Brain Out “Bir Dikdörtgen Oluştur” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir çok şahıs tarafınca oynanan Brain zeka oyunun en zor sorularından biri olanBrain Out “Bir Dikdörtgen Oluştur” Sorusunun Cevabı Nedir? Bu sıralar popüler olan zeka oyunları oyuncuların her anın keyifli geçmesini sağlıyor. Google Play ve Appstore da neredeyse tüm kullananların bir çok tarafınca azca da olsa malum zeka oyunları kimi zaman insanları sinir edebiliyor. Bazı sorular o şekilde zor ve karmaşık ki çözmek için saatlerinizi ayırmanız gerek. Bu yazıda sizlere Brain Out oyununun 5. Aşamada ki bir dikdörtgen bul sorusunun {nasıl} çözüleceğini göstereceğiz.
Brain Out 5: Bir Dikdörtgen Oluştur  Sorusunun Cevabı:
Bran Out oyununu oynayan oyunculara, oyunun ilk bölümlerinde en oldukça hangi suali çözerken zorlandınız? Diye sorsaydık, yanıt büyük olasılık ile 5. Bölüm şu demek oluyor ki bir dikdörtgen oluştur olacaktır. Soruda size yıldız, yuvarlak, kare ve bir kaç tane yamuk geometri şekli bulunuyor. Bu şekilleri kullanarak sizden bir dikdörtgen yapmanız isteniyor. Oyuncuların bir çok bu şekiller ile dikdörtgen yapamıyor. Peki sual {nasıl} çözülüyor?
Sual aslına bakarsak kolay yanıt: Kareyi kaydırmak. Ekran hizasının sol üstünde bulunan kareyi ekranın dışına doğru itin ve boşta kalan kısımdan bir dikdörtgen oluşturun. Evet o zor bölüm aslına bakarsak bu kadar süratli ve kolay bir halde çözülebiliyor. Bu tür zeka oyunlarında kimi zaman saçma yöntemlerde uygulamak gerekiyor demek ki.

Bunlarda Var!
CS: GO Sınırsız Mermi Kodu Nedir?
Initiative Q – Nedir ve {Nasıl} Üye Olunur?
İPhone’lar Niçin Soğukta Kapanır ve Çözümü Nedir?
Hepatit C ‘nin Tehlikesi Nedir ve {Nasıl} Anlaşılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.