Ev Hanımları İçin Evde İş İmkanları

ev hanimlari icin evde is imkanlari 6018909cd7731 Ev Hanımları İçin Evde İş İmkanları

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Parasız VİOP Deneyim etme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Girişimci bir annenin yazısı
Çocuklarımla evde oturmak sürekli en büyük arzumdu. Evde olmaktan ve evimle ilgilenmekten keyif alıyordum. Ailemizin bu şekilde daha iyi olacağını düşünüyordum ( daha azca stresli ve daha organize ). Ev hanımı bir anne olarak anılmaktan memnunum.
Bir tek işin komik tarafı şu ki çalışan anne olarak anılmam daha doğru olacaktır. Kocamla evlendiğimizde aile bütçesine katkıda bulunmak için bende çalışıyordum. Artı pazarlanabilir becerilerim ve yeteneklerim de vardı. Bu biçim şeyleri kullanmazsam bu potansiyeli çöpe atmış olacaktım.

2009 senesinde yol ayrımına geldim. Ev haricinde çalışmanın doğru olmadığını düşünmeye başladım ( kocamla nerede ise bir evladımız olmamasına rağmen ) yalnız aile bütçesine katkı sağlamam gerekiyordu. Sonuçta kendi bildiğimi yaptım ve evden çalışmaya başladım. Bu tıpkı süratli trene binmek benzer halde fakat şu zamana kadar akrabalarım için yaptığım en iyi şey olduğu kati.
Birkaç senedir çaresiz olan bir sürü ev hanımı anneden e-postalar alıyorum. Hepsi de evden emek vererek gelir elde etmenin yolunu arıyor. Bu e-postaları her okuduğumda kalbim kırılıyor zira ne kadar mutsuz olduklarını anlayabiliyorum.
Açık olmama izin verin, hakkaten açık. Evinizden emek vererek gelir elde etmek istiyorsanız kesinlikle yapabilirsiniz. Karşılaştığım bayanların bir oldukça yalnız yarı zamanlı gelir elde etmek istiyor. Bu yüzden bende bu noktaya odaklandım. Bir tek şunu aklınızdan çıkarmayın ki tam zamanlı gelir elde etme şansınız da var.
Yazının devamında  evde iş imkanları bulacaksınız ve bu iş imkanlarının ev hanımları için bulunduğunu farkına varacaksınız. Bu fikirleri tasfiye edin ve ürün yada hizmete dönüştürün.
 
1 – Diğeri aileler için sağlıklı yemekler hazırlayın
İnsanlar bugünlerde oldukça yoğun. Ve insanoğlu oldukça yoğun olduğunda yiyecek planlamak ve hazırlamak akıllarından uçar gider. İşte bu aşamada siz devreye gireceksiniz. Aşçı olarak hizmet vermeye başlayın. Satın alan olarak birkaç aile ile anlaşın ve her hafta bu aileler için ev yapımı, ekonomik ve sağlıklı yiyecekler pişirin. Alerji benzer halde durumlara dikkat ettiğinizden ve lüzumlu izinleri aldığınızdan güvenli olun.
 
2 – Dadılık yapın, evinizde küçük ölçekli çocuk bakım hizmetleri sunun
Her insan evde çocuklarıyla oturmak isteyecek diye bir şey yoktur. Ve onlara sorduğunuzda iyi çocuk bakımı hizmeti veren yerlerin oldukça pahalı bulunduğunu söylerler. Eviniz birkaç çocuğa güvenli bir halde ev sahipliği yapabilecek durumdaysa çocuk bakıcılığı hizmetleri verebilirsiniz. İlgili resmi kurumlarla görüşerek gerekenleri yaptığınızdan güvenli olun.
 
3 – Düğünler, halk etkinlikleri ve doğum günü partileri benzer halde etkinliklerin planlanmasına destek olun
Telefon görüşmeleri yapmak, mekanları denetlemek, en iyi tutarları araştırmak yada oturma planı yapmak benzer halde bazı detaylarla ilgili hizmetler sunabilirsiniz. Yardımlarınıza karşılık proje bazlı yada saat başına ücret alabilirsiniz.
 
4 – Online yada evde hususi ders verin
Eğitimli bir anne misiniz? Kullanmadığınız bir öğretmenlik diplomanız mı var? Üniversite mezunu musunuz? Eğitmenlik yapabileceğiniz bir pazar kesinlikle vardır. Bunu yerel ölçekli tutmanızı tavsiye ederiz yalnız katılabileceğiniz online platformlarda vardır. Kişisel ağlarınızı kullanın ve insanların uygun olduğunuzu bilmelerini sağlayın.
 
5 – Küçük işletmeler için yönetici asistanlığı yapın
İşte küçük işletmelerle ilgili bazı bilgiler. Küçük ölçekli işletmelerin bir çok vakit asistan kiralayacak bütçeleri yada asistanlara verecek bölgeleri yoktur. Çevrenizdeki küçük işletmelere ulaşın ve onlara evinizden iyi mi yardım edebileceğinizi gösterin. Veriler girebilir misiniz? Dosyaları tarayabilir misiniz? Peki ya telefon görüşmeleri? Tüm gereksinimlerini öğrenin ve bu biçim şeyleri karşılayın.
 
6 – E-kitaplar yazın ve satın
Herhangi bir şeyde uzman olabilirsiniz. Bunun ne işe yaradığını tanımlayın ve derhal sonrasında bununla ilgili yazın. E-kitap yazmanın anahtarı çözebileceğiniz bir probleme çözüm bulmak yada değişik bir şeyler yazmaktır. Derhal sonrasında e-kitabınızı sizin için düzenleyecek, e-kitap formatına getirecek ve güzel bir kitap kapağı meydana getirecek birini bulun. Kitabınızı internete koyun ve her insana bundan bahsedin.
 
7 – Güzellik yada sağlık ürünleri yapın ve satın
Ev hanımı annelerin birçoğu kendi güzellik ürünlerini ve bitkisel ilaçlarını kendileri yaparlar. Bu biçim şeyleri online olarak yada etkinliklerde pazarlayabilirsiniz. Bu tür ürünleri satmakla ilgili yasal mevzuları bildiğinizden güvenli olun.
 
8 – Ucuz ikinci el ürünler alın ve bu biçim şeyleri tekrardan satın
Bir kişinin bir liralık bir çöpü başka bir kişi için yirmi liralık bir gömü olabilir. İkinci el dükkanları dolaşın ve para edecek ürünler bulun. Derhal sonrasında bu biçim şeyleri eBay yada Craiglist benzer halde web sitelerinde satın.
 
9 – Kişisel seyahat planyacısı olun
Detayları seviyorsanız, anlaşmalar yapabilirseniz ve internette araştırma yapma mevzusunda iyiyseniz aileniz ve arkadaşlarınız için seyahatler planlayabilirsiniz.
 
10 – Mobilyalar yada elişi ürünler yapın ve satın
Hünerli yada becerikliyseniz kendi kreasyonlarınızı online olarak pazarlayabilirsiniz.
Evden emek vererek para kazanmak istiyorsanız size verebileceğim en iyi tavsiye hobilerinizi, becerilerinizi ve ilgi alanlarınızı gözden geçirerek bu biçim şeyleri işe dönüştürmenizdir. Hem de neler yaptığınızı değerlendirin ( ailenize yiyecek yapmaktan hoşlanıyor yada çocuklarla ilgilenmekten hoşlanıyor olabilirsiniz ) ve bu biçim şeyleri başkaları için yapmış olup yapamayacağınıza karar verin.
 
Her şeyi özetlemeden ilkin size vermek istediğim birkaç ipucu var:
Şu anda bir internet sayfası yaratmak için paranız yoksa en azından bir Feysbuk sayfası açın. İnsanların ürünleriniz yada hizmetlerinizle ilgili informasyon alabilmeleri için online olarak var olmanız gerekir. İnternet sitesi için hazır olduğunuzda domain ( alan adı ) ve hosting ( barındırma hizmeti) almanızı ve sitenizi güçlendirmek için WordPress kullanmanızı tavsiye ederim.
Kartvizitler yaptırın ve dağıtın. Kartvizitlerinizi birine verirseniz bigün sizi hatırlayacaktır ve sizinle yazışma kuracaktır. Ek olarak kartvizitler ustalaşmış gözükmenizi sağlar.
Yeni ürünlerinizi yada hizmetlerinizi pazarlamaya başladığınızda ilk müşterileriniz büyük olasılıkla aileniz, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız vb. benzer halde daha evvel mevcud ağlarınızdan oluşacaktır. Bu yüzden ilk olarak bu kişilere odaklanın ve derhal sonrasında diğeri pazarlama yöntemlerine geçin.
İyi bir hizmet sunacaksanız yada muhteşem bir ürüne sahipseniz bunu kendiniz pazarlayın.
Ev hanımlarına hususi evde iş imkanlarını ve ek gelir fırsatlarını paylaşmaya devam edeceğiz. Sevgi ve para ile kalınca.

Evde Çevirmenlik Meydana getirecek Dostlar Arıyoruz!

100.000 TL Paranız Olsa Iyi mi Yatırım Yapardınız? Derhal Deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir