Call Of Duty Mobile Bilgisayara {Nasıl} İndirilir?

Call Of Duty Mobile, Activision Publishing, Inc. Şirketi tarafınca geliştirilen, mobil üstünden oynan oldukça oyunculu bir battle royale oyunudur. Çıkmış olduğu günden bu güne büyük bir kesime hitap eden Call Of Duty Mobile bilgisayar oyuncularının da oldukça dikkatini çekmiştir. Oyunu bilgisayar üstünden oynamak isteyen oyuncular için bu yazıda sizlere Call Of Duty Mobile Bilgisayara {Nasıl} İndirilirsorusuna cevap vereceğiz.
Andriod Emulator kurulumu
Call Of Duty Mobile oyunu bilgisayara yüklemek için ilk başta bir Android emulator kurulumu gerekmektedir. Google üstünde bir oldukça android emulator bulunmaktadır. Bunlardan en popüler olanları gameloop ve bluestacks uygulamalarıdır. Bu uygulamalar yardımıyla birçok mobil oyunu bilgisayar üstünden oynaya bilirsiniz. Peki Bu uygulamar ile coll of duty mobile {nasıl} indirilir anlatalım:
1- İlk olarak gameloop yada bluestacks uygulamalarından birini yüklemelisiniz. Bu tarzda birçok uygulama olsada, bu uygulamalar içinde en güvenilir, en akıcı ve en iyi performansı sunan uygulamalar bu iki uygulamadır.
2- Uygulamayı yükledikten sonrasında arama kısmına Call Of Duty Mobile yazarak aratınız.(eğer bluestacks kullanıyorsanız ilk olarak google play uygulamasını güncelleyip, google play üstünden bu aramayı yapmalısınız.)
3- Lüzumlu uyarılara onay verip yükle butonuna basın ve bekleyin.
4- Uygulama yüklendikten sonrasında kendinize örneksiz tuş atamalarını yaparak yada uygulamanın sunmuş olduğu tuş atamaları ile oyunun zevkini çıkarabilirsiniz.

Bunlarda Var!
Call Off Duty Mobile Hata ve Çözüm Yolları
Apex Legends Mobile {Nasıl} İndirilir? Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri
Call Of Duty: Çağdaş Warfare 2 Özellikleri
Yeni Call of Duty 2023 Senesinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.