yazabilirsiniz.
 
Adım 4
Aktivitelerinize istinaden, ihtimaller içinde ‘evden iş’ modellerini yazarak listenizi genişletin. Yukarıdaki örneği kullanarak örnek olarak listenizde, gündüz okul öncesi ve ya sonrası çocuk bakımı, evden sunum yapabileceğiniz şekilde kitap ve oyuncak satışı ya da çocuklar için yeni koleksiyon giyim satışı benzer halde mesleklere yer verebilirsiniz. Aklınıza gelen fikirleri listeye yazmaktan çekinmeyin. İlk başta fikirler size saçma ya da ihtimaller içinde gözükmese de yazın, düşüncelerinizi yönlendirdiği bölgeleri görünce şaşkınlık edeceksiniz!
 
Adım 5
İş fikirlerinizi şimdi bir de online olarak araştırın. Araştırmanız esnasında fırsatların sizin listenizdeki iş fikirleriyle uyuşup uyuşmadığın ortaya çıkarın. Firmaların, ‘evden yürütülebilecek’ bir franchise vermeye eğilimli olup olmadıklarını, ya da fabrikadan halka satış gerçekleştiren üreticilerin, ürünlerini direk sizin web siteniz üstünden satışına izin verip vermediklerini tespit edin. Aklınıza ilk gelen işe koyulmayın, araştırmanız fikirlerinizi daraltmanızı sağlayacak ve onları geliştirecek bir yönde olmalı.
 
Adım 6
Benzer alanlarda çalışan insanlarla görüşün. Onlara işe iyi mi başladıklarını, ne tür engelleri aştıklarını ve değişik olarak ne benzer halde hizmetler verdiklerini sorun. Müşterilerinin ne tür ürün ve ya servise gereksinimleri bulunduğunu sorun. Birçok iş sahibi kendi başarı öyküsünü anlatmaya bayılır ve siz de onlara anlattırarak tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.
 
Evde yapabileceğiniz işlerin sıralaması:
1 – Evde internetten yapabileceğiniz işler
2 – Ev hanımlarına hususi evde yapılacak işler

Evde  iş yapmak isterim ne iş yapabilirim diyenlere hususi yazılar kaleme almaya ve birbirinden güzel iş olanaklarını araştırmaya devam edeceğiz. Sevgi ve para ile kalınca.

Evde Çevirmenlik Meydana getirecek Dostlar Arıyoruz!

100.000 TL Paranız Olsa Iyi mi Yatırım Yapardınız? Derhal Deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir