Coin Master Spin Hilesi

Coin Master, Moon Active şirketi tarafınca meydana getirilen ve çıkmış olduğu günden beri bir oldukça insanoğlunun hevesle oynadığı bir oyundur. Bugüne dek yüz milyon dan fazla indirilen coin master oyununda amaç Viking köyünü inşa edip zirveye tırmanmak için hücum, akın ve çevirmede en zirveye çıkmaktır. Oyunu milyonlarca insan oynuyor ve bu durumda rekabeti fazlasıyla arttırıyor. Bu oyunun tüm mantığı çevirmeden ibaret şeklinde. Eğer bir coin master oyucusuysanız ve daha oldukça çevirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için Coin master spin hilesinin {nasıl} yapılacağını gösterdik her aşamayı dikkatli bir halde okuyup yapmanız önemlidir. Hile şu şekildedir:
Coin Master Spin Hilesi
Coin master spin ücretleri şu şekildedir:200 Spin 93,99 TL, 400 Spin 155,99 TL,1200 Spin 389,99 TL, 2800 Spin 781,99 TL. Fiyatlar bu şekilde olunca oyuncular hileye danışmak istiyor. Peki coin master spin hilesi {nasıl} yapılır, şu şekilde:

İlk başta oyunuzu açın, oyunun tamamen açılınca arka plana alıp 3 saniye sonrasında yine açın.
Oyundan çıkış yapın ve peşinden süratli bir halde cihazınızı tekrardan başlatın bu seçenek size uzun geliyorsa uygulamalar kısmından coin masteri bulun ver durdurmaya zorlayın.
Ardın tarih ve saat ayarları kısmına gelin.
Tarih ve saat ayarları kısmına ulaştıktan sonra saati ileri alarak sınırsız spin kazana bilirsiniz. Örnek vermek gerekirse saat 9.00 ise 12.00’a alın bu şekilde oyun sizi o süreyi beklediğinizi var sayar ve spin verir.

Bunlarda Var!
Brawl Stars Sınırsız Kupa Hilesi ve Kupa Kasma Şekilleri
PUBG Mobile Parasız UC Kazanma
Steve Ballmer, Cortana’nın İsmini Cortana Olmasını İstemiyormuş!
Initiative Q – Nedir ve {Nasıl} Üye Olunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.