Güncel Bilgiler

bedava site aç para kazan

Bedava Site Aç Para Kazan
İnternetten para kazanma denildiği vakit ilk akıllara bir internet sitesi kurup para kazanma gelmektedir. Bundan sonrasını şayet fazlası şahıs site kurunca ardından ne olacağını bilmiyor. Ayrıca yazımda size iki esas sistem yani Wordpress ve Blogger ile site kurma yolunu aktarmış olacağım.

Elbette bu kadar kazanç için epey iyi bir yatırım uygulamak lazım olur. Şimdi adım adım yazımıza başlayalım. Yani 100-150 TL gibi bir paraya gereksiniminiz vardır. Yazımın başlığında yazdığı gibi ” Bedava Site Aç Para Kazan ” hususu için sizlere blogger alt yapısını anlatacağım. Bildiğiniz gibi blogger bir Google ürünüdür.

Tamamen bedava ve Türkçe desteği yayınlayan bir platformdur. Gmail hesabı açmak için derhal adresine gidin. Bu sayfa bunun yanı sıra sitenizin idare paneline giriş alanı olacaktır. Videoyu açmak için sizden dilenen aktiviteyi yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Bunun içerisinde aliarior.com adresindeki

SEO kategorisinden yararlanabilirsiniz. İçeriklerden Para Kazanma Sitenizi kurdunuz ve sıra geldi içeriklere. Elbette fiilen bu zamanı kısaltmak muhtemel. Mesela ayakkabılar ile ilgiliyseniz yeni trend ayakkabıları tanıtıcı bir internet sitesi kurabilirsiniz. En az sözcük adedi bakımından 500 sözcük olması tavsiyemdir. Elbette tek tanıtım veren yer Google değildir.

İçeriklerinizin arasına alacağınız tanıtım kodlarını ilaveten kazanç edinebilirsiniz. Bu vaziyet ilk olarak size çok kazandırmayabilir. Mesela haber siteleri buna en büyük örnektir. Müşteri keşfetmek için çabuk etmeyin. Sitenizin niteliği arttıkça esasen öneri gelecektir. Satış Ortaklığı Yaparak Sitenizden Para Kazanın Daha evvela başlığı ile sizlere satım ortaklığını anlatmıştım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolokayitci jigoloilansitesi jigolosahibinden jigoloajansimiz jigolodiyarı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün