Ana Sayfa > ccv > Evde Anahtarlık Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Evde Anahtarlık Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Yeni İş Fikirleri

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

Evde anahtarlık paketleme işi mühim para kazanma fırsatı elde eden bir ek iş fikri olarak ön plana çıkıyor. Evde bu işi yaparak uzun vadeli olarak kazanç sağlama şansınız var.
Anahtarlık üretimi icra eden imalathanelerin büyük bir kısmı istihdam için mühim bütçeleri olmayan işletmelerdir. Dolayısıyla anahtarlıkları dikkat çekici bir halde paketlemek için çoğunlukla evden çalışan kişilere iş sağlamaktadır. Siz de anahtarlık üretimi icra eden fabrikalar, atölyeler ve imalathanelerden bu işi alabilirsiniz.
İÇİNDEKİLEREvde Anahtarlık Paketleme İşi Iyi mi Yapılır?Evde Anahtarlık Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?Evde Anahtarlık Paketleme İşi Iyi mi Bulunur?ÖNEMLİ NOT VE UYARI
Evde Anahtarlık Paketleme İşi Iyi mi Yapılır?
En kolay paketleme işleri içinde yer verilmiştir. Üretim icra eden şirket size paketlemeleri, süslemeleri ve anahtarlıkları koliler halinde ulaştırır ve sizden bu tarz şeyleri istenilen şekilde şık bir halde paketlemeniz istenir.
Çoğu zaman üretim icra eden işletmeler siz lazım olan tüm malzemeleri ulaştırmaktadır. Bu malzemeler haricinde dışarıdan herhangi bir ürün almanız ve dolayısıyla evde ek işi yapabilmek için ana paraya ihtiyacınız olmayacaktır.

ilgili içerik

Evde Plastik – Karton Bardak Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Size ulaştırılacak olan malzemeler;

Anahtarlıklar
Zımba
Saydam poşetler
Şık hediyelik kutular
Değişik ölçeklerdeki minik paketleme kutuları
Bant

Bu ürünler çoğu zaman size haftalık yada daha uzun vadeli bir halde ulaştırılır. Peşinden sizden istenilen şekilde anahtarlık paketleri talep edilir. Averaj olarak bir şahıs saatte 10-15 tane anahtarlığı paketleyebilmektedir. Bu sayı işletmeler için ciddi oranda yetersizdir. Dolayısıyla iş almak için bir ekip kurmanız gerekecek.
Evde anahtarlık paketleme işini sıhhatli bir halde alabilmek ve yürütmek için minimum 3-4 kişilik bir grup olmanız önerilir. Bu sayede aylık 10 bine yakın siparişi teslim edebilme kapasitesine ulaşırsınız. İşletmeler çoğu zaman en yüksek siparişe ulaşabilecek kişiler ile emek vermeyi planlamaktadır.
Evde Anahtarlık Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Anahtarlık paketleme işi tertipli gelir elde eden evde ek iş fikirleri içinde yer alır. Eğer uzun vadeli olarak bu işi başarı göstermiş bir halde yapabilir ve kendi ekibinizi kurabilirseniz; işletmelerden her geçen gün daha çok iş alabilirsiniz.
İşletmeler çoğu zaman bu işi sorunsuz bir halde teslim yapabilecek kişileri bulmakta problemler yaşamaktadır. Bilhassa söz verilen sipariş teslim rakamına ulaşmakta problem yaşayan kişiler ile çalışmamaktadır. İşi tertipli olarak alabilmek için belirttiğiniz sürelerde siparişleri teslim etmeniz gerekecek.
Averaj olarak 100 tane paketlenmiş anahtarlık için 40 TL ücret alırsınız. Günlük averaj 150-200 tane anahtarlığı başarı göstermiş bir halde paketleyebilir, süsleyebilir ve kutulayabilirsiniz. Bu durumda ay süresince averaj 5-6 bin lira para kazanabilirsiniz.
Evde Anahtarlık Paketleme İşi Iyi mi Bulunur?
Evde ek iş fikirlerini bulabileceğiniz genel bir platform yoktur. Sadece Yeni İş Fikirleri işletmelerden gelen bu talepleri, aşağıdaki Yorum kısmından başvuruda bulunan kişilere ivedilikle ulaştırmaktadır.
Eğer evde ek iş arıyorsanız, yorum kısmından “bu işi yapabileceğinize ve ne kadarlık bir ekibiniz olduğuna dair” informasyon bırakabilirsiniz. Bu yönde bir iş ilanı tarafımıza yetişmesi durumunda sırasıyla yönlendirilmektedir.
Çoğu zaman bu iş için bazı ilanlar da Feysbuk gruplarında bulunabilmektedir. Sadece aşağıdaki mühim not ve uyarı kısmını incelemeden asla başka platformlardaki ilanlara başvurmanızı önermiyoruz. Bu sektör her geçen gün büyüyor ve bu durum sektörün çeşitli tehditler ile karşılaşmasına niçin olabiliyor.

ilgili içerik

Evde Ek İş İlanları ile Kısa Sürede 4000 TL Para Kazanın

ÖNEMLİ NOT VE UYARI
Evde ek iş verdiğini belirten birçok şahıs ve kurum; evde ek iş arayan kişilerden komisyon, harç, giriş bedeli, müracaat bedeli benzer biçimde değişik adlar altında PARA İSTEMEKTEDİR. Asla fakat asla iş vaadinde bulunanlara 1 TL olsa dahi para ödemeyin. Evde ek iş için para isteyenlerin yüzde 100′ü dolandırıcıdır.
Evde ek iş veren işletmeler kesinlikle sizden para istememektedir.
Yazar:
Yeni İş Fikirleri

0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir