Belediyeye 59 Puan ile İtfaiye Eri Ataması Yapılmış oldu! İtfaiye Atama Taban Puanları

Abone Ol:

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan değişik belediyeler bilhassa itfaiye eri alımı ve zabıta memuru alımı benzer biçimde pozisyonlar için atamasını kendi ilanı ile gerçekleştirirken geçtiğimiz gün Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafınca itfaiye eri alımı ilanı duyurulmuş ve lisans, ön lisans, lise mezunu adaylardan yoğun rağbet gelmişti. Buna bakılırsa atamanın neticeleri ne süre açıklanacak derken itfaiye eri atama taban puanları açıklandı. Tabloda 59 puana kadar atanan adayların olduğu görüldü.

Lise Atama Puanları

Muğla Büyükşehir Belediyesi lise mezunları arasından en yüksek 83 puan ile ve en düşük 59 puan ile atama yaparken toplam 50 kişilik lise mezunlarından alım yapılmış oldu.

Önlisans Atama Puanları

Muğla Büyükşehir Belediyesi ön lisans mezunları arasından en yüksek 83 ve en düşük 69 puan ile toplam 5 itfaiye eri alımı yapmış oldu.

Lisans Atama Puanları

Muğla Büyükşehir Belediyesi lisans mezunları arasından en yüksek85 puandan başlayarak en düşük 75 puana kadar toplam 15 itfaiye eri alımı gerçekleştirmiş oldu.

Buna bakılırsa yukarıda tavan ile taban puanlar belirtilmiş olup açıklanan kati netice sıralamasında adı olan adayların duyuru da belirtilen adrese ilgili evraklarını teslim etmesi gerekmektedir.

Netice Sayfası: https://bit.ly/36KiaiL

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Cevap : @name

×

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir