Bimcell Parasız İnternet Kampanyaları

bimcell bedava internet kampanyalari 605b53ced9e85 Bimcell Parasız İnternet Kampanyaları

Makalede Neler Var

Bimcell Parasız İnternet Iyi mi Yapılır?Bimcell Hat Ne KadarBimcell Parasız İnternet 2021Bimcell Yeni Yıl Parasız İnternetBimcell Parasız İnternet KampanyasıBimcell 30 GB Parasız İnternetBimcell 4.5G Geçiş Yap Parasız 30 GB İnternetBimcell 25 TL ve Üstü Yüklemeye 1 GB Parasız İnternetBimcell Armağan İnternetBimcell 5 GB Parasız İnternet Kampanyası 2021Bimcell Parasız İnternet KazanmaBimcell Parasız İnternet 2021
Bimcell parasız web 2021 senesinde yapmış olduğu kampanyalar ile abone sayısını her geçen gün artıran operatörlerden biri olmuştur. Bimcell parasız web kazanma yolları hakkında sizlere data vermeye çalışacağım.

Abone sayısını her geçen gün artıran ve diğeri operatörler ile rekabet edebilmek için cazip kampanyalar icra eden bimcell yazışma sektöründe hızlıca büyümektedir. Bimcell abonesi olmak için kimliğiniz ile bim mağazalarından hattınızı alıp derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Yalnız faturasız hatlara hizmet veren bimcell kampanyalarından yararlanmak için derhal sizde bimcelle geçebilirsiniz.
Bimcell Parasız İnternet Iyi mi Yapılır?
Bimcell yeni müşteriler elde etmek için 2021 senesinde oldukça cazip kampanyalar yaparak satın alan ağını çoğaltmak istemektedir. Bilhassa yeni hat alanlara yönelik etkili kampanyalar icra eden bimcell yeni hat alan tüm müşterilerine tanışma paketi olarak;

Yeni hat alan müşterilere hususi 300 dk
300 SMS
9 GB parasız 1 aylık web

Hattını bimcell taşıyanlar ve yeni hat alanlara özeli kampanyadan sizde yararlanmak için kimliğinizle beraber bimcell gitmeniz kafi.
Bimcell Hat Ne Kadar
Bimcell yeni hat kampanyası kapsamında kimlikleri ile Bimcell gidip yeni hat alındığında Bimcell hat fiyatı 85 TL olarak belirlenmiştir. Ek olarak yeni hat alımlarında 1 ay süresince geçerli 9 GB parasız web, her yöne 300 dakika ve 300 SMS hattınıza armağan olarak yüklenecektir.
Bimcell Parasız İnternet 2021
Yapmış olduğu bir birinden güzel kampanyalar ile abone sayısını her geçen artıran Bimcell yeni yıl kampanası ile beraber artık 40 TL üstü yükleme icra eden tüm abonelerine 5 GB parasız web ve 500 SMS armağan etmektedir. 25 TL üstü yüklemeye Bimcell parasız web 2021 kampanyası etken olarak devam etmektedir.

Bimcell Yeni Yıl Parasız İnternet
25 TL üstü yüklemeye 1 GB parasız web veren Bimcell 40 TL üstü yükleme yapıldığında yeni yıl kampanyası olarak 5 GB parasız web vermektedir.
Bimcell yılbaşı parasız web kampanyasında hattınıza her yükleme yaptığınızda parasız web hattınıza yüklenecektir.

Paket Süresi
Paket İçerikleri
Paket Fiyatı (Vergiler dahil)
Iyi mi Alırım?

Aylık

500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 25 TL ve üstü yükleme yapmanız kafi!

Aylık

1 GB

HEDİYE!

Aylık

5 GB+500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üstü yükleme yapmanız kafi

Aylık

9 GB
300 Dakika
300 SMS

HEDİYE!

Hattınız etken olduktan sonrasında, 30 Gün içinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Bimcell Parasız İnternet Kampanyası
Uygun fiyat politikası ile hizmet veren bimcell parasız web 2021 kampanyaları yeni ve eski tüm müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bimcell parasız web kazanma kampanyası ilse sizde 30 gb kadar parasız web kazanabilirsiniz.
Bimcell 30 GB Parasız İnternet
Bimcell parasız web kampanyası kapsamında 30 GB armağan web sahibi derhal 30GB yazarak 5555‘e SMS göndermektedir. 1 ay süresince geçerli 30 GB bilgilendirme SMS sonrası hattınıza yüklenecektir.
Bimcell 4.5G Geçiş Yap Parasız 30 GB İnternet
Bimcell aboneleri 4.5 uyumlu sim karta geçiş yaptıklarında parasız sim kart değişikliği ve 30 gb web sahibi oluyor. Bim mağazalarından sim kartınızı 4.5g uyumlu sim kartla değiştirdikten sonrasında , 4.5G 30GB yazarak 5555’e SMS görmeniz kafi. 30 GB parasız internetiniz hattınıza tanımlandıktan sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell 25 TL ve Üstü Yüklemeye 1 GB Parasız İnternet
Hattınıza 25 tl ve üstü yükleme icra eden tüm aboneler 500 sms ve 1 gb aylık web armağan edilecektir. Her hangi bir taahhüt ve sözleşme olmadan bimcell hattını deneyim etmek için 25 tl yükleyerek kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için her hangi bir şart yoktur tüm abonelere açıktır. Her yüklemeye parasız web kazanmanız mümkün.
Hattınıza 25 tl yüklediğinizde parasız web hakkı otomatikman tanımlanır. Ayda 1 kere bimcell 1 gb parasız web hakkı verilmektedir. Armağan netin kullanım süresi 1 aylıktır.

Bimcell Armağan İnternet
Bimcell kalitesi ile tanışmak isteyenlere hususi olarak sunulan bu kampanyada bimcell sim kart alanlara hususi bir ay süresince kullanabilecekleri 250 dakika, 250 SMS VE 6 GB web armağan edilecektir.
Bimcell sim kartınızı aldıktan sonrasında 30 Gün içinde BIMCELL BONUS yazıp 4551 ileti gönderdiğinizde armağan haklarınız hattınıza yüklenecektir.

Bimcell 5 GB Parasız İnternet Kampanyası 2021
Bimcell yeni yıl kampanyası olarak abonelerine 5 GB parasız web vermektedir. Tek seferde hattınıza 40 TL üstü yükleme icra eden her insana hem 5 GB parasız web hemde 500 sms armağan edilecektir. Hattınıza bakiye yüklediğinizde armağan internetinizi otomatikman tanımlanacaktır. Armağan netin kullanım süresi 1 aydır.
Bimcell Hat Tutarları
Bimcell İnternet Paketleri ve Kampanyaları
Bimcell TL Yükleme Iyi mi Yapılır
Bimcell Parasız İnternet Kazanma
Bimcell parasız web 2021 kampanyaları hakkında sizlere data vermeye çalıştım. Genel olarak bimcell hat kullanıcılarının merak etmiş olduğu sorulardan biride bimcell parasız web hilesi var mıdır sorusudur. Faturasız hatlara yönelik hizmet veren bimcell hatlarında her hangi bir hile yapmak mümkün değildir. Eğer web paketiniz biterse ek paket alarak web hakkı elde edebilirsiniz.

Bimcell parasız web 2021 kazanmak için 25 tl üstü yüklemek ve bimcell tarifelerinden birine geçmeniz gerekmektedir.
Bimcell Parasız İnternet 2021
Belli dönemlerde kısa süreli parasız web paketleri dağıtan ve kampanya icra eden bimcell parasız web 2021 güncel kampanyalarını sizler için derlemeye çalıştık. Yeni kampanyalardan ve parasız web kazanma sitemizi takip edebilir ek olarak yorum kısmında diğeri kullananların yorumlarını okuyarak yardımlaşabilirsiniz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir