Bisikletçilerin Seveceği Android Uygulamalar

 
Günlük hayatımızda ister sıhhatli yaşam için olsun isterse ulaşım vasıtası olarak kullanıyor olalım bisikletler birçoğumuz için yaşam kurtarıcı. Bisiklet yaz-kış demeden kullanılabildiği şeklinde birçok kullanıcı için bir tutku. Doğal olarak ki teknolojiyle beraber ceplerimize giren akıllı telefonlarda birçoğumuz için günlük yaşantımızda vazgeçemediğimiz gereçlerden birtanesi. Şimdi sizin için bisiklet sürerken işinizi kolaylaştıracak birkaç uygulamadan bahsedelim.

Bisikletli Ulaşım Haritası

Bisikletli Ulaşım Platformu – BUP’un yayınladığı uygulamadaki haritayla, kentte kullandığımız toplu taşıma araçlarında hangi saatlerde, bisikletiniz için ne kadar ek ücret ödemeniz icap ettiğini öğrenebiliyorsunuz.
Bisikletli Ulaşım Platformunun hazırladığı bu haritada şu detayları bulabilirsiniz:
* Bisiklet Yolları
* Bisiklet Tamircileri
* Bisiklet Dostu İşletmeler
* Kiralık Bisikletler
* Bisiklet Park Noktaları
* Tehlikeli Mazgallar
* Toplu Taşıma Noktaları
Harita, devamlı olarak güncellenmektedir.

Bike Repair

Bisiklet doktoru sizler şeklinde binlerce bisiklet kullanıcısının yaşamış olduğu problemleri ve çözümlerini özetleyen ufak bir not defteri şeklinde. Uygulamanın en iyi yönlerinden biri herhangi bir bisiklet parçasının resmini seçerek de detaylı bir arama imkanı bulabilmeniz. “Bike” butonuna tıklayarak, ilgili parçayı seçin ve ihtimaller içinde tüm problemler ve çözümleriyle baş başa kalınca.
Bisikletinize zarar vermeden bakım ve temizlik yapmak mı istiyorsunuz? Bisiklet doktoru size {nasıl} bulunduğunu gösterecektir!

Bike Gear Calculator

“Bisikletçiler tarafınca bisikletçilere” sloganıyla kullanıcılara lanse edilen uygulama, alanındaki ilk bisiklet dişli hesaplayıcısı. Yeni bir bisiklet toplamayı düşünenler de unutulmamış ve ihtimaller içinde kontrol neticeleri da gene uygulama kullanıcılarına sunulmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.