Ana Sayfa > Sınavlar > Bankaya 30 ÖGG Sertifikalı 30 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Bankaya 30 ÖGG Sertifikalı 30 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

bankaya 30 ogg sertifikali 30 guvenlik gorevlisi alinacak 5fce5e1090f7c

Abone Ol:

Günümüz şartlarında hususi şirketlerde vazife yapmakta olan Güvenlik Görevlileri iyi bir maaş alabilmek için yeni ilanlar arıyor. Bilhassa bankalara Güvenlik Görevlisi alımları oldukça ilgi görmekte. Bizde İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere Banka Personel Alımı hakkında bilgileri aktaracağız. Bankaya 30 Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacak.. İşte şartlar ve bilgileri.

Kimler Müracaat Yapabilecek?

01.01.1989 ve ondan sonra dünyaya gelen olmak.
Askerlik görevini yapmış olmak. (Adam adaylar için.)
Güvenlik görevini devamlı olarak yapabilecek gövde ve ruh sağlığına haiz olmak. (Başarı göstermiş olan adaylardan renk körlüğü dahil güvenlik görevlisi olarak çalışmalarına engel bir rahatsızlıklarının bulunmadığını belirtir Sıhhat Kurulu Raporu istenecektir.)
01.01.2018 tarihinden sonrasında meydana getirilen Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası işe alım imtihanlarının komisyon mülakatı aşamasında elenmemiş olmak.
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasına alınacak kişilerde aranan genel şartları sağlamak.
Türkiye yada yurt dışındaki denkliği Yükseköğretim Kurulunca tanınmış yükseköğretim kurumlarında lisans yada ön lisans eğitimini tamamlamış olmak.
2019 yada 2020 senesinde meydana getirilen Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS Lisans) minimum 60 KPSSP1 puanı almış olmak. (Lisans mezunu adaylar için.)
2018 senesinde meydana getirilen yada 2020 senesinde yapılacak Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS Ön Lisans) minimum 60 KPSSP93 puanı almış olmak. (Ön Lisans mezunu adaylar için.)
Hususi Güvenlik Eğitim Sertifikasına (Silahlı) haiz olmak.
Minimum 175 santimetre. uzunlukta olmak. (Uygulamalı imtihan öncesi boy ölçümü tarafımızca yapılacak, bu şartı sağlamayanlar uygulama sınavına alınmayacaktır.)

Başvurular Ne Vakit Yapılacak?

Güvenlik Görevlisi alımları Merkez Bankasına yapılacak. Tam Vakit / Sözleşmeli olarak Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası İdare Merkezi ve Şubelerine alım yapılacak. Adaylar başvurularını Bankanın web sitesi insan kaynakları sayfasından (insankaynaklari.tcmb.gov.tr) üstünden gerçekleştireceklerdir. 

Adaylar müracaat yaparken sisteme, Fotoğraf, Mezuniyet belgesi yada geçici mezuniyet belgesi, Imtihan Netice Belgesi (KPSS), Terhis Belgesi, Hususi Güvenlik Eğitim Sertifikası (Silahlı) yada Kimlik Kartı (Silahlı) yüklemeleri gereklidir.

İLANIN TAM METNİ BURADA
#Merkez Bankası alımları

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Cevap : @name

×

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir