Dişi en iyi beyazlatan diş macunu hangisidir?

Daha Beyaz ve Sağlıklı Dişler İçin Kullanabileceğiniz En İyi Yoruma Sahip Diş Macunları
Diş problemimize elverişli olan diş macunlarını inceledik. Arm Hammer 3 tona kadar beyazlatıcı diş macunu Bu diş macunu çok çok sigara kahve tüketmekten meydana gelen dişteki lekelerin temizlenmesini destek veriyor. İçerisindeki karbonat ve mikro cila kristaller yardımıyla diş minesini 3 tona kadar ağartma konusu ile ilgili yardım ediyor. Splat White Plus beyazlatıcı diş macunu

 

Bu diş macunu titiz dişlerin tüketimi için de kolaylıkla tercih edilebilir. Diş ağartma özelliğinin beraberinde içindeki fosfatlar, diş plak oluşumunu engelliyor. Sensodyne çok yönlü koruma diş macunu Sensodyne markası kullananların severek kullandığı ve yıllarca bırakmadığı bir marka diyebiliriz. Her diş sorunu için bir serisi bulunan bu marka sizi üzmeyecektir. Özellikle titiz dişlere sahipseniz ve günlük diş bakımı için bir diş macunu arıyorsanız Sensodyne markasından vazgeçmeyin.

 

Farmasi Eurofresh aloe veralı diş macunu titiz dişler için hususi olarak üretilmiş bir diş macunu. İçerisindeki extra yoğun bitki özleri ile dişlerimizi aşındırmadan temizliyor. Curaprox Enzycal diş macunu Curaprox Enzycal diş macununun en birinci özelliği içeriğinin pak olması. Çünkü SLS Sodium Lauryl Sulpathe içermiyor; alkol, mentol, deterjan kuvvetli tatlar içermiyor. İçerisinde bulunan enzim ve florür birleşimi yardımıyla şayet çürüğe karşı kalkan olmaya yardımcı.

 

Kullanıcı yorumu: ‘Diş eti kanamalarım çok oluyordu uzun sürede baya devam etti fakat söktürüyor bence şimdilik çok şükür iyi diş etlerimde kanama yok ve pek hoş memnunum tavsiye ederim.’ Bu ürün . İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe sigara içenler için diş macunu Kullanıcı yorumu: ‘Sigara lekelerini çıkartmak için kullanmadığım diş macunu kalmamıştı. Senin de bu türlü bir sorunun varsa ve bilinen markalardan vazgeçemiyorsan tercih edebilirsin. Splat Blackwood kara diş macunu en iyi özelliklerinden biri içinde suni tatlandırıcı, florür ve deterjan türevi köpürtücü maddeler bulundurmaması.

 

Üstelik tertipli kullanımda dişlerinizi beyazlatmanın beraberinde ağız kokusu sorunu çözümüne de yardım ediyor. Kullanıcı yorumu: ‘Ürün diş ağartma konusu ile ilgili kullandığım en iyi diş macunu aslında mutlaka pişman olmazsınız.’ bırakıyorum. Langelica misket limonu & nane aromatik fitoterapi diş macunu Normalde diş macunu kullanırken midesi bulananlar bu macundan çok memnun! Hindistan cevizi yağı içeren bu diş macunu ağız ve diş sağlığını korumaya yardım eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.