Yatırım

Dolar ve Euro Hafta Iyi mi Başladı! Dolar Kaç TL, Euro Kaç TL Oldu?

Abone Ol:

Aralık ayının ikinci haftasına giriş yaptık ve İstanbul Borsasi mesai saatleri başladı. Buna bakılırsa tüm döviz para birimlerinin alış ve satış tutarları açıklanırken halkın en dikkatini verdiği döviz para birimlerinden olan dolar ile euro haftaya iyi mi başladı? Dolar şu anda canlı olarak kaç TL’den işlem görüyor, euro şu anda canlı kaç TL oldu? İşte bu fiyatların cevapları haberimizdedir.

Canlı Dolar Kaç TL?

Dolar şu anda alış 7,83 TL’den satış ise 7,84 TL’den işlem görmektedir. Bundan önceki kapanış fiyatına bakılırsa doların yüzde 0,30 civarında kıymet kazanılmış olduğu görülmektedir.

Canlı Euro Kaç TL?

Euro fiyatında ise şu anda alış 9,50 TL’den işlem görürken satış ise 9,51 TL’den işlem görmektedir. Bundan önceki kapanışa bakılırsa euro’nun ise yüzde 0,34 oranında kıymet kazanılmış olduğu görülmektedir.

Yukarıda dolar ile euronun Aralık ayının ikinci haftasına iyi mi giriş yapmış olduğu canlı fiyatlar ile belirtilmiş olup vatandaşlar bu fiyatlardan işlem görebilir.

Not: Yukarıda canlı dolar ve euro tutarları verilmiş olup kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir. Bu siteden yatırım tavsiyesi verilmez, yasaktır.

Canlı Altın Tutarları Burada

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Yanıt : @name

×

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolokayitci jigoloilansitesi jigolosahibinden jigoloajansimiz jigolodiyarı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün