Ana Sayfa > Evde İş İmkanları > Aylık 5000 TL Kazandıracak Evde Ek İş Fikirleri

Aylık 5000 TL Kazandıracak Evde Ek İş Fikirleri

Ferhat Arslan

Paylaş

Paylaş

Beğenme

Yorum Yaz

Favorilere Ekle

Evde ek iş yaparak para kazanmak için birçok fırsatınız var. Yeteneklerinizi kullanarak; daha çok gelir akışı sağlayabilecek evde ek iş fikirleri vesilesiyle, kısa sürede başarıya ulaşmış çalışmalara imza atabilirsiniz.
Evde ek iş fikirlerinin birçoğu direkt kabiliyetiniz ile ilgilidir. Bir kısmı ise beceri değil, mesainizi satın alır. Eğer daha çok süre harcarsanız, daha çok para kazanırsınız. Bu yüzden, evde ek iş fikirlerini birkaç şahıs ile gerçekleştirerek, gelirinizi artırma şansına haiz olmuş olursunuz.
Aylık 5000 TL‘ye kadar para kazandırma fırsatı barındıran, evde ek iş fikirleri.
İÇİNDEKİLER1. INSTAGRAM’DA SATIŞ YAPMAK2. BLOGLAMA3. WEB TASARIM ve GELİŞTİRME4. SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI5. MAKALE YAZIMI6. TAKI – AKSESUAR YAPIMI7. YOUTUBERLİK8. ÇAĞRI MERKEZİ9. ÖZEL DERS10. DROPSHİPPİNG
1. INSTAGRAM’DA SATIŞ YAPMAK
Son devrin en popüler online iş fikirlerinden kabul edilen Instagram’da butik açmak, doğru yapıldığı takdirde; gün gün gelir sağlayabilecek bir iş fikridir.
Bilhassa giyim ve teknoloji ürünlerinin en oldukca satılmış olduğu platformlardan kabul edilen Instagram’da butik açarak, satışa adım atmak için oldukça yüksek becerilere ihtiyacınız yok. Derhal Instagram’da Butik Açmak rehberine göz atarak, evde ek iş olarak başlayabilir ve oldukca ciddi kazançlar sağlama fırsatına haiz olabilirsiniz.
2. BLOGLAMA
Herhangi bir mevzuda insanlara aktarabilecek mükemmel bilgileriniz var ise; bir blog açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Başlaması oldukca kolaydır ve yatırım için oldukca azca paraya ihtiyacınız var.
Bir blogdan para kazanmak için yapmanız gerekenler oldukca kolaydır. Derhal Blog Açmak rehberine göz atmanızı tavsiye ederiz.
3. WEB TASARIM ve GELİŞTİRME
Bir kabiliyete sahipseniz yada minimum 6-7 aylık bir kurs programına dahil olarak kendinizi geliştirebilirseniz; web tasarım ve geliştirme mevzusunda emek vererek para kazanabilirsiniz.
Web artık hayatımızın bir parçası ve bu yüzden en ufak işletmeler için dahi hizmet alımına gerekseme duyuluyor. Hızla yükselen bir sektör olarak ön plana çıkan web tasarım ve geliştirme mevzusunda franchise olarak emek vererek aylık 5 bin liradan bile oldukca daha fazlasını kazanabilirsiniz.
4. SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Toplumsal medya bireyler ve işletmeler için en tehlikeli sonuç mecralardan biri olmayı sürdürüyor. Günümüzde artık yalnız toplumsal medya üstünden varlığını sürdüren oldukca devasa işletmelere dahi rastlamak mümkündür.
Toplumsal medya danışmanlığının sağlamış olduğu gelir ve işletmeler için gerekliliğinin arttığı bir dönemde yükseliştedir. Bu kapsamda, toplumsal medya danışmanlığı yaparak gelir elde edebilmek için mükemmel bir dönem.
Bilhassa Feysbuk, Twitter ve Instagram için danışmanlık hizmeti verebilirsiniz.
5. MAKALE YAZIMI
Klavye kullanımını mevzusunda iyi iseniz; yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Bilhassa tecrübeye haiz olduğunuz alanlarda yazı yazarak, internet sayfası, mecmua ve gazete sahiplerine içerik sağlayabilirsiniz. Tertipli iş alabilmek ve belirli işletmeler için çalışmaya adım atmak için mükemmel bir iş fikridir. Yazı Yazarak Para Kazanmak İçin Güvenilir 10 Site adlı rehberimizden para kazanmaya adım atmak için ilk adımınızı atabilirsiniz.
6. TAKI – AKSESUAR YAPIMI
Kolaylıkla başlayabileceğiniz evde takı – aksesuar yapımı vesilesiyle kendi gelirinizi büyük seviyede kendiniz belirleyebilir ve daha efektif emek vererek daha çok para kazanabilirsiniz. Temel şartlar altında gelir sınırı olmayan bir iş fikridir.
Evde takı – aksesuar yaparak para kazanmak istiyorsanız, adım atmak için Evde Takı – Aksesuar Yaparak Para Kazanmak adlı rehbere göz atabilirsiniz.
7. YOUTUBERLİK
Youtube, son yıllarda kendi milyonerlerini ortaya çıkarmış, potansiyeli yüksek mükemmel bir platformdur. Video çekerek size varlıklı olma fırsatı elde eden Youtube’de elbet rekabet had safhada bulunmaktadır.
İlgi çekici videolar hazırlayabileceğinize inanıyorsanız ve öteki kanalların sunamadığı yada sunmakta güçlük çekmiş olduğu alanlara yönelik videolar çekebilirseniz; kısa sürede ciddi gelirler elde etme fırsatına haiz olabilirsiniz. Derhal Bugün Youtube’den Para Kazanmak adlı rehbere kesinlikle göz atın!
8. ÇAĞRI MERKEZİ
Kendi evinizde yapabileceğiniz ek iş fikirlerinden biri de davet merkezi hizmeti sağlamaktır. Herhangi bir işletme için, günün belirli saatleri için davet merkezi hizmeti verebilirsiniz. Bu mevzuda iş ilanları sitelerini kullanabileceğiniz şeklinde, kendiniz de gerekseme duyabilecek işletmelere mail atabilirsiniz.
Birkaç işletme için hizmet sağlayarak aylık 5000 liralık kazanca kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Elbet, işletmeler için kaliteli bir davet merkezi hizmeti sağlamak suretiyle kendinizi geliştirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.
9. ÖZEL DERS
Yetenekli olduğunuz ve başkalarına aktarabileceğiniz bir mevzu var ise, bunun için hususi ders hizmeti verebilirsiniz.
Bilhassa yabancı dil ve matematik olmak suretiyle, devletimizde neredeyse her alanda hususi ders gereksinimleri bulunmaktadır. Direkt Zoom şeklinde platformlar üstünden de hizmet verebileceğiniz şeklinde, Udemy şeklinde platformlarda hususi ders kursları da hazırlayabilirsiniz.
10. DROPSHİPPİNG
Kendi evinizde ek iş olarak, bilgisayar başlangıcında en fazla para kazandırabilme potansiyeli bulunan ve doğru yapıldığında sizi varlıklı dahi edebilecek bir iş fikridir.
Drop Shipping genel olarak, yığın tutmadan e-ticaret yapmak anlamına geliyor. Bu yönden sermayesiz olarak dahi başlayabileceğiniz bir iş fikridir. Yapmanız ihtiyaç duyulan şey, e-ticaret meydana getiren ve ortaklık programı bulunan bir e-ticaret platformunun ortaklık programına kayıt olmak ve arkasından bu platforma alışveriş yapabilecek insanları yönlendirmektir.
Bilhassa toplumsal medyada yüksek takip edeni bulunan sayfalarınız yada profilleriniz var ise, bu yöntem ile kısa sürede mühim gelirler elde edebilirsiniz.

ilgili içerik

Dropshipping İşine Başlamanın Temelleri

Yazar:
Ferhat Arslan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir