evde ek is ilanlari ile kisa surede 4000 tl para kazanin 6025e15f27e88 Evde Ek İş İlanları ile Kısa Sürede 4000 TL Para Kazanın

Yeni İş Fikirleri

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

Evde iş ilanları vesilesiyle kısa sürede hayal ettiğiniz gelire haiz olabilirsiniz. Türkiye’de bilhassa ev hanımları tarafınca yoğun olarak takip edilen evde ek iş ilanları ile birçok değişik işletmenin gereksinimlerine yönelik çalışabilir ve para kazanabilirsiniz.
2020 itibarıyla dünya genelinde tesirini gösteren Coronavirus salgını ile beraber işletmelerin birçoğu evde ek iş yapanlara yönelik iş ilanları ile gereksinimlerini karşılamaya çalışıyor. Ofis ve yapınak şeklinde ortamlarda sınırı olan istihdam icra eden işletmeler; evde çalışanlara da ek iş vererek işletmenin ürün ve hizmetlerini başarıya ulaşmış bir halde gerçekleştirmeye çalışıyor. Siz de evde iş arıyorsanız; evde ek iş ilanlarına başvuruda bulunarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Türkiye’de evde iş ilanlarının en oldukça odaklandığı işler ise;
İÇİNDEKİLER1. PAKETLEME İŞLERİ2. EVDE ŞEKER YAPIMI3. DEKORATİF VAZO YAPIMI4. ORGANİK SABUN YAPIMI5. RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK6. SAÇ TOKASI HAZIRLAMAK7. MİNİ EL ÇANTASI HAZIRLAMA8. EDİTÖRLÜK9. TUR PAKETİ SATIŞIİŞ İLANLARI NASIL BULUNUR?İŞ İLANLARI BÖLÜMÜ
1. PAKETLEME İŞLERİ
İşletmelerin en oldukça gerekseme duyduğu işlerden biri normal olarak paketlemedir. Sadece işletmeler paketleme için onlarca personel istihdam etmek yerine evde iş ilanları yayınlarak; evde çalışabilecek kişilere iş sağlamaktadır. Böylelikle işletmeler hem yüksek maaşlardan sıyrılmakta hem de sigorta şeklinde harcamaları ödemek zorunda kalmamaktadır. Evde ek iş yapmak isteyenlerin en oldukça tercih edebileceği iş fikirleri bu alandadır.
Çoğu zaman sabun, bardak altlığı, kına, tesbih, mum, karton bardak ve telefon kılıfı paketleme işleri bulunabiliyor.
2. EVDE ŞEKER YAPIMI
İşletmelere yönelik ev şekerleri yapılarak para kazanabiliyorsunuz. Birçok şekerleme türü artık organik hazırlanarak satışa sunuluyor. Bilhassa ebeveynlerin sıhhat endişelerinin artmasıyla beraber popülaritesi terfi edecektir. Evde şeker yapımına yönelik iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz.
3. DEKORATİF VAZO YAPIMI
Son dönemde insanoğlu artık evlerine standart vazoları almak yerine ahşap ve el işi ile hazırlanmış vazolara yönelmiş durumda. Ufak bir atölyeniz var ise yada evinize bir imalathane kurabilecekseniz hem kendiniz satış yapabilir hem de dekoratif çiçeklik satışı icra eden işletmelere yönelik hizmet verebilirsiniz.

ilgili içerik

Para Kazandıran Değişik ve Zekice 52 İş Fikirleri

4. ORGANİK SABUN YAPIMI
Sıhhat endişelerinin artmasıyla beraber tüketiciler standart endüstri tipi sabunlar yerine organik sabunlara yönelmeye devam ediyor. Oldukça kolay bir halde birkaç Youtube videosu izleyerek bile organik sabun yapabilir ve satışa sunabilirsiniz. Evde iş ilanlarının bir kısmı organik sabun yapımına yöneliktir.
5. RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK
Oldukça şık ve ilgi çekici fotoğraf çerçeveleri 200-300 liradan bile alıcı bulabiliyor. Kolaylıkla evde hazırlanabilen bu çerçeveler için en oldukça iş ilanı veren işletmeler ise fotoğrafçılar. Eğer aradığınız iş ilanını bulamadıysanız; şehrinizdeki birkaç fotoğrafçıya giderek iş imkanlarına yönelik araştırma gerçekleştirin. Ne olursa olsun ilgilenecek olan işletmeler bulabilirsiniz. Birkaç örnek götürmeyi ihmal etmeyin.
6. SAÇ TOKASI HAZIRLAMAK
Çoğu zaman işletmeler size saç tokası parçaları gönderirler ve siz de bu tarz şeyleri birleştirip, paketledikten sonrasında satışa hazır hale getirir ve şirkete gönderirsiniz. Averaj olarak her saç tokası için 20-30 kuruş kazanırsınız. Birkaç şahıs beraber yaparak kazancınızı aylık 4000 TL’ye kadar yükseltebilirsiniz.
7. MİNİ EL ÇANTASI HAZIRLAMA
Çoğu zaman ufaklıklara yönelik hazırlanan mini el çantaları son dönemde oldukça ciddi satış rakamlarına ulaştı. Kendi başınıza bir Instagram Butiği açarak da satış yapabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz. İş ilanlarına yönelik araştırma yerine kendi işinizi kurmanızı ne olursa olsun öneriyoruz.
8. EDİTÖRLÜK
Evde iş ilanları içinde en fazla iş ilanı ise editörlük kategorisinde bulunuyor. İşletmelere ve direkt internet sayfalarına yönelik kendi evinizden editörlük hizmeti yaparak aylık 3-4 bin liralık maaş ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Editörlük yapmanın en büyük avantajlarından biri aynı anda birçok işletmeye destek verebilmektedir. Editörlük ilanları vatanımızda de son dönemde ciddi düzeyde artmıştır.
9. TUR PAKETİ SATIŞI
Gezim işletmelerinin birçoğu pandemi sebebiyle evden çalışacak olan satış ekiplerini kurmaya başladı. Eğer insanları ikna kabiliyetiniz yüksekse gezim acenteleri için tur paketi satışı yapmak suretiyle çalışabilirsiniz. Tur paketlerinin satışı meydana getirecek olan personel çoğu zaman tertipli bir maaş ve satıştan hisse elde etmektedir. Nerede ise tüm gezim işletmelerinin ilanları etken olarak bulunuyor.

ilgili içerik

Yazı Yazarak Para Kazanmak İçin Güvenilir 10 Site

İŞ İLANLARI NASIL BULUNUR?
Türkiye’de evde ek iş ilanlarının bulabileceğiniz birçok platform bulunmaktadır. Öncelikli olarak Yeni İş Fikirleri’nin birçok işletme ile ciddi anlaşmaları bulunmaktadır. Siz de bu rehberin alt kısmında yer edinen YORUM bölümünden etken olarak kullandığınız mail adresi ile başvurunuzu iletebilirsiniz. Ek olarak ilanlara göz atmak için kullanabileceğiniz platformlar ise Kariyer.Net, Yenibiriş, Sahibinden, Indeed’dir. Ek olarak her şehirde bulunan İŞKUR il müdürlükleri ve resmi İŞKUR web sitesindeki ilanlara da göz atabilirsiniz.
Eğer aradığınız işi tüm bu platformlar aracılığılıyla bulamadıysanız direkt işletmelere mail atarak müracaat yapmanızı da öneriyoruz. Son olarak başkaları için çalışmak yerine kendi işinizi oluşturmak suretiyle harekete geçmenizi devamlı öneriyoruz. Kolay bir halde Ne Üretebilirim rehberimize göz atarak bir şeyler üretmeye başlayabilir ve toplumsal medyadan satışa başlayabilirsiniz. Merak etmeyin oldukça fazla ana paraya ihtiyacınız olmayacak!
İŞ İLANLARI BÖLÜMÜ
Yeni İş Fikirleri platformu olarak hazırlamış olduğumuz illere gore iş ilanları kısmı vesilesiyle; yukarıda adı geçen platformlarda yer edinen evde iş ilanlarının sayısını çoğunlukla güncelliyoruz. Böylelikle hangi illerde yoğunluk bulunduğunu inceleyebilirsiniz. : 24 duyuru
Adana : 24 İlan
Adıyaman : 1 İlan
Afyonkarahisar : 3 İlan
Ağrı : 0 İlan
Aksaray : 2 İlan
Amasya : 0 İlan
Ankara : 95 İlan
Antalya : 17 İlan
Ardahan : 0 İlan
Artvin : 0 İlan
Aydın : 3 İlan
Balıkesir : 0 İlan
Bartın : 0 İlan
Batman : 1 İlan
Bayburt : 0 İlan
Bilecik : 0 İlan
Bingöl : 0 İlan
Bitlis : 0 İlan
Bolu : 5 İlan
Burdur : 2 İlan
Bursa : 39 İlan
Çanakkale : 8 İlan
Çankırı : 0 İlan
Çorum : 0 İlan
Denizli : 6 İlan
Diyarbakır : 6 İlan
Düzce : 7 İlan
Edirne : 1 İlan
Elazığ : 2 İlan
Erzincan : 2 İlan
Erzurum : 2 İlan
Eskişehir : 5 İlan
Gaziantep : 30 İlan
Giresun : 0 İlan
Gümüşhane : 0 İlan
Hakkâri : 0 İlan
Hatay : 0 İlan
Iğdır : 1 İlan
Isparta : 2 İlan
İstanbul : 311 İlan
İzmir : 157 İlan
Kahramanmaraş : 8 İlan
Karabük : 3 İlan
Karaman : 3 İlan
Kars : 1 İlan
Kastamonu : 2 İlan
Kayseri : 82 İlan
Kilis : 1 İlan
Kırıkkale : 1 İlan
Kırklareli : 2 İlan
Kırşehir : 3 İlan
Kocaeli : 69 İlan
Konya : 23 İlan
Kütahya : 0 İlan
Malatya : 14 İlan
Manisa : 2 İlan
Mardin : 3 İlan
Mersin : 19 İlan
Muğla : 3 İlan
Muş : 1 İlan
Nevşehir : 5 İlan
Niğde : 6 İlan
Ordu : 4 İlan
Osmaniye : 1 İlan
Rize : 1 İlan
Sakarya : 2 İlan
Samsun : 3 İlan
Şanlıurfa : 7 İlan
Siirt : 2 İlan
Sinop : 0 İlan
Sivas : 10 İlan
Şırnak : 1 İlan
Tekirdağ : 2 İlan
Tokat : 7 İlan
Trabzon : 30 İlan
Tunceli : 0 İlan
Uşak : 8 İlan
Van : 23 İlan
Yalova : 9 İlan
Yozgat : 0 İlan
Zonguldak : 2 İlan
Yazar:
Yeni İş Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir