evde kozmetik urunleri satisi 6018909838508 Evde Kozmetik Ürünleri Satışı

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Bayanlara özel en popüler evde iş imkanlarını ve ek iş fikirlerini araştırmaya devam ediyoruz. Evinizden çevrenizdekilere kozmetik ürünleri satışı yaparak hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Nasıl mı?
Evde kozmetik ürünleri satmak heyecan verici ve karlı bir iş imkanıdır. Bununla birlikte öncelikle ürünlere nasıl ulaşacağınızı belirlemelisiniz. Bazı insanlar kozmetik ürünlerini kendileri yaparlar ki bu yöntem hem maliyetlidir hem de zaman alır. İnsanların çoğu Oriflame, Huncalife veya Avon gibi doğrudan satış firmalarına üye olurlar. Ancak siz daha doğal olan kozmetik ürünlerden satmak istiyorsanız sıfırdan da başlayabilirsiniz.

 
Evde kozmetik satışı nasıl yapılır?
1 – Kendinize bir çalışma ortamı yaratın.
2 – Evinizden çalışacak olsanız bile işletme ruhsatı ve izinler almanız gerekebilir. İlgili resmi kurumlara başvurarak yapmanız gerekenleri öğrenin.
3 – Doğrudan satış tedarikçisi ile çalışmayı düşünüyorsanız doğrudan satış firması seçin. Kozmetik işinizi sıfırdan kuracaksanız bir toptancı bulun. İnternet üzerinden araştırma yaparak potansiyel toptancılara ulaşabilirsiniz.
4 – Farklı kozmetik toptancılarını arayın. Bu toptancıların ilgilendiğiniz ürünleri sattığından emin olun. Size en düşük birim fiyatı verecek olan toptancıyı seçin.
5 – Doğrudan satış firmasından veya toptancıdan ürün numuneleri, kataloglar, fiyat listeleri, sipariş  formları ve hediye kutuları isteyin.
6 – Düzenleyeceğiniz parti veya şov için arkadaşlarınızı ve ailenizi çağırın. Her ay mümkün olduğunca çok parti düzenleyin.
7 – Her fırsatta numunelerinizi, kataloglarınızı, fiyat listelerinizi ve sipariş formlarınızı kullanın. İnsanlara çeşitli ürünler sunun. İnsanların ürünlerle ilgili sorduğu sorulara tatmin edici cevaplar verin. Elinizde ürün numunesi yoksa katalogları gösterin. Müşterilerinize bütün fiyat listelerini ve sipariş formalarını dağıtın. Daha sonra herkesin formunu toplayın.
8 – Her hafta müşterilerin siparişlerini doğrudan satış firmasına veya toptancıya bildirin. Sadece ürünlerin toptan fiyatını ödeyin.
9 – Ürünler geldiğinde müşterileri arayın. Siparişleri dağıtmak için bir zaman ayarlayın. Bütün siparişleri hediye kutularına koyun.
 
İhtiyacınız olanlar

Toptancı
Kozmetik ürünler
Kataloglar
Satış kılavuzu
Fiyat listeleri
Sipariş formları
Hediye kutuları
Gelir/ gider defteri

 
İpucu
Boş olduğunuz akşamlarda ve hafta sonlarında arkadaşlarınızı davet edin. Satış, sipariş, paketleme ve dağıtım için düzenli kayıt tutun. Kataloglarınızı yanınızda taşıyın veya eşinize dostunuza dağıtın. Fırsatınız olduğu her an kozmetik ürünlerinizin tanıtımını yapın.
Evde ne satabilirim, ne iş yapabilirim diyen ev hamınlarına özel iş imkanlarını ve ek gelir fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Evde Çevirmenlik Yapacak Arkadaşlar Arıyoruz!

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Hemen Deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir