Engellilere Yönelik 11 Evde Ek İş İmkanları

engellilere yonelik 11 evde ek is imkanlari 6025e15690252 Engellilere Yönelik 11 Evde Ek İş İmkanları

Yeni İş Fikirleri

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

Dünyanın birçok ülkesine gore Türkiye’de engelli istihdamı istenilen seviyede bulunmuyor. Durum 10 yıl öncesine gore daha iyi seviyede olmasına rağmen, engellilere yönelik istihdamın tam olarak istenilen seviyeden oldukca uzak olduğu açıktır. Eğer siz yada bir yakınınız için engellilere yönelik iş ilanları ve imkanları üzerine araştırma gerçekleştiriyorsanız; kendi evinizde para kazandırabilecek bu evde ek iş imkanlarına kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz.
Başka şirketlere yönelik evde iş imkanları büyük seviyede sınırı olan. Bundan dolayı kendi çalışmalarınızı yaparak para kazanmaya çalışmanız daha oldukça gelir elde etmenizi sağlayabilir. Bilhassa, size evde ek iş vereceğini iddia ederek, sizden para isteyen her insana karşı kesinlikle ön yargı ile bakmanızı tavsiye ederiz. Büyük olasılıkla bir dolandırıcı ile karşı karşıyasınız. Bu rehberde, sizlere kendi çalışmalarınız üstünden para kazandıracak fikirleri paylaşacağız…
İÇİNDEKİLER1. AHŞAP OYUNCAK YAPIMI2. TASARIM ve KODLAMA3. SESLENDİRME4. YOUTUBER OLUN5. ÇEVİRİ6. EĞİTİM – KURS7. TAKI – AKSESUAR YAPIMI8. PART TİME İŞLER9. ORGANİK SABUN YAPIMI10. BLOG AÇMAK11. OYUN OYNAMAK
1. AHŞAP OYUNCAK YAPIMI
Evde kolaylıkla yapımına başlayarak, para kazanabileceğiniz bir iş fikridir. Son dönemde ebeveynler plastik oyuncaklara ön yargı ile bakıyor. Ahşap oyuncaklara yönelik talep akışından faydalanabilmek amacıyla, evinizde kolaylıkla ahşap oyuncaklar üretmeye başlayarak, bu biçim şeyleri satışa sunabilirsiniz. Bilhassa toplumsal medya sayfalarında kolaylıkla satılan ürünler içinde yer verilmiştir.
Ahşap oyuncak yapımı için devasa yükseklikte sermayelere ihtiyacınız yok. Üstelik oyuncakları başarıya ulaşmış bir halde yapmak için de birkaç Youtube video izlemeniz bir oldukça zaman kafi olacak. Yaratıcı ve evlatların ilgisini çeken oyuncaklar için oldukca sayıda sipariş alabilirsiniz. Birçok ebeveyn vakit içinde hususi yapım oyuncaklar da talep edebilir.
2. TASARIM ve KODLAMA
Evde para kazandırabilecek en iyi ek işlerden bir tanesi internet sayfaları yada çeşitli online varlığı olan kişiler için tasarım ve kodlama hizmeti sağlamaktır. Her iki mevzu da teknik informasyon talep etmekte olup, informasyon sahibi değilseniz kesinlikle kendinizi geliştirmeniz gerekir. Tasarım ve kodlama mevzusunda muhteşem online kurslar var. 100 TL şeklinde ücretler ile bile 90, 100 saatlik muhteşem kurslar bulabilir ve kendinizi 3-4 ay şeklinde bir sürede hizmet verecek seviyeye getirebilirsiniz.
Tasarım ve kodlama mevzusuna hakim bir kişinin, önümüzdeki uzun seneler süresince da muhteşem gelirlere haiz olması oldukca ihtimaller içinde. Bundan dolayı, evde ek iş arıyorsanız; her iki mevzu üstünden de kendinizi geliştirmeye odaklanmanızı tavsiye ederiz.
3. SESLENDİRME
Seslendirme mevzusunda hizmet vererek para kazanabilirsiniz. Eğer iyi bir sese sahipseniz ve hitabetiniz iyise; kısa sürede ciddi düzeyde anlaşmalar düzenleyebilirsiniz. Bilhassa reklam ajanslarına ve Youtube’de büyük kanallara başvurmayı dikkatsizlik etmeyin.
4. YOUTUBER OLUN

Başkaları için çalışmak yerine kendi Youtube kanalınızı açarak, belirli bir mevzuda insanları eğlendirebilir yada bilgilendirebilirsiniz. Youtuber’lik zaman ve emek isteyen bir iş fikri olarak ön plana çıkıyor. Eğer başarıya ulaşmış olursanız, hayal dahi edemeyeceğiniz kazançların kapısını açabilirsiniz. Derhal Bugün Youtube’den Para Kazanmak rehberine göz atarak, nereden başlayacağınızı inceleyebilirsiniz.
5. ÇEVİRİ
Yabancı bir dile hakimseniz çeviri hizmeti vermek suretiyle çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer yabancı bir diliniz yoksa, niçin öğrenmek suretiyle harekete geçmiyorsunuz? Efektif bir emek verme modeli ile kendi evinizde dahi 6-7 aylık bir sürede yabancı dil öğrenebilirsiniz. Eğer azimli bir bireyseniz, birkaç dil öğrenmek bile 2-3 yıl içinde mümkün olabilir. Hayatınızın geri kalanını maddi ve tinsel olarak daha güzel geçirmek için 2-3 yıl oldukca uzun bir süre değil.
6. EĞİTİM – KURS
Pandemi dönemiyle birlikte online kurslara olan taleplerde oldukca ciddi artışlar var. Evlatlarının eğitimden uzak kalmasını istemeyen ebeveynler tarafınca oluşturulan yoğun talep ile birlikte, eğitim odaklı online kurslar büyük ilgi görüyor. Herhangi bir ders alanında, eğitim verecek yetkinliğe sahipseniz, online kurs platformlarında bir kurs açmanızı tavsiye ederiz.
İlk etapta insanoğlu sizi tanımadığı için rağbet görmeyebilirsiniz. Bilhassa etrafınızdaki insanlara ilk etapta informasyon vermeyi dikkatsizlik etmeyin. Onlardan gelecek pozitif yönde yorumlar ile bir nebze olsun öne geçme fırsatınız olacak.
7. TAKI – AKSESUAR YAPIMI
Tıpkı evde ahşap oyuncak yapımı şeklinde, takı ve aksesuar yapımı yaparak da evden para kazanabilirsiniz. Devletimizde engelli bireylerin en oldukca para kazanılmış olduğu evde ek iş fikirleri içinde yer verilmiştir. Bilhassa Instagram’ın popülaritesinin artmasıyla birlikte, bir Instagram hesabı açıp, takipçi kastıktan sonrasında başlayabileceğiniz en iyi iş fikirleri içinde yer verilmiştir.
İlgi çekici takı ve aksesuarlar yaptıktan sonrasında küçük reklamlar ile ürünlerinizi ön plana çıkarmaya çalışmalısınız.

ilgili içerik

Evde Takı – Aksesuar Yaparak Para Kazanmak

8. PART TİME İŞLER
Evden yapılabilecek birçok part time iş fikri ile para kazanabilirsiniz. Engellilere yönelik yapılabilecek oldukca sayıda part time iş fikri bulunuyor. Yarı zamanlı iş fikirleri vesilesiyle kendi evinizden de emek vererek gelir akışı elde edebilmek için Part Time İş Fikirleri rehberine göz atmanızı tavsiye ederiz.
9. ORGANİK SABUN YAPIMI
Kısa sürede evden para kazandırabilecek iş fikirlerinden bir tanesi de organik sabun yapımıdır. Son dönemde Türkiye’de yoğun satış rakamlarına ulaşan organik sabunların en oldukca satılmış olduğu platformlar ise Instagram, Letgo ve Feysbuk gruplarıdır. Youtube üstünden birkaç video ile güzel bir bileşen elde edip, hazırladığınız organik sabunları toplumsal medya platformlarında satışa sunabilirsiniz.

ilgili içerik

Evde Organik Sabun Yapımı ile Para Kazanın

10. BLOG AÇMAK
Kendi blogunuzu açarak para kazanma fırsatınız var. İlgi çekici bir mevzuda yazılar hazırlayarak, elde edebileceğiniz ziyaretçileriniz için reklam servislerinden reklam alarak para kazanabilirsiniz. Elbet reklam servislerinden reklam almak için, yoğun bir ziyaretçi akışı edinmeniz gerekir. Günümüzdeki bloglar, kişisel günlük yerine; belirli bir mevzuda informasyon elde eden web sayfalarına dönüşmüştür. Siz de etkin olduğunuz mevzuda bir blog açabilirsiniz. Teknik mevzular için Blog Açarak Para Kazanmak İsteyenler İçin En İyi 10 Blog Kurma Servisi rehberine göz atmanızı tavsiye ederiz.
11. OYUN OYNAMAK
Yalnız oyun oynayarak para kazanabileceğiniz fikri muhtemelen uzak geliyordur. Yalnız tamamen gerçek bir halde oyun oynayarak para kazanabilirsiniz.
Yapmanız gereksinim duyulan şey, insanların para yatırmaktan hoşlanılmış olduğu CS:GO, PubG, LOL, DOTA 2, RUST, Fornite şeklinde oyunlardan birini seçmek ve bu oyunda başarıya ulaşmış olmaya çalışmaktır. Bu süreçten sonrasında hem oyun içinde çoğunlukla siz kıymetli ziyaretçilerimizin kazanılmış olduğu parçaları ve yüksek rütbeye haiz hesabınızı satarak para kazanabilirsiniz.
Yalnız oyun oynayarak para kazanmak için hakkaten uzun soluklu oyun oynama saatlerine ihtiyacınız olacak. Mevzu rekabet olduğu zaman dünyanın kim bilir en iyileri ile karşılaşacaksınız. Bundan dolayı öncelikli olarak bu oyunları başarıya ulaşmış bir halde oynayabileceğiniz bir oyun bilgisayarına ihtiyacınız olacak. Averaj seviyedeki bir oyun bilgisayarının 10 bin lira civarına ana para isteyeceğini belirtmek gerekiyor.

ilgili içerik

Para Kazandıran 15 Oyun

Yazar:
Yeni İş Fikirleri

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir