Başarı göstermiş ve Zengin İnsanların Finansman Sırları Neler?

basarili ve zengin insanlarin finansman sirlari neler 5fecc5e1d9b8a Başarı göstermiş ve Zengin İnsanların Finansman Sırları Neler?

Yaşam Standardınızı Sürdürün
Finansal olarak belirli bir noktaya geldiğinizde, bu finansal seviyeye gelmenize destek olan şekilde yaşamaya devam ederek servetinizi korumalısınız. Uzun solukta bu şekilde yaşamanız tutum ve yatırım imkanlarınızı artırır. 
Servetinizi Iyi mi Yöneteceğinizi İyi Bilin
Yaptığınız işte ne kadar iyi oluranız olun yatırım yapmakta yada finansal kararlar almakta daha bilgili olmanız gerektirme ettiğini kendinize hatırlatın. Uzmanlığınızla uyumlu ticari yatırımlara ve anlaşmalara bağlı kalınca ve kişisel yatırımlarınız hakkında tavsiye almak için bir profesyonele danışın.
Dikkat
Geçici heveslerden yada öngörülmeyen finansal kararlardan kaçının. 
Finansal Kararlarınızı Verirken İyi Düşünün
Yeni finansal kararlar almadan ilkin finansal okuryazarlığınızı geliştirin.
Yetkinlik Sahibi Danışmanlar Bulun
Finansal stratejinizi belirlerken alanında etkin ve başarı göstermiş profesyoneller ile çalışmalısınız. Finansal kararlarınızı alırken profesyonellerden destek almanız bu kararları daha başarı göstermiş uygulamanızı sağlar.
Küçük birikim büyük yatırıma dönüşsün’Küçük paralarla birikim mi olur?’ deme, birikime 1 kuruş ile başla. Sen iyi mi çalışıyorsun, bırak o da çalışsın.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir