CS:GO FPS Kodu ile Gösterme

Günümüzde en oldukça oynanan fps oyunlarından biri cs:go. Ve fps oyunlarının en mühim unsuru fps. Bir çok cs:go oyuncusu fpslerini {nasıl} göreceklerini merak etmektedir. Bu yazıda fps’yi {nasıl} görebileceğinizi gösterdik.
CSGO FPS Görme
Steam’den FPS Göstermeyi Açmak
Bu yapacağımız şey yardımıyla yalnız CS:GO oyununda değil, tüm Steam oyunlarında FPS değerlerinizi görebileceksiniz. Ilk olarak

Steam Ayarlaragiriyoruz ve sonrasında oyun içi kısmına geliyoruz.
Oyun içi FPS sayacıseçeneğine tıklayıp istediğiniz bir köşeyi seçebilirsiniz.
Yüksek kontraslı renkyaparak yeşil renkte FPS’inizi görebilirsiniz.

CS:GO FPS Kodu ile Gösterme
Eğer ilk seçeneği yapamadıysanız yada yapmak istemiyorsanız vereceğimiz kod ile oyunda konsola yazarak FPS’inizi etkinleştirebilirsiniz. “net_graph 3” kodunu konsola yazarak etkinleştirebilirsiniz, oyunda alt orta bölümde FPS’inizi ve pinginizi görebilirsiniz.
CS:GO Nedir?
CS:GO, Şu demek oluyor ki açılımı ile Counter Strike Global Offensive. 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan parasız şekilde indirebilirsiniz. Oyun İlk olarak Half-Life modu olarak çıkmıştı. Hepimiz oyun modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin tüm haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur ve bu sürüm 1.6 sürümü çıkana kadar en oldukça sevilmiş cs:go oyunu olmuştur.. Ondan sonrasında ise cs.sgeldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonrasında bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun hayata geçirmeye başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Bunlarda Var!
Parasız Google Play Kodu – Google Play Armağan Kodu Parasız
Steam Cüzdan Kodu Parasız – Parasız Steam Kodu
Hes Kodu {Nasıl} Sorgulanır?
Ethereum Cüzdan Kodu Oluşturma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.