Erciyes Üniversitesi 56 Sözleşmeli Personel Alacak! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Abone Ol:

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı ilanı yayımladı.

01 Aralık 2020 zamanı itibari ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına nazaran değişik kadrolarda, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 56 Sözleşmeli Personel Alımı yapılacak. Alımlar değişik Sağlık çalışanı Alımı ve Hemşire Alımı kadrolarında yapılacak. Müracaat süreci başlamış olup adaylardan Lise KPSSP94, Ön Lisans KPSSP93 ve Lisans KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartı aranacak.

Bununla birlikte alımlar KPSS puanına nazaran değerlendirmeye alınacak olup adaylara herhangi bir mülakat yapılmayacaktır.

Alım Yapılacak Kadrolar:

Erciyes Üniversitesi bünyesine toplamdda 56 Sözleşmeli Personel Alımı meydana getirecek. İşte mezuniyte nazaran dağılım şöyledir.

Lise Mezunu: 18 Hemşire, 

Ön Lisans Mezunu: 3 Radyoterapi Uygulaman, 1 Odyometri Teknikeri, 2 Diyaliz Teknikeri, 1 Ameliyathane Teknikeri, 3 Radyoloji Teknikeri, 1 Anestezi Teknikeri, 1 Laborant ve Baytar Sağlık, 1 Tıbbi Laboratuar Uygulaman

Lisans Mezunu: 18 Hemşire, 2 Fizyoterapist, 2 Diyetisyen, 3 Psikolog, 

Müracaat Şartları Nedir?

a) Türk Vatandaşı olmak,

b) Bu Kanunun 40. maddesindeki yaş şartlarını taşımak,

c) Bu Kanunun 41. maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,

d) Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

e) Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yada daha oldukça süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, itimatı kötüye kullanma, hileli batkı, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan meydana gelen malvarlığı değerlerini aklama yada kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

f) Adam adaylar için askerlik hizmetini yapmış yada muaf yada tecilli olmak.

g) 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Hususi Müracaat Şartları:

Herhangi bir Toplumsal Güvenlik Kurumundan, emeklilik yada yaşlılık aylığı almıyor olmak.
Başvuracak adaylarda ilgili KPSS puanları esas alınarak sıralama yapılacaktır. 2020 KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93 puanı esas alınacaktır.
Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. 
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan fazlaca tehlikeli işyerinde çalışmaya engel hali olmamak.
Belirtilen tüm unvanlarda istihdam edilecek kişiler, hastanelerin ameliyathane, yoğun bakım ve diğeri birimlerde/ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır.
Hastanelerin 7/24 kesintisiz hizmet sunma zaruriyeti sebebiyle, istihdam edilecek kişilerin nöbet usulü emek harcama planları ile gece nöbeti tutmasında yada gece vardiyasında çalışmasında esenlik, toplumsal yada aileyle ilgili durumu açısından engel hali bulunmamak.
Resmi kurum ve kuruluşlarda daha evvel sözleşmeli olarak istihdam edilmiş olanlarda; hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi sebebiyle, kurumlarınca sözleşmesi feshedilmemiş olmak.
Resmi kurum ve kuruluşlarda daha evvel sözleşmeli olarak istihdam edilmiş olanlarda, önceki sözleşme süreci içinde (ilgili mevzuat hükümlerinde belirlenen istisnalar hariç) sözleşmeyi tek taraflı fesih etmiş ise; fesih tarihinden itibaren bir (1) senelik süreyi geçirmiş olmak.
Başvurular Ne Süre Yapılacak!

Erciyes Üniversitesi 56 Sözleşmeli Personel alımı başvuruları ilanın resmi gazetede yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içinde müracaat yapılmış olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını 01 Aralık 2020 tarihinde başlamış olup en geç 14 Aralık 2002 evveliyatına kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular yalnız istenen belgeler ile birlikte Üniversitenin Rektörlüğü Genel Evrak Birimine yapılacak olup, istenilen belgeler eksiksiz olarak teslim edilecektir.

İLANIN TAM METNİ
#Erciyes Üniversitesi Alımları,
#esenlik çalışanı alımı,
#Hemşire Alımı

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Yanıt : @name

×

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top